Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μην ανχώνεσαι. εμένα μετά από 6.5 χρόνια και χιλιάδες ωραίες αναναμνήσεις δεν μου μιλάει αυτή.

 

μπλοκ delete κτλπ τα έφαγα όλα από παντού.

 

έτσι είναι αυτά. και συ μην είσαι ανώριμος. αμα μεγαλώσατε μαζί δεν υπάρχει λόγος να μην λέτε ένα γεια.

 

Αν και στην δική σου περίπτωση υποψιάζομαι ότι την σούταρες και αυτήν την έχει φάει η καψούρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άμα λάχει γίνεται και κατοικίδιο σκυλάκι που δέχεται εντολές η άλλη.Δε διαβάζεις τα posts μου;Δεν υπάρχει όριο στο πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει η άλλη όταν ψάχνει για χορηγό.Θα τρώνε ακόμα και ξύλο αυτές οι γκόμενες.Είμαι σίγουρος.

 

μην ανχώνεσαι. εμένα μετά από 6.5 χρόνια και χιλιάδες ωραίες αναναμνήσεις δεν μου μιλάει αυτή.

 

μπλοκ delete κτλπ τα έφαγα όλα από παντού.

 

έτσι είναι αυτά. και συ μην είσαι ανώριμος. αμα μεγαλώσατε μαζί δεν υπάρχει λόγος να μην λέτε ένα γεια.

 

Αν και στην δική σου περίπτωση υποψιάζομαι ότι την σούταρες και αυτήν την έχει φάει η καψούρα

 

Γιατί τα χαλάσατε ρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανχώνεσαι. εμένα μετά από 6.5 χρόνια και χιλιάδες ωραίες αναναμνήσεις δεν μου μιλάει αυτή.

 

μπλοκ delete κτλπ τα έφαγα όλα από παντού.

 

έτσι είναι αυτά. και συ μην είσαι ανώριμος. αμα μεγαλώσατε μαζί δεν υπάρχει λόγος να μην λέτε ένα γεια.

 

Αν και στην δική σου περίπτωση υποψιάζομαι ότι την σούταρες και αυτήν την έχει φάει η καψούρα

 

οχι αυτη με εστειλε...

 

τι φιλια μπορει να υπαρξει δεν μπορω να καταλαβω....

 

αφου αμα τι δω αλλα θα σκεφτω και αλλιως θα την δω...

 

και απο το τηλεφωνο το ιδια...και μην πω αν πω κατι συνεχεια υπονοουμενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκιά πάμε οφφτοπικ, αλλα Log story sort, με το που πήρα την δουλειά Καναδά της ζήτησα να παντρευτούμε για να κάνει και αυτή τα χαρτια για την Βίζα.

 

άνεργος 1 χρόνο εγώ ελλάδα, την πήρα την δουλειά. Δεν ήθελε και πολύ.Ήρθε η ΤΕΡΑΣΤΙΑ κατρακύλα --με πείραξε και πολύ που είπε όχι στην αρχική πρόταση......

Ελλάδα Καναδάς δεν είναι 1 ώρα με το αεροπλάνο. ΄Βάλε και το άνχος για να τα πάω καλά στην δουλειά ώστε να μείνω στην χώρα κ.ά.

 

Τον Μάιο της πρότεινα για τελευταία φορά να τις κάνω τα εισιτήρια να έρθει εδώ, να δει ότι η ποιότητα ζηώς είναι καλή κτλπ. Της είπα "Αν δεν σου αρέσει μετά από ΄1-2 μήνες, φύγε πίσω".

 

Προχθές την έπερνα τηλέφωνο για τα γενέθλια της, τις έστειλα μηνυματα, ούτε φωνή ούτε ακρόαση,

 

 

Σίγουρα κάθε νόμισμα έχει 2 πλευρές. Αλλά το συγκεκριμένο και οι 2 είναι βράσε ρύζι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αυτη με εστειλε...

