Προς το περιεχόμενο

POCO X6 PRO 12GB/512GB στα 325 ευρώ @DHgate.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βασιστείς. μακάρι να είναι. αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου για το λόγο ότι μ φαίνεται παράξενο mi-store να τα διαθέτει μεσω aliexpress. 

Από Ισπανία παρέλαβε κάνεις? 

Στο Plaza βγαίνει 272 το 12/512. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, elias.kaz είπε

δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βασιστείς. μακάρι να είναι. αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου για το λόγο ότι μ φαίνεται παράξενο mi-store να τα διαθέτει μεσω aliexpress. 

Από Ισπανία παρέλαβε κάνεις? 

Στο Plaza βγαίνει 272 το 12/512. 

Και εμένα δε με κάλυψε η απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elias.kaz είπε

δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βασιστείς. μακάρι να είναι. αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου για το λόγο ότι μ φαίνεται παράξενο mi-store να τα διαθέτει μεσω aliexpress. 

Από Ισπανία παρέλαβε κάνεις? 

Στο Plaza βγαίνει 272 το 12/512. 

1 ώρα πριν, klgrpls είπε

Και εμένα δε με κάλυψε η απάντηση.

Στο Plaza στην ίδια ερώτηση μόλις μου απάντησαν yes (επίσημοι μεταπωλητές της xiaomi) , and yes (τα τηλέφωνα προορίζονται για χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης με την αντίστοιχη εγγύηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, klgrpls είπε

Στο Plaza στην ίδια ερώτηση μόλις μου απάντησαν yes (επίσημοι μεταπωλητές της xiaomi) , and yes (τα τηλέφωνα προορίζονται για χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης με την αντίστοιχη εγγύηση).

εγώ όταν τους ρώτησα για εγγύηση μου είπαν 3 χρόνια. Σε επόμενη ερώτηση αν είναι από αυτούς η εγγύηση ή καλύπτομαι ευρωπαϊκά στα επίσημα service center παρότι έχει διαβαστεί δεν απάντησαν. 

12 λεπτά πριν, scirocco 13 είπε

Επεσε και αλλο σήμερα το 512, με ψήνει τρελά 

Γι αυτά τα χρήματα είναι super. Σκέφτομαι ομως και το oneplus ace 3v που παρουσιάστηκε πρόσφατα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, scirocco 13 είπε

Επεσε και αλλο σήμερα το 512, με ψήνει τρελά 

Εμενα μου ειπαν οτι δεν εχει σε μαυρο το 256 και το πηρα σαν μηνυμα να παρω το 512 :P . Η ψαλιδα μεταξυ των δυο εκδόσεων μειωθηκε και αλλο.

Για το plaza λες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, Antretng είπε

Εμενα μου ειπαν οτι δεν εχει σε μαυρο το 256 και το πηρα σαν μηνυμα να παρω το 512 :P . Η ψαλιδα μεταξυ των δυο εκδόσεων μειωθηκε και αλλο.

Για το plaza λες; 

Ναι πρέπει να βγαίνει 260, αρχική λέει 300 ευρώ . Τζάμπα πραμα 512 γιγα

Επεξ/σία από scirocco 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, scirocco 13 είπε

Ναι πρέπει να βγαίνει 260, αρχική λέει 300 ευρώ . Τζάμπα πραμα 512 γιγα

Οι κωδικοί ισχύουν για διαφορετικά πόσα. Αν έπεσε κάτω από ένα συγκεκριμένο ποσό δεν ισχύει ο κωδικός του -40 ευρώ. Επίσης βάλε και τα μεταφορικά γύρω στα 8 ευρώ. 

Μολις το τσεκαρα. 268.09 τελικη βγαινει. 

Και μολις ακυρωσα και πηρα και γω το 512. Η διαφορα ηταν μολις 25 ευρω. 

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, klgrpls είπε

Γιατί στο plazaτο βλέπω στα 284;

Αυτό που βλέπεις είναι το 8/256.

Αν τσεκάρεις το 12/512 το βγάζει 300,72 συν τα μεταφορικά, μείον το κουπόνι η τιμή βγαίνει τελική στα 268,09 ευρώ.

Screenshot_2024-03-25-13-59-03-241_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

2 ώρες πριν, elias.kaz είπε

αξίζει λέτε? υπάρχει κάτι καλύτερο μέχρι τα 300?

Ανάλογα βέβαια για το τι θες το κινητό, αλλά το συγκεκριμένο αξίζει και με το παραπάνω. Το πιο VFM κινητό αυτή τη στιγμή. Από ότι βλέπω πουλάνε σαν φρεσκοψημένα φρατζολάκια. 

