Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Χατζηγιάννης.


_BASSstarlet_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακομα το κουραζετε αυτο το θεμα? Τελειωσα τη σχολη, πηγα φανταρος, γυρισα, επιασα δουλεια και ακομα αυοτο το θεμα ζει, να τρωγεστε με τα ρουχα σας χωρις λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Eίναι θεός,απίστευτος,δεν υπάρχουν λόγια να τον περιγράψει κανείς!Αγοράζω από μικρός τα cds του,και τον έχω δει live πάνω από 20 φορές.Είμαι fan από τα 9 μου χρόνια!!!!!!

Απλά μου κάνει εντύπωση πως ένας τόσο σημαντικός καλλιτέχνης,τα φτιάχνει με ασήμαντες γυναίκες.Η Μακρυπούλια μπορεί να είναι πιο επώνυμη σε σχέση με προηγούμενες σχέσεις του,αλλά έχει αναδειχθεί λόγω μέσου και όχι λόγω του ταλέντου της.Επίσης λυπάμαι που το λέω,αλλά ο Μιχάλης έχει καταστρέψει την καριέρα του,προωθώντας συνέχεια την προσωπική του ζωή,και τη σχέση του με τη Μακρυπούλια,ενώ με τις προηγούμενες ήταν χαμηλών τόνων.Αυτή που δεν πήγαινα με τίποτα είναι η Ολυμπίου,εκτός του ότι είναι 38 χρονών,και έδειχνε σαν θείτσα μπροστά στο Μιχάλη,στις συνεντεύξεις της δεν έχανε ευκαιρία να μιλάει για το Μιχάλη.Αυτή έγινε γνωστή λόγω της σχέσης της,και επειδή της έγραφε τραγούδια ο Μιχάλης,χωρίς να έχουν επιτυχία πέρα από 2-3 χιτάκια.Αν κρατούσε για τον εαυτό του τα καλά κομμάτια που της έδωσε,τότε σίγουρα θα είχαμε ακόμα 1 εκπληκτικό δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μου κάνει εντύπωση πως ένας τόσο σημαντικός καλλιτέχνης,τα φτιάχνει με ασήμαντες γυναίκες.

Είσαι μικρός ακόμα σύμφωνα με τα λεγόμενά σου τουλάχιστον... για να πεις έναν καλλιτέχνη μεγάλο & Θεό κτλ... Όταν περάσουν καμια 10αριά (και πολλά λέω) χρόνια, τότε θα ήθελα πάρα πολύ να μου πεις τις απόψεις σου για τον συγκεκριμένο τραγουδιστή. Δε λέω, έχει κάνει πιασάρικα κομματάκια, ακούγονται παντού και είναι ευχάριστα. Έχει φωνή και θα ήθελα προσωπικά με αυτή να πάει μπροστά. Τώρα, με ποια-ποιον τα έχει, αυτά είναι παιχνίδια των ανθρώπων που τον προωθούν. Βασικά, μην εμπιστεύεσαι όλους αυτούς τους τύπους που σου λένε ότι τα έχει με τη μία & την άλλη. Κράτα μικρό καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Το τερπνόν μετά του ωφελίμου συνδύασαν τον Δεκαπενταύγουστο ο Μιχάλης Χατζηγιάννης και η Ζέτα Μακρυπούλια, που βρέθηκαν στην Λευκάδα με αφορμή την συναυλία του τραγουδιστή!

Το ζευγάρι έμεινε σε...

.. συγκρότημα αναπαλαιωμένων σπιτιών του 19ου αιώνα στο γραφικό χωριό Κατούνα, περίπου 7 χιλιόμετρα από την πόλη της Λευκάδας. Μάλιστα, διέμειναν πετρόχτιστη κατοικία 110 ετών, με κήπο και πισίνα!

Μακριά από τα αδιάκριτα βλέμματα, Μιχάλης και Ζέτα απόλαυσαν ακόμα περισσότερο ο ένας τον άλλον, ενώ δεν παρέλειψαν να φωτογραφηθούν με την ιδιοκτήτρια και το προσωπικό του ξενοδοχείου όταν τους το ζήτησαν.