 

τι φιλια μπορει να υπαρξει δεν μπορω να καταλαβω....

 

αφου αμα τι δω αλλα θα σκεφτω και αλλιως θα την δω...

 

και απο το τηλεφωνο το ιδια...και μην πω αν πω κατι συνεχεια υπονοουμενα....

 

δεν μπορει να υπαρξει οποτε το να της λες να μην σε παιρνει και μετα να της το σηκωνεις ειναι «τραβατε με κι ας κλαιω» κλεινε το της στα μουτρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα παραδείγματα μου μπορεί να μην είναι τόσο καλά ούτε να έχω τόσο πειστικό λόγο, αλλά μια ουσία γίνεται κατανοητή υποθέτω.

 

mr viper, η γκόμενα καταρχήν ήταν καραπουτανάρα. Το αρνητικό είναι ότι όταν την έπαιρνε αυτός τηλ να ξαναβρεθούν αυτή δεν το σήκωνε/δεν του ξαναμίλησε. (καλά δεν έκανε τίποτα περίεργο, νορμαλ ήταν το σεξ και όλα).

Η κατάληξη είναι ότι οι άντρες ίσως είμαστε μεγαλύτερες πουτάνες από τις γυναίκες.

Ο γνωστός αυτός είναι ωραίο παιδί, και η γκόμενα πολύ μέτρια. Οπότε μπορεί να το έκανε αυτό και να είπε "κοίτα γάμησα αυτόν, τον έκανα ότι ήθελα".

Και εφόσον υπάρχουν τύποι σαν εσένα (no fence) που το μουνί για αυτούς είναι ο παράδεισος, τότε εκτός από ψευδαισθήσεις που έχουν οι ίδιοι, έχουν κάνει τις γυναίκες να μας κάνουν τις "πουτάνες" τους.

 

Αλλά ξέφυγα γιατί αυτό είναι ένα ποσοστό, δεν είναι όλες ας πούμε, αλλά όλες μα όλες τους έχουν την νοοτροπία "δεν πηδιέμαι με αυτόν και ας μαρέσει, αν το θέλω εγώ κάποια στιγμή θα το κάνω, αλλά δεν θα επαναληφθεί....εκτός αν το ξαναθελήσω!"

 

Το ρητο "good dick rules the world" δεν σας το εχει πει καμια να φανταστω :ρ

 

επισης

το ιεροδουλες και λοιποι χαρακτηρισμοι με κανουν να σκεφτομαι για πουριτανους...

 

I'm not hating, I'm just saying...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκιά πάμε οφφτοπικ, αλλα Log story sort, με το που πήρα την δουλειά Καναδά της ζήτησα να παντρευτούμε για να κάνει και αυτή τα χαρτια για την Βίζα.

 

άνεργος 1 χρόνο εγώ ελλάδα, την πήρα την δουλειά. Δεν ήθελε και πολύ.Ήρθε η ΤΕΡΑΣΤΙΑ κατρακύλα --με πείραξε και πολύ που είπε όχι στην αρχική πρόταση......

Ελλάδα Καναδάς δεν είναι 1 ώρα με το αεροπλάνο. ΄Βάλε και το άνχος για να τα πάω καλά στην δουλειά ώστε να μείνω στην χώρα κ.ά.

 

Τον Μάιο της πρότεινα για τελευταία φορά να τις κάνω τα εισιτήρια να έρθει εδώ, να δει ότι η ποιότητα ζηώς είναι καλή κτλπ. Της είπα "Αν δεν σου αρέσει μετά από ΄1-2 μήνες, φύγε πίσω".

 

Προχθές την έπερνα τηλέφωνο για τα γενέθλια της, τις έστειλα μηνυματα, ούτε φωνή ούτε ακρόαση,

 

 

Σίγουρα κάθε νόμισμα έχει 2 πλευρές. Αλλά το συγκεκριμένο και οι 2 είναι βράσε ρύζι....

