Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok κατεβαινει. Σε 1 λεπτο τελειωνει...για να δουμε!!

 

Μου λεει αυτο:

 

You currently have 0 items in your Portal 2 inventory. You can get them from the Portal 2 in-game store or trade for them with friends.

 

Τι γινεται?

 

Pending gifts μου ειναι 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δημιουργηθηκε. Ειχα και αλλο tab απο παλαιοτερα του team fortress. Εχω σε tab: portal, team fortress, steam και spiral knight. Περιεργο ομως μιας και κατεβασα και το puzzle pirates που ειναι free. Το ανοιξα, επαιξα ενα λεπτο, το εκλεισα μετα το steam και τωρα που το ξαναανοιγω δεν υπαρχει το puzzle pirates στο inventory μου. Κανονικα δεν θα επρεπε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο tab steam δεν εχεις τίποτα; Αυτό είναι το ζητούμενο.

 

Δεν το έχω κατεβασει οπότε δεν ξέρω αν έχει inventory το puzzle pirates. Δεν σημαίνει ότι κάθε παιχνίδι έχει δικό του inventory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ξεκινήσαμε, Half Life 2: Episode 1 Gift Pack ... και 2x Coal. Πάντως στα forum γίνεται πανικός, gift trading, Steam Inventory bugs, χαμένα achievements και πάει λέγοντας.

 

Γενικά, αν έχετε δώρα/tickets που δεν εμφανίζονται μια προτεινόμενη μέθοδος είναι να ξεκινήσετε οποιοδήποτε παιχνίδι υποστηρίζει Steam Inventory (προς το παρόν τα Spiral Knights, Puzzle Pirates και Team Fortress 2 - Free to Play, όπως και το Portal 2), να ανοίξετε το in-game inventory και μετά restart το Steam (source).

 

More on topic, το Orcs Must Die! είναι σε αρκετά καλή τιμή, το τσίμπησα χωρίς να έχω ακούσει τίποτα συγκεκριμένο και μπορώ να πώ οτι είναι μια ευχάριστη έκπληξη grin.png. Τα DLC τα΄χει κανείς να πεί γνώμες πρίν τελειώσει το daily offer;

 

Χρήσιμα link:

*Steam Support twitter feed (@Steam_Support)

*Πως χρησιμοποιούνται τα coupons

 

Edit: Thanks @stratigos24 για τις πληροφορίες σχετικά με το Puzzle Pirates grin.png.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα dlc του orcs must die τα εχω. οι πιστες αν και δεν τις εχω παιξει ακομα, καλες ειναι

απο οπλα ενταξει, δεν σου δινει και τιποτα φοβερο. μονο ενα γαντι που περνει απο τους εχθρους ζωη, πεθαινουν και την περνεις εσυ

σε ολους δινει ενα παιχνιδι δωρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα dlc του orcs must die τα εχω. οι πιστες αν και δεν τις εχω παιξει ακομα, καλες ειναι

απο οπλα ενταξει, δεν σου δινει και τιποτα φοβερο. μονο ενα γαντι που περνει απο τους εχθρους ζωη, πεθαινουν και την περνεις εσυ

σε ολους δινει ενα παιχνιδι δωρο;

 

Thanks for the info, όσο αφορά τα gifts είναι τυχαίο τι "κερδίζεις".

 

Για κάθε steam challenge (ημερήσιο) που ολοκληρώνεις, σου δίνει ένα τυχαίο δώρο, μεταξύ των οποίων είναι:

 

*Steam Coupons, για εκπτώσεις σε συγκεκριμένους καταλόγους (π.χ. -33% off Valve games)

*Steam Coupons, για εκπτώσεις σε συγκεκριμένα παιχνίδια (π.χ. -66% off Prototype)

*Holiday Sale 2011 Gift: X, αυτά δίνουν στο account που κάνει "unpack" το gift ένα X συγκεκριμένο παιχνίδι (π.χ. Empire - Total War)

 

*Coal, αυτά είτε τα κάνεις craft (δηλαδή χρησιμοποιείς 7 Coal) για να πάρεις ένα τυχαίο δώρο απο τις άλλες 3 κατηγορίες ή τα φυλάς, καθώς οποιαδήποτε Coal περισσεύουν μετράνε σαν "entries" στην τελική κλήρωση του Steam (με βραβείο τον κατάλογο παιχνιδιών του Steam).

 

By the way, τα Gift εφ'όσον δεν γίνουν unpack, μπορούν να γίνουν trade μεταξύ accounts - στο Steam Trading sub-forum υπάρχουν αρκετές "αγγελίες" για ανταλλαγές.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα Steam Coupons μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΕΤΑ την λήξη του διαγωνισμού, απο 2 Ιανουαρίου 2012.

 

Χρήσιμο link:

*Κατάλογος δώρων Steam Sale (επιβεβαιωμένα απο χρήστες)

*Steam Trading Forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι μια καλή τακτική για να βγω κερδισμένος είναι να κρατήσω 1 Coal και όλα τα υπόλοιπα craft ή trade με coupons, αν και οι πιθανότητα επιτυχίας ανεβαίνει όσο μαζεύεις, είναι τόσο πολλοί οι χρήστες στο Steam που γενικά δεν νομίζω να κάνει μεγάλη διαφορά μεταξύ 1 ή 30 Coal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι μια καλή τακτική για να βγω κερδισμένος είναι να κρατήσω 1 Coal και όλα τα υπόλοιπα craft ή trade με coupons, αν και οι πιθανότητα επιτυχίας ανεβαίνει όσο μαζεύεις, είναι τόσο πολλοί οι χρήστες στο Steam που γενικά δεν νομίζω να κάνει μεγάλη διαφορά μεταξύ 1 ή 30 Coal.

 

ειναι 4.5 εκ παικτες! δεν περιμενω να κερδισω τιποτα ουτε με 1 ουτε με 300 coal.

ειναι καποια ατομα στο steam καμενα που εχουν του κοσμου τα coal οπως υπηρχαν παλια και με τα tickets

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...