Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι. Τα βαζεις το ενα πανω στο αλλο και τα μετρας.. εισαι πιο κοντα στη συγκριση..

 

Η έχεις μια μεζούρα πρόχειρη και μετράς 1. μήκος καβάλου, 2. φάρδος στα μπούτια (τσέπες), 3. περιφέρεια μέσης και 4. μήκος στα μπατζάκια, μέσα από τον καβάλο.

 

Παράδειγμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει, ποια μερα (της τρεχουσας εβδομαδας) το Lidl αναρτα στην ιστοσελιδα του, το πληρες φυλλαδιο (48 σελιδων) με τις προσφορες της επομενης εβδομαδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η κρεμα προσωπου(ημερας ;) του lidl λεει τιποτε;

την cien λες; περιποιησης; αυτην βαζω εγω τωρα τον χειμωνα στο προσωπο επειδη εχω αφυδατωση στο προσωπο απο το κρυο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου έχω πεταμένο ένα τέτοιο που ούτε θυμάμαι πως ήρθε στα χέρια μου

Ψιλοάχρηστο είναι...άσε που για να το επαναφέρεις πρέπει να το βάλεις σε βραστό νερό

 

Κριμα. Αυτο με την επαναφορα που απαιτει να το ...βρασεις, χαλα την χρησιμοτητα.

Ωραια θα ηταν να υπηρχαν θερμοφορες χεριου, που θα πατουσες απλα το κουμπακι και θα ενεργοποιουνταν, και οσο κρατουσαν.

Εγώ πήρα από τις θερμοφόρες χεριού... καθαρά από περιέργεια... Και μόνο για να το δεις πως δουλεύει μια φορά πιστεύω αξίζει τα δύο ευρώ....Το πως από ένα κρύο υγρό τζελ σε μερικά δευτερόλεπτα κρυσταλώνει και πιάνει θερμοκρασία που δεν μπορείς να το πιέσεις για πολύ ώρα στο σώμα σου χωρίς να καείς είναι πράγματι κάτι εκπληκτικό...

 

Απλά είναι πολύ δύσκολο να το καταφέρεις να δουλέψει, θέλει πολύ παίδεμα το μεταλάκι που έχει μέσα μέχρι να πιάσει...

 

Και επι της ουσίας δεν έχει κάποια χρησιμότητα δεδομένου ότι στην Ελλάδα έχει μπει Δεκέμβριος και εχθές ας πούμε κυκλοφορούσες άνετα χωρίς καν μπουφάν...

 

Αξίζει αν πχ περιμένετε σε καμιά στάση κάποιο λεωφορείο μία ώρα και έχετε ξεπαγιάσει να το βάλετε λίγο να σας προσφέρει μια μικρή ανακούφιση....

 

Αυτες οι θερμοφορες χεριου του lidl, επειδη τις πηρες, κι ισως τις ξαναφερει και σκεφτω αν θα παρω,

σου ειναι ευκολο να μου πεις αν χρειαζονται βρασιμο μετα την χρηση, για να μπορεσουν να ξαναχρησιμοποιηθουν;

την cien λες; περιποιησης; αυτην βαζω εγω τωρα τον χειμωνα στο προσωπο επειδη εχω αφυδατωση στο προσωπο απο το κρυο

 

Ναι την cien, δεν νομιζω να φερνει αλλη. Ευχαριστημενος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κρεμα προσωπου(ημερας ;) του lidl λεει τιποτε;

 

Κρέμα προσώπου Lidl, για να δείχνεις πιο όμορφη χωρίς κρέμες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, ειναι γραφτο να μην προλαβαινω παρα ελαχιστες προσφορες.

Γι'αυτο στηνονται απο τις 8 το πρωι της Δευτερας απεξω....

 

Οτι εχει σε προσφορα το lidl, δυσκολα θα το βρεις αλλου φτηνοτερα, και ειναι και ποιοτικα, ή στην χειροτερη με μεγαλο 'value for money'.

Ομως, 'οπως προλαβε τον Κυριο ειδε'...

 

Σημερα που μπορεσα εγω να παω, ειχαν μεινει πχ μονο 45αρια μποτακια kappa, και απο παντελονια σκι(για πολλα...κρυα), μονο τα παιδικα. Φανταζομαι οτι μονο στις πρωτες 1-2 μερες της βδομαδας οποιος προλαβει, μετα αντιο.

 

Κριμα που δεν εχει εστω ενα eshop, ή εστω καπως μια δυνατοτητα πχ ηλεκτρονικης κρατησης προϊοντων.

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μποτακια πρεπει να ταν οντως πολυ καλα κ σ αυτα τα λεφτα δεν παιζει κατι αντιστοιχο σε επωνυμη μαρκα.Λογω κρυου βαρεθηκα ναξυπνησω 7 το πρωι για να προλαβω κ το μετανιωσα ηδη.Δεν νομιζω να τα ξαναβαλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, ειναι γραφτο να μην προλαβαινω παρα ελαχιστες προσφορες.

Γι'