 

 

Φιλε να οτι ειναι ακαρδες...δεν ξερω... Πολυ μεγαλο σπασιμο σε εκανε ..αντι να σε στηριξει σε παρατησε..αρα δεν κανει φιλε μου...

 

Ευα παντα λεω θα την ριξω ακυρο και δεν θα το σηκωσω αλλα κατι με πιανει και το σηκωνω την στελνω μυνημα οταν βασικα με στελνει μονο αυτη...εγω ποτε δεν εκανα την πρωτη κινηση ωστε να την στειλω μυνημα η να την παρω τηλ..

 

Με λεει και κατι πραγματα σαν να θελει να την πω αν ειναι σωστη σε αυτο που κανει η λαθος...

 

Αλλα πλεον της απαντω με ενα καλα ωραια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο διάολο κι εσείς και οι θεωρίες σας και οι αναλύσεις σας. Στον έρωτα ρε δουλεύει η καρδιά και η ψυχή και το ένστικτο και ο παρορμητισμός ρε, κι εσείς τον καταντήσατε άλγεβρα με θεωρήματα και κανόνες και αξιώματα και στατιστικές και αποδείξεις και σχέδια και στόχους και συμπεράσματα και λογική ψηφιακού κυκλώματος και ψυχρό υπολογισμό και ΣΚΑΤΑ ΣΤΙΣ ΑΡΤΗΡΙΕΣ ΣΑΣ.

 

The language of love is the language of liars

The flames of all love become funeral pyres

Smoke gets in your eyes and grown men cry

I see young men led to an early grave and old men pray to die

The moment you discover that your killer is your lover

I kill all that I love, I just destroy what I become

The earth is full of ghosts now

Ghosts that sweat and ghosts that cry

Instead of peace just stop and cease

A final end, a sweet release

 

http://www.youtube.com/watch?v=6RXtueCVSAg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδιτ: Λουσι ασε τα κουλα. Δεν μιλαμε για γυναικες σκετο. Για ελληνιδες (και τριςχειροτερα κυπριες) μιλαμε. Και ποιος περιφερει την ταμπελα της ανδρικης εμμηνοπαυσης? Εμεις εδω εχου Αγια Ναππα, δεν εχουμε τετοια προβληματα.

Δηλαδη ας πουμε εχω αποτερο σκοπο στη ζωη μου να ασχολουμε με καβαλημενες και προβληματικες και απλα τις τραβαω? Αυτες με τις οποιες ημουν (και ειμαι τωρα) που δεν ηταν/ ειναι ελληνιδες γιατι δεν λεω κατι ασχημο? Ειμαι κανενας ανθελληνας? Μηπως εχω προσωπικο προβλημα με τις ελληνιδες? Οι δικες μου εμπειριες αυτες ηταν ως τωρα και απο οτι φενεται δεν ειμαι μονος μου στις εμπειριες αυτες. Υπαρχει μπολικος ανδρικος λαος εκει εξω που εχει ζησει (και ζει) ακριβως τα ιδια. Αλλα οπως ειπα, υπαρχουν και χειροτερα (κυπριες).

 

Πάντως, φιλαράκι, εκεί στη Λάρνακα, πρέπει να έπεσες σε πολλές λάθος Κύπριες, δεν εξηγείται αλλιώς τέτοιο μίσος. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των Ελληνίδων που έχουν επενδύσει μόνο στην ομορφιά τους και στο κορμί τους και θέλουν να ζήσουν μόνο από χορηγό χωρίς να κουράσουν το μυαλουδάκι τους δηλαδή και να μάθουν να παράγουν κάτι.Τουλάχιστον στα μαγαζιά όταν βγαίνεις έξω το 90% τέτοιες περιπτώσεις είναι.Και όταν έρχεται κάποιος από το εξωτερικό εντυπωσιάζεται από το πόσο προσεγμένες είναι οι Ελληνίδες.Που να ήξερε ότι επενδύουν μόνο στην εμφάνιση και θέλουν να ζήσουν μόνο από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...