Προς το περιεχόμενο

Arctic cooling aios σε προσφορα απο το site της, απο 61 ευρω + 6 μεταφορικα


mitsos185

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ξενέρωσε λίγο που δεν έβγαλαν άσπρη χωρίς rgb, αλλά χτύπησα μια 280 λευκή, μιας και για να βάλω 360 θα πρέπει να βγάλω το hdd tray από το κουτί.

23 του μηνός βράδυ προς 24 την έστειλαν κιόλας. Να δούμε πότε θα έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μένα μου στείλανε το tracking number μόλις τώρα με παραγγελία χθες 23:00 

14 hours ago, nickol-us said:

Τυχαίο γεγονός, έλαβα το ίδιο μήνυμα σήμερα (ο πάροχος το χαρακτήρισε ανεπιθύμητο οπότε προειδοποιεί τρόπον τινά) ενώ δεν έχω παραγγείλει τίποτα.

 

Η πρόσφορά btw πολύ καλή.

Οι freezer ii είχαν κορυφαία αποτελέσματα. Δεν έχω πέσει σε review για τις freezer iii, ελπίζω βλέπω οτι οι freezer iii θα τηρήσουν την παράδοση και θα διατηρήσουν την φήμη τους

  Reveal hidden contents

 

 

Έχει και νεότερο video σχετικά με αυτό μετά από revision που έκαναν:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Τελικα δεν κρατηθηκα. Την ειχα τοσες μερες στο καλάθι.... πατησα το κλικ.... Θα με κυνηγάει η γυναίκα μου.

 

Εννοειται οτι δεν ειχα κανένα προβλημα με την Artic Freezer II και τις θερμοκρασίες.

Αλλα μόνο και μόνο γιατί ποτέ δεν συμπάθησα αυτά τα γκρι sleeves με τις ασπρες ριγες που ήταν σαν φίδια και τα μαύρα της ΙΙΙ μου δέιχνουν πολύ καλύτερα.

Οφου τι μας κανουν.... Απο την μια θελουμε προσφορες και απο την αλλη παραπονιομαστε οταν τις εχουμε.... Κακό timing θα μου πεις!

Mια απο τα ίδια...

Είχα πει μετά το "μπελά" με την Η100 κάποτε, να μην ξαναπιάσω νερά...ένα μεταλλικό κύβο με 2 ανεμιστήρες και τέλος...αλλά τέτοια ευκαιρία δεν τη χάνεις.

Με το καλό να έρθει μαύρη 360 λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Mια απο τα ίδια...

Είχα πει μετά το "μπελά" με την Η100 κάποτε, να μην ξαναπιάσω νερά...ένα μεταλλικό κύβο με 2 ανεμιστήρες και τέλος...αλλά τέτοια ευκαιρία δεν τη χάνεις.

Με το καλό να έρθει μαύρη 360 λοιπόν.

Δεν ξερω για την H100 αλλα η H100i ηταν και αυτη καλη. Την εχω spare σε ενα κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρήγγειλα κι εγώ την 420.καιρο με έτρωγε  να έπαιρνα το προηγούμενο μοντέλο. Τώρα που είδα την καινούρια και σε αυτή την τιμή δεν κρατήθηκα. Thanks ts

Επεξ/σία από billeiros
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε TD500 Mesh (v1) να πάω ξανά σε 280αρα (τωρα έχω την ΙΙ 280 μπροστά) ή καλύτερα η 360αρα; 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Πέτρος said:

Mια απο τα ίδια...

Είχα πει μετά το "μπελά" με την Η100 κάποτε, να μην ξαναπιάσω νερά...ένα μεταλλικό κύβο με 2 ανεμιστήρες και τέλος...αλλά τέτοια ευκαιρία δεν τη χάνεις.

Με το καλό να έρθει μαύρη 360 λοιπόν.

ξέρω εσύ γιατί την έκανες παραγγελία. Για να είσαι δροσερός όταν θα τρέχεις, στα χωράφια στο 2042 :P

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε λιγο απο τις γνωσεις σας/γνωμες σας.....εχω το phanteks p600s και τον 5800χ3d με μια nzxt x63.......να την αλλαξω με μια απο τις καινουριες freezer III?? Και αν ναι.....με ποια? Την 360 για πανω....η την 420 για μπροστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, generalb31 said:

Για δωστε λιγο απο τις γνωσεις σας/γνωμες σας.....εχω το phanteks p600s και τον 5800χ3d με μια nzxt x63.......να την αλλαξω με μια απο τις καινουριες freezer III?? Και αν ναι.....με ποια? Την 360 για πανω....η την 420 για μπροστα?

προσωπικά, 360 για πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, filipprin said:

Αυτη Liquid Freezer III 420 κανει για το ιντελ 1200 σοκ

Όχι δεν το υποστηρίζει Liquid_Freezer_III_AMD_Intel.jpg

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, generalb31 said:

Για δωστε λιγο απο τις γνωσεις σας/γνωμες σας.....εχω το phanteks p600s και τον 5800χ3d με μια nzxt x63.......να την αλλαξω με μια απο τις καινουριες freezer III?? Και αν ναι.....με ποια? Την 360 για πανω....η την 420 για μπροστα?

420 για μπροστά εννοείτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, comfuzio είπε

Τους είχα στείλει email δεν απάντησαν, τώρα πήρα τηλ στο κινητό που δίνουν -να δοκιμάσω και τις δωρεάν κλήσεις προς εξωτερικό που έβαλε η Nova-, μου είπε ότι είναι καλά με την παραγγελία και θα μου στείλει σε email το tracking id σε λίγο. Θα κοιτάξουν την σελίδα τους τι δεν πάει καλά. Και το έχει πάρει ήδη λέει η μεταφορική, τόσο μπαμ; Εδώ διπλανή πόρτα κατάστημα και θέλει 7 μέρες για παράδοση χαχα (με το Scooter δεν μπορώ να παραλάβω για να μην περιμένω)

Tracking ID παιρνεις κατευθειαν με το που βαζεις παραγγελία γιατι το συστημα σε αυτες τις εταιρειες ειναι αυτοματο και τυπωνουν οι ιδιες τα παραστατικα και τα αυτοκολλητα των couriers online.

Αλλά αλλο το tracking και αλλο να εχει οντως παραληφθει απο την courier. 

Και η Amazon και πολλες πολλες αλλες το κανουν.

Παντως αφου η παραγγελια υπαρχει και υπαρχει και tracking το θεμα ειναι οτι θα παραλαβεις.

Καλό ειναι παντως να φαινεται και στον λογαριασμο σου στο συστημα τους για πιθανη μελλοντικη χρηση εγγυησης (ελπιζω να μην υπαρξει αναγκη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...