Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Που το ειδες αυτό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι και σήμερα δίνουν μαζί και δώρο 1 tablet 7" για κάθε νέα σύνδεση.

ηταν παλια για wind one αυτο που λες με παγιο 45 ευρω. μην λετε οτι θέλετε αν δεν το δικαιολογείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν παλια για wind one αυτο που λες με παγιο 45 ευρω. μην λετε οτι θέλετε αν δεν το δικαιολογείτε.

Λες φίλε μου να το έβγαλα από το μυαλό μου;

Με πήραν τηλ.και το έκανα καθώς και ένας φίλος μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πέταγμα φωτοβολιδων (ακομα και αν είναι αληθινες) δεν βοηθαει. Αν εχεις κατι σαφες και συγκεκριμενο να πεις τοτε θα βοηθήσεις, διαφορετικα μονο συγχυση δημιουργεις αφου αυτό που λες δεν ισχυει επισημα - ουτε σε καμια σελιδα τους ουτε σε σελιδες συνεργαζόμενων καταστηματων αναφέρεται ουτε μας το ειπαν. Θα πρεπει αν σε ακούσουμε να παρουμε τηλεφωνο στην wind και να τους ζητήσουμε το ταμπλετ που μας "εφαγαν" συμφωνα με τα λεγομενα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες φίλε μου να το έβγαλα από το μυαλό μου;

Με πήραν τηλ.και το έκανα καθώς και ένας φίλος μου :-D

 

δηλ και 20 ευρώ το μήνα και όλες τις παραπανω παροχές, και το τέλος ενεργοποίησης δώρο ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ουτε το τελος ενεργοποιησης είναι δωρεαν. Από οσα εχω διαβασει δωρεαν το δινουν μονο για φορητοτητες από forth->wind και αντιστροφα από wind->forth δωρεαν η forth αφου στην ουσια είναι (η τελος παντων κοντευει να γινει) μια εταιρια και για καποιον λογο δεν το χρεωνουν πλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε το τελος ενεργοποιησης είναι δωρεαν. Από οσα εχω διαβασει δωρεαν το δινουν μονο για φορητοτητες από forth->wind και αντιστροφα από wind->forth δωρεαν η forth αφου στην ουσια είναι (η τελος παντων κοντευει να γινει) μια εταιρια και για καποιον λογο δεν το χρεωνουν πλεον.

α οκ, δε μου το ανεφερε απλα μου ειπε ότι έχω το τέλος δωρεάν προφανώς αφού της είχα πει απο την αρχη ότι ειμαι φορθνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ επειδή ήμουν στο ψάξιμο για να πάω wind,σήμερα με πήραν τηλ.και μου είπαν αν ακόμα ενδιαφέρομαι προλαβαίνω την προσφορά με 1 tablet 7".

Είπα δεν έχω ιδέα,για ποιο tablet μου λέτε;και μου απαντά σήμερα είναι η τελευταία ημέρα που ισχύει αυτό και είναι παράταση που έληγε στις 31/03.

Μου εξήγησε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα που όλοι γνωρίζουμε συν το tablet που ανέφερα,τα τέλη ενεργοποίησης κανονικά 35€.

Λέω ενδιαφέρετε και ένας φίλος μου,μπορεί και αυτός;και μου απαντά βεβαίως μόνο σήμερα,δώστε μου το τηλ.του να τον πάρω εγώ.

Τον πήρε τηλ.και έκλεισε και αυτός.

Υπόψιν συμβόλαιο 24 μήνες με 20€ οι πρώτοι 12 και οι υπόλοιποι 25€.

Αυτό είναι το σκηνικό :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε πήραν απο wind η απο προωθητική/συνεργαζόμενη 3η εταιρία;

 

Ή εσυ μας τρολαρεις ή η wind! (ή σε τρολαρει εσενα η 3η εταιρία). :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πήραν απο wind η απο προωθητική/συνεργαζόμενη 3η εταιρία;

 

Ή εσυ μας τρολαρεις ή η wind! (ή σε τρολαρει εσενα η 3η εταιρία). :-)

Φίλε μου από το τμήμα προσφορών της wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cap κράτησες όνομα ή τηλ?? γιατί εμένα πχ η δική μμου μου αφησε και ονομα και το τηλ να την καλέσω όταν αποφασίσω. Αν ναι στειλε ενα pm μπας κ μας κάνει την προσφορα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το εψαξα χθες παντως, και βρηκα/ειδα ότι ηταν μια προσφορα που κρατησε... 2 ολόκληρες μερες!! :P Μεχρι εξαντλησης αποθεμάτων ελεγε και σε 1-2 μερες εξαφανιστηκε και η τοτε σχετικη  σελιδα της wind.

(Μαλιστα ελεγε για "νεες συνδεσεις", το οποιο μπορει και να σημαινε μονο με νέο αριθμο, οποτε ισως μιλάγαμε μονο για το πακετο με τα 70 τελος ενεργοποιησης και όχι 35 που είναι η φορητοτητα, αυτό με επιφυλαξη, αλλα το ότι δεν ισχυει πλεον -εδω και 2.5 μηνες- είναι δεδομενο! Επισης τοτε η τιμη ηταν 25 ευρω τον μηνα και για τους 24 μηνες, οποτε άλλο ένα 60αρι διαφορα, οση και η αξια του τοτε δωρου δλδ χοντρικα)

 

21-23 Ιανουαριου 2014 ηταν η προσφορα αυτη.

 

Φοβάμαι ότι ηταν 1) το "τυρι" για να πει ναι στο συμβολαιο ο φιλος. Τυρι που 99.99% δεν θα το γευτεί ποτε. (μακαρι να του το δωσουν, αλλα δεν το βλεπω ).

ή 2) μια delayed πρωταπριλιατικη πλακα όπως εγραψα και χθες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα από τα δύο, ήταν απλά μια προσφορά που όσοι πρόλαβαν πιστεύω την πήραν. Βέβαια και τα 20 το μήνα με την "κανονική προσφορά" της Wind δεν μας χαλάνε καθόλου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρωταω από προχθες πού είναι ο σύνδεσμος του δελτιου τυπου - είδησης - ιστοσελιδας.

 

Δεν υπηρξε προχθες τετοια προσφορα παιδια από επισημη wind, αν υπαρχει δωστε την ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω από σήμερα και εγώ να παίζω παιχνίδια μαζί τους... 
πραγματικά άχρηστη εταιρία. είμαι ήδη κάτοχος wind και μου λένε δε γίνεται κάτι και το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να κατέβω από 40ευρα πάγιο στα 28 και όχι τα 20 της προσφοράς.

να αναφερω επίσης πως έχω 3 σταθερά και 2 κινητά στη wind ... τι να πω
θα ήθελα να αλλάξω τις τρέχουσες χρεώσεις τώρα είτε πηγαίνοντας αλλού είτε παραμένοντας αλλά έχω ζαλιστεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...