Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ok like σε όλα. αφού εσείς προτιμάτε αυτήν με τον ωραιότερο πωπό ετσι κι εμείς μπορούμε να προτιμάμε αυτόν με το καλύτερο διαμέρισμα, το καλύτερο κούρεμα, το πιο μαρκάτο παντελόνι, ή το καλύτερο αμάξι. Αφού θέλετε τις ανθρώπινες σχέσεις γτπ, τότε έτσι θα είναι.

Μα ηδη το κανετε αυτο...! :huh:
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ikaruga24 : Φαντάσου τώρα που μειώνονται γενικά οι χρηματοδοτούμενοι από το δημόσιο (πχ οι εισακτέοι στις στρατιωτικές σχολές) τι ουρές από γκομενάκια θα δημιουργηθούν στους εναπομείναντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμωσε με ολους μας και μας κανει εριστικα like:P Γυναικες.

 

εριστικά κι ερεθιστικά

Γυναικεία διαχρονική ατάκα: Εμένα ο Μάκης μου(Σάκης, Τάκης, Δάκης) δεν θα με κεράτωνε ποτέ.Εσένα Κούλα(Σούλα,Τούλα,Βούλα) εντάξει φαινόταν ότι θα στην κάνει ο Μήτσος(Κίτσος, Πίτσος. Θείτσος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ikaruga24 : Φαντάσου τώρα που μειώνονται γενικά οι χρηματοδοτούμενοι από το δημόσιο (πχ οι εισακτέοι στις στρατιωτικές σχολές) τι ουρές από γκομενάκια θα δημιουργηθούν στους εναπομείναντες.

 

Το καλυτερο τους. Ουρες απο βλαμμενες που θα μπορεις να αλλαζεις καθε μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο τους. Ουρες απο βλαμμενες που θα μπορεις να αλλαζεις καθε μερα.

σ'αρέσει να πηγαίνεις με βλαμμένες; οι δικές σου γκόμενες ήταν όπως τις περιγράφεις; ή εσύ έβρισκες πάντα τις λαμπρές εξαιρέσεις.(εννοείται like και σε αυτό-άλλωστε εμένα με βολεύει να είναι όλες οι γκόμενες βλαμμένες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ikaruga24 : Πόσα άτομα είναι η μεγαλύτερη ουρά που έχεις δει;Θυμάμαι πιο παλιά τώρα γύρω από ιπτάμενο καμιά 30αριά σίγουρα (μέσα σε club). Και μετά αφού γίνουν επίσημες γκόμενες , για να κρατήσουν το κελεπούρι, δέχονται να τους συμπεριφέρονται τουλάχιστον σαν ζώο (μη πω σκουπίδι). Θυμάμαι ένας από αυτούς μου έκανε επίδειξη δίνοντας διαταγές κατοικίδιου σκύλου στην γκόμενα που καθόταν δίπλα του(σήκω πάνω, τώρα κάτσε κάτω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'αρέσει να πηγαίνεις με βλαμμένες; οι δικές σου γκόμενες ήταν όπως τις περιγράφεις; ή εσύ έβρισκες πάντα τις λαμπρές εξαιρέσεις.(εννοείται like και σε αυτό-άλλωστε εμένα με βολεύει να είναι όλες οι γκόμενες βλαμμένες)

 

Τις βλαμμενες τις απεχθανομαι, γι αυτο αλλωστε οπως εχω πει ηδη πολλες φορες τις αποφευγω ακομα και αν ειναι φαση one night stand. Και ποιος σου ειπε οτι ειμαι κανενας Δον Ζουαν απλα να την πεφτω σε οτι κινειται? Γι αυτο αλλωστε και μου ειναι πολυ δυσκολο να κανω σχεσεις με γυναικες. Οι περισσοτερες ειναι ή το παιζουν βλαμμενες. Σε καθε περιπτωση εγω δεν γουσταρω. Μια οι ελληνιδες και δυο οι κυπριες. Μιλαμε ντιπ για ντιπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν ειναι για μια νυχτα μονο δεν με πολυ νοιαζει πως σκεφτεται στην παραιτερω ζωη της...

 

Αλλα στην φαση του ειδηλιου να μην μιλαει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις βλαμμενες τις απεχθανομαι, γι αυτο αλλωστε οπως εχω πει ηδη πολλες φορες τις αποφευγω ακομα και αν ειναι φαση one night stand. Και ποιος σου ειπε οτι ειμαι κανενας Δον Ζουαν απλα να την πεφτω σε οτι κινειται? Γι αυτο αλλωστε και μου ειναι πολυ δυσκολο να κανω σχεσεις με γυναικες. Οι περισσοτερες ειναι ή το παιζουν βλαμμενες. Σε καθε περιπτωση εγω δεν γουσταρω. Μια οι ελληνιδες και δυο οι κυπριες. Μιλαμε ντιπ για ντιπ.

 

έχεις πάει με ελληνίδα;βασικά έχεις πάει με γυναίκα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'αρέσει να πηγαίνεις με βλαμμένες; οι δικές σου γκόμενες ήταν όπως τις περιγράφεις; ή εσύ έβρισκες πάντα τις λαμπρές εξαιρέσεις.(εννοείται like και σε αυτό-άλλωστε εμένα με βολεύει να είναι όλες οι γκόμενες βλαμμένες)

 

 

Γιατί σε βολεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...