Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/21/2018 στις 8:06 ΠΜ, suffocater είπε

Xρησιμοποιούσα για τουλ 1,5 χρονο το freemake video downloader,για να κατεβαζω απο youtube και να κανω convert τα video σε συγκεκριμενη μορφη,σε συγκεκριμένες διαστάσεις(για το αμαξι).
Σημαντικό πλεονέκτημα απέναντι σε "online" αντιστοιχες μεθόδους,το οτι μπορούσες να βάλεις μια λιστα συνδέσμων,και μετά να το αφήσεις να γίνεται,και όχι ενα-ενα.
Αρχισε να ζητάει συνδρομες,εβαλε περιορισμους κλπ.
Υπάρχει κάτι αντίστοιχο?

Εγω που το εχω σε παλιοτερη εκδοση δεν με ενοχλει με αναννεωσεις και τετοια Ψαξε για την 4.1.5.3.  του 2014 αλλα θελει μεγαλη προσοχη κατα την εγκατασταση να ξετικαρεις τα κουμπια που σου ζηταει να βαλεις προσθετα και μπαρες στους μπροσγουερς!

edit ... σορι λαθος για τον κονβερτερ ελεγα εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανενα προγραμμα σαν το teamviewer που να μπορει να χρησιμοποιηθει και σε εργασιακο περιβαλλον χωρις περιορισμους γνωριζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gbras είπε

Κανενα προγραμμα σαν το teamviewer που να μπορει να χρησιμοποιηθει και σε εργασιακο περιβαλλον χωρις περιορισμους γνωριζετε?

Chrome remote desktop και με εφαρμογή και στο κινητό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα,

έστησα από την αρχή τα windows κλπ και διαπίστωσα ότι το βασικό πρόγραμμα που χρησιμοποιούσα για φωτογραφίες αλλά και για email, η Microsoft το κατήργησε...!

Έχει κρατήσει κάποιος offline installer ελληνικής έκδοσης της σουίτας Windows Live Essentials 2012? Βρήκα την αγγλική αλλά δεν εγκαθίσταται... Υποθέτω ασυμβατότητα γλωσσών με το σύστημα... Ή αν έχετε έστω κάποια παλαιότερη ελληνική έκδοση. Δεν τα βρίσκω πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2018 στις 3:14 ΜΜ, gbras είπε

Κανενα προγραμμα σαν το teamviewer που να μπορει να χρησιμοποιηθει και σε εργασιακο περιβαλλον χωρις περιορισμους γνωριζετε?

Nomachine αν είναι μόνο για lan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κάποιον PDF printer έχετε να προτείνετε; Χρησιμοποιούσα τον Print2pdf, αλλά, σε ένα νέο laptop, προσπαθώντας να κατεβάσω την τελευταία έκδοση, το antivirus δεν αφήνει το download αναφέροντας malware. Να είναι false alarm? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 16/8/2018 στις 2:38 ΜΜ, bouhc είπε

Κάποιον PDF printer έχετε να προτείνετε; Χρησιμοποιούσα τον Print2pdf, αλλά, σε ένα νέο laptop, προσπαθώντας να κατεβάσω την τελευταία έκδοση, το antivirus δεν αφήνει το download αναφέροντας malware. Να είναι false alarm? 

Στο Google που το ψάχνω μου βγάζει διάφορα περίεργα sites οπώς μπορεί και να μην είναι.

PDFCreator και το Bullzip είναι 2 που χρησιμοποιώ και δεν έχω κάποιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...