Προς το περιεχόμενο

Bmw m3 e46


Alx1998

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα . 

Σκέφτομαι εδώ και λίγο καιρό να προχωρήσω στην αγορά μιας bmw m3 e46 , το αμάξι είναι ενός πολύ καλού μου φίλου αλλά το πρόβλημα είναι ότι είναι δηλωμένο 1.9 , είναι πολύ προσεγμένο και σε πολλές εργασίες που έγιναν στο πρότζεκτ ήμουν και εγώ παρών , τι προτείνετε και ποια είναι η εμπειρίας σας με αδηλωτες μετατροπές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Alx1998 είπε

Καλησπέρα . 

Σκέφτομαι εδώ και λίγο καιρό να προχωρήσω στην αγορά μιας bmw m3 e46 , το αμάξι είναι ενός πολύ καλού μου φίλου αλλά το πρόβλημα είναι ότι είναι δηλωμένο 1.9 , είναι πολύ προσεγμένο και σε πολλές εργασίες που έγιναν στο πρότζεκτ ήμουν και εγώ παρών , τι προτείνετε και ποια είναι η εμπειρίας σας με αδηλωτες μετατροπές 

Eκανες νέο προφιλ για να ρωτήσεις πάλι τα ίδια;

  • Like 1
  • Haha 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Eκανες νέο προφιλ για να ρωτήσεις πάλι τα ίδια; 

Σταμάτα σε παρακαλώ πάρα πολύ μην σχολιάζεις άλλο εδώ πέρα σε εμένα σε παρακαλώ πολύ !!!! 

Το τελευταίο προφίλ έφαγε Μπαν για αυτό και δεν πρόλαβα να δω τις απαντήσεις 

  • Haha 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν είναι Μ3.

2. Ότι μετατροπή και να έκανε M3 δεν ήταν ούτε θα γίνει ποτέ.

3. Έχεις γνωστό που σε περνάει κτέο.

4. Σε ατύχημα αν γίνει έλεγχος δεν αποζημιώνεσαι. 

5. Σε τυχαίο έλεγχο ΟΕΠΤΑ ή από άλλο μικτό κλιμάκιο τον ήπιες

6. Όσο πιο μικρή η πόλη τόσο πιο δύσκολα κρύβεσαι. Μπορεί να πέσει και καρφωτή.

7. Αν είσαι 25-26 και δεν έχεις ξαναοδηγήσει πισωκούνα και μάλιστα 340+ άλογα i cut you hlom

8. Δε θα είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος με αδήλωτη μετατροπή

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα σε μάντρα με ανταλλακτικά εάν σε καλύπτει μια απόδειξη αγοράς μηχανής για αρχή, μεγάλο λάθος αλλά όταν ήμαστε νέοι και το αίμα βράζει κάνουμε απερισκεψίες, εγώ παλιά ήμουν με μετατροπή μηχανής σε ένα fiat brava από 1.4l σε 1.6l για 10 χρόνια και έτσι το πούλησα για 1.4l  ης γνώσης του αγοραστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν τον καλυπτει. Ειναι παρανομη μετατροπη και κανει μπαμ σε ελεγχο αφου φοραει εξακυλινδρο αντι τετρακυλινδρου μοτερ. Προφανως ΚΤΕΟ περναει παρανομα με λαδωμα…

Εννοειται πως αν γινει ατυχημα και το ψαξουν καλα, τον πανε τρενο…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Nabuko είπε

1. Δεν είναι Μ3.

2. Ότι μετατροπή και να έκανε M3 δεν ήταν ούτε θα γίνει ποτέ.

3. Έχεις γνωστό που σε περνάει κτέο.

4. Σε ατύχημα αν γίνει έλεγχος δεν αποζημιώνεσαι. 

5. Σε τυχαίο έλεγχο ΟΕΠΤΑ ή από άλλο μικτό κλιμάκιο τον ήπιες

6. Όσο πιο μικρή η πόλη τόσο πιο δύσκολα κρύβεσαι. Μπορεί να πέσει και καρφωτή.

7. Αν είσαι 25-26 και δεν έχεις ξαναοδηγήσει πισωκούνα και μάλιστα 340+ άλογα i cut you hlom

8. Δε θα είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος με αδήλωτη μετατροπή

1. Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά αλλά θα συμφωνήσω μαζί σου το m3 έχει κάποια σημεία πχ στο σασί που δεν γίνεται να τα βάλεις δεν θυμάμαι ακριβώς τι έτσι μου είχε πει ο φίλος. 

3 το ΚΤΕΟ είναι το μόνο εύκολο. 

4 σίγουρα αν γίνει γερή στούκα και βρεθεί ότι ήταν αδηλωτη μετατροπή δεν σε αποζημιώνουν 

5 αυτό το φοβάμαι και εγώ αν και στην πόλη μου που δεν είναι μικρή αλλά ούτε και μια από τις μεγάλες Αθήνα - Θεσσαλονίκη δεν το έχω συναντήσει να γίνεται . 

6 δύσκολο να βρεθεί κάποιος για καρφωτη με γνώση ότι είναι μετατροπή δίνω λίγες πιθανότητες ( στην πόλη μου)

7 έχω γράψει αρκετά χιλιόμετρα με το συγκεκριμένο αμάξι όπως και πάρα πολλές παντες σε αλάνες .

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιο σου μακράν το πιο σωστό και κόσμιο σχόλιο που έχω διαβάσει μακάρι να ήταν όλα τα σχόλια σαν το δικό σου . Απλά το υπάρχων πρόβλημα μου είναι ότι το όχημα αυτή την στιγμή είναι σταθμευμένο κατω από το σπίτι μου και όσο να ναι μπαίνω σε πάρα πολύ μεγάλο πειρασμό θα εχω και τα κλειδιά για τις επόμενες 15 ημέρες γιατί θα λείπει ο φίλος εκτός ,το έκανα και χθες βόλτα δεν με νοιάζει που δν είναι Μ3 αυθεντικό η αίσθηση που μου προσφέρει για τα χρήματα τα οποία θα δαπανησω θεωρώ ότι είναι πολυ value for money!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Alx1998 said:

Το τελευταίο προφίλ έφαγε Μπαν για αυτό και δεν πρόλαβα να δω τις απαντήσεις 

Αυτό δηλαδή θα έχει καλύτερη τύχη?

  • Haha 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει οτι σου ειπαν οι παραπανω . Ειναι ρισκο το ολο θεμα. Επισης να ξερεις οτι δυσκολα θα το ξαναπουλησεις στο μελλον . Ποιος θα παρει μετατοτροπη Μ3 25+ ετων. Οπως σωστα ειπανε οτι τα μοτερ αυτα εχουν θεμα με τα κουζινετα. Καποια στιγμη θελει ανοιγμα μοτερ και επισκευη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, άμα γράφεις για "πάντες σε αλάνες" καταλάβαμε τί γίνεται...

Εγώ ξαναλέω, μην παίρνεις το κωλοφτιαγμένο σαράβαλο 20ετίας+, πάρε ένα καινούριο-ασφαλές αμάξι και άσε τις "πάντες" και τις μαγκιές.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 'χωριο΄ καλο ειναι.. εξαλλου μετα απο 1-2 χρονια θα το μετανιωσεις απο οικονομικη αποψη, μαζεψε χρηματα και παρε ενα κανονικο μ3 να γουσταρεις

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...