Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να τα κάνω τα Τρίκαλα καλέ; 

 

χαχαχαχαχαχαχα έλεος ρε Pintsie δίπλωσα!

 

Γιατί ρε 'συ; Μια χαρά πόλη είναι! Πανέμορφη.

 Όντως Pintsie γιατί δεν πας Τρίκαλα?  :lol:

 

 

Ontopic τώρα.. είχα κάνει το ίδιο δρομολόγιο αυθημερόν πριν 2 χρόνια και πρέπει να ήταν γύρω στα 25€ το εισιτήριο με επιστροφή.Ανοιχτή την ώρα ok την αφήνεις αλλά μην πας στις 22.00 και πεις θέλω να φύγω με το τελευταίο γιατί αν είναι γεμάτο,ένα άνετο παγκάκι θα σε περιμένει.Πάντως έχει κάθε μία ώρα για Αθήνα οπότε μάλλον θα επιστρέψεις στην ώρα σου.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ούτε τουρισμός ούτε τίποτα... φανταριλίκι του αντρός <3 γαμώτο. 
κάτι ακόμα, τα ΚΤΕΛ εκεί είναι μακριά από το κέντρο της πόλης; 
Παίζει να χαθώ; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παίζει να χαθώ; :P

 

Eύκολα.  :P  Απ' ό,τι θυμάμαι δεν είναι κοντά στο κέντρο..έχει λίγο περπάτημα.Αυτό που θυμάμαι σίγουρα είναι η χιονοθύελλα που είχε πιάσει την ώρα που έφευγα.. Τα είδα όλα.  :o

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα μια αγγελία σε γνωστό site αγγελιών και μου ήρθε απάντηση από κάποιον John Olayiwola, εκ Νιγηρίας ορμόμενο, ο οποίος (κλασικά) ενδιαφέρεται να αγοράσει αυτό που πουλάω. Στο τελευταίο email που μου έστειλε, μου λέει τα εξής

 

 

Thanks for the mail friend am so glad to read from you i want you to know that i really need the item and am gonna buy it from you also am going to pay you 200EUR for the ipod including the postage fee via local post office mail which is ELTA MAIL i want you to get back to me with your payment mode either PayPal or if you prefer a bank transfer just get back to me with the one you like most so that i can made the transfer of the money as soon as possible.

this is the shipping address below,

Name: Olayiwola Adewale
Address: 16 street lafenwa
City: Abeokuta
State: Ogun State
Country: Nigeria
Zip Code: 234039


thanks and am waiting for your fast response.

Greetings.

 

Εννοείται ότι ΔΕΝ πρόκειται να στείλω τίποτα στη Νιγηρία, αλλά (από περιέργεια) πώς ακριβώς μπορεί να γίνει η απάτη σε αυτήν την περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πει οτι η τραπεζα του δε μπορει να στειλει τοσο μικρο ποσο και θα πρεπει να στειλει 1000 και να τους στειλεις 800 πισω ξερωγω...πραφανως θα πρεπει να του βαλεις τα 800 εσυ και να εχεις good faith για την συναλλαγη σας , μεχρι να παρεις τα μπαλακια σου.

επισης μπορει η First national bank of Nigeria -στην οποια βασικος μετοχος ειναι ο Αλιγιοβόλα Αντεβάλε(!!1)-  να δεσμευσει το ποσο που θα βαλει ο  Αντεβάλε μεχρι να του στειλεις το confirmation οτι your parcel has been shipped.

πραφανως και σε αυτη την περιπτωση παιρνεις μπαλες.

 

βαλε φαντασια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά καλή εύκολη συνταγή για παγωτό βανίλια (πριν τις 9 και κλείσουν τα σούπερ)

 

forum. i am dissapoint.

 

άλλη ερώτηση 

έχω κάτι παλιά adidas σε καλή κατάσταση αλλά χάλια καφέ χρώμα, είναι καλή ιδέα να τα βάψω με σπρέι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα φυγει. Εχει βαφες για παπουτσια που αν ειναι δερμάτινα ίσως σου κρατήσουν λίγο παραπάνω. Επίσης συνταγες ζητα στο κατάλληλο νημα, εχεις περισσότερες πιθανότητες να παρεις απάντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορά L με XL στις φόρμες παντελόνια είναι μεγάλη ?

 

συνήθως φοράω L αλλά αυτό που θέλω από το site είναι μόνο σε XL

 

Στη μεση μπορει να μην ειναι μεγαλη.. Στο μηκος θα ειναι σιγουρα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάω την παρασκευή το πρωί στο στρατόπεδο της Θήβας στις 11.

Παίρνω το κτελ από τα Πατήσια;Που βλέπω τα δρομολόγια;Πόσο κοστίζει το εισιτήριο;Από εκεί που θα με αφήσει το κτελ στην Θήβα πώς θα πάω στο στρατόπεδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...