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, elias.kaz είπε

αξίζει λέτε? υπάρχει κάτι καλύτερο μέχρι τα 300?

Αναλόγως τι ψάχνει ο καθένας. Σε επεξεργαστή, οθόνη, ram/rom, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο.

Σε κάμερες,ποιότητα κατασκευής, Android skin κλπ πιθανώς κάποιος να κοιτάξει αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/3/2024 στις 10:19 ΠΜ, oraiustepe είπε

Αυτή η εταιρεία ότι και να βγάλει, μόνο και μονο από τις εμπειριες από poco x3 pro (μαυρη οθόνη, λογικά θέλει reboil), poco m3 εμεινε απο μπαταρια και μετα δεν ανοιγε (μετά απο μια μερα στο ρευμα ανοιξε αλλα φοβασαι πως αν ξανακλεισει απο μπαταρια τελειωσες οποτε πρεπει να εχεις το νου σου), poco f2 pro σε φίλο σταμάτησε να φορτίζει, είναι εκτός συζήτησης. Ε δε γίνεται αυτή η δουλειά. Δεν είναι τυχαία όλα αυτά. Η ποιότητα μητρικής συνήθως δημιουργεί τα παραπάνω προβλήματα κάτι που δεν μας λένε εκεί στην poco, αλλά για να πετύχεις τέτοια τιμή πρέπει να κόψεις το κακό είναι αυτοί κόβουν ακόμα και απο το πιο σημαντικό εξάρτημα το οποίο αν το πας για σερβις θα σου ζητήσουν τα μισά λεφτά του κινητού. Σε συνδυασμό ότι με το hyper os τουλάχιστον για την ώρα είναι δύσκολο να ανοίξεις bootloader για custom rom (καλά και με mediatek το ξεχνάς έτσι κι αλλιώς γιατί ο κώδικας από ότι ξέρω δεν ειναι open source, οπότε ακόμα και να ανοίξεις bootloader θα έχεις μόνο ρουτ και άντε και καμιά ρομ με πιθανότητα περισσότερων bug ωστόσο). Όλα αυτά βάζοντας τα σε ένα τσουβάλι είναι deal breaker για μένα. Αντιθέτως σε xiaomi redmi note και mi σειρά τόσα χρόνια ούτε κιχ δεν κάνανε ( αν εξαιρέσεις το Note 2 που έχει τις γνωστές κιτρινίλες στην οθόνη λόγω της κακής τοποθέτησης του τσιπ λογικά και ανύπαρκτου κενού ανάμεσα σε οθόνη και τσιπ). Εγώ πια είμαι της άποψης για άτομα που θέλουν να τους πηγαίνει χρόνια ένα κινητό να πήγαινουν σε ένα πιο all around τηλέφωνο π.χ. στα ίδια λεφτά με το poco αλλά με καλύτερη ποιότητα κατασκευής πιο πετσοκομμένο σε επεξεργαστή ραμ κλπ έτσι ώστε να θεωρείς πως έχουν βάλει καλύτερη ποιότητα στο εσωτερικό του. γιατί το κόστος για αυτό το κινητό που προσφέρει η poco δε βγαίνει αν δεν βάλεις τα πιο φτηνιάρικα πράγματα εσωτερικά του (άσχετα αν είσαι τυχερός και μπορεί ποτέ να μη σου βγάλει θέμα). poco out. καλές αγορές. 

Υ.Γ. τελος και το Poco m3 δεν ξανα ανοιξε μετά απο τρία χρόνια σχεδόν. προσοχή για όσους θέλετε να κρατήσετε το κινητό για πάνω από 2 χρόνια. πολυ πιθανόν και το x6 pro να βγάλει το ίδιο θέμα. η ιστορία με την Poco αυτό έχει δείξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αναλόγως τι ψάχνει ο καθένας. Σε επεξεργαστή, οθόνη, ram/rom, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο.

Σε κάμερες,ποιότητα κατασκευής, Android skin κλπ πιθανώς κάποιος να κοιτάξει αλλού.

Εξαρταται και απο το αν μπορει να κανει υποχωρηση σε αποθηκευτικο.

Ας πουμε σε αυτά τα χρήματα παιζει pixel 7a η έκδοση 128. Λογικα καλυτερες νυχτερινες, σιγουρα καλυτερα πορτρέτα αλλα ειναι και ενα κατώτερο συνολο ως κινητο (περαν του αποθηκευτικου). 

Υ.Γ. Για να μην παρω καποιον στο λαιμο μου με καμερα, να πω οτι το 7a δεν εχει lossless zoom. Προφανως μιλαω για ημερησιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...