Στα ενσταντανέ που δημοσιεύει το lefkadapress, Μιχάλης και Ζέτα ποζάρουν με σορτσάκια και άκρως αθλητικό στυλ, ενώ το χαμόγελο φτάνει μέχρι τα αυτιά...

xatzeta.jpg

Πηγή(ουδόλως ιαματική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό το ζευγάρι, είναι το πιο εριστικό της showbiz. Ντάξει το καταλάβαμε οτι ο χατζηγιάννης είναι μεγαλος μπήχτης (sic) ας πάει ο καθένας τους σπίτι του τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό το ζευγάρι, είναι το πιο εριστικό της showbiz. Ντάξει το καταλάβαμε οτι ο χατζηγιάννης είναι μεγαλος μπήχτης (sic) ας πάει ο καθένας τους σπίτι του τώρα..

επί πληρωμή παίρνει γλάστρες, γιατί τον πραγματικό του δεσμό δεν θα θέλανε να ξέρουν "ποίος είναι"... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επί πληρωμή παίρνει γλάστρες, γιατί τον πραγματικό του δεσμό δεν θα θέλανε να ξέρουν "ποίος είναι"... :devil:

 

Δε ξερεις τι να πιστεψεις...αν ισχυει παντως αυτο τοτε η Ζετουλα το εχει κανει επαγγελμα...^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσα χρονια, οποτε βλεπω τον τιτλο του θεματος στο sub-forum, κλανω στο γελιο. Οπως π.χ. τωρα πριν 30 δευτερα , με αποτελεσμα να φυγει το τσιγαρο απ' το στομα και να προσγειωθει πανω στο πληκτρολογιο (ευτυχως δεν το 'χα αναψει ακομα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

<<Γιατί δε γνώρισα ακόμη τη γιαγιά της Ζέτας;>>

 

Η σχέση τους συνεχίζει να ενδιαφέρει παρά το γεγονός ότι ούτε ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, ούτε και η Ζέτα Μακρυπούλια θέλουν να μιλούν για αυτή.

 

Αυτή τη φορά ο γνωστός τραγουδιστής, τον οποίο η κάμερα του «Πρωινού mou» συνάντησε στην πρεμιέρα της ταινίας «Λούφα και Απαλλαγή-Σειρήνες στη Στεριά», κλήθηκε να απαντήσει στην πρόσφατη δήλωση της αγαπημένης του ότι ακόμη δεν έχει γνωρίσει τη γιαγιά της.

 

«Τα πάντα στον καιρό τους. Κι εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον», απάντησε ο Μιχάλης.

 

Πηγή (ιαματική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<<Γιατί δε γνώρισα ακόμη τη γιαγιά της Ζέτας;>>

 

Η σχέση τους συνεχίζει να ενδιαφέρει παρά το γεγονός ότι ούτε ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, ούτε και η Ζέτα Μακρυπούλια θέλουν να μιλούν για αυτή.

 

Αυτή τη φορά ο γνωστός τραγουδιστής, τον οποίο η κάμερα του «Πρωινού mou» συνάντησε στην πρεμιέρα της ταινίας «Λούφα και Απαλλαγή-Σειρήνες στη Στεριά», κλήθηκε να απαντήσει στην πρόσφατη δήλωση της αγαπημένης του ότι ακόμη δεν έχει γνωρίσει τη γιαγιά της.

 

«Τα πάντα στον καιρό τους. Κι εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον», απάντησε ο Μιχάλης.

 

Πηγή (ιαματική)

 

 

και έλεγα τι με τρώει...τι με τρώει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω αυτό το θέμα για όποιον θέλει να συζητήσουμε σχετικά με τον εκπληκτικό αυτόν τραγουδιστή performer θείο βρέφος κλπ.

 

 

Νομίζω πως δεν είναι τυχαίο πως η συντριπτική πλειοψηφία των ραδιοφώνων παίζει ακατάπαυστα τραγούδια του Μιχάλη(ανατριχιάζω λέγοντας και μόνο το μικρό του..)

 

 

Κάθε νότα κάθε στίχος του,είναι η επιτομή της ακάματης πολυποικιλότητας που κινεί το σύμπαν.Είναι ωδή στον έρωτα και στις ανησυχίες του σύγχρονου ερωτευμένου νέου που μισοκλείνει τα μάτια όταν πιάνει το χέρι του αγαπημένου του και ονειρεύεται νύχτες ονειρεμένες.

 

Μπράβο στον ΟΤΕ που χρησιμοποιεί εδώ και χρόνια,samples από τα τραγούδια του.1000 μπράβο στα βραβεία Αρίων που τον έχουν βραβεύσει πολλάκις.Τόσα κι'άλλα τόσα να του δώσουν.Το αξίζει.

 

Εχω βουρκώσει και τα χέρια μου τρέμουν...συνεχίστε εσείς.

447px-Manlytears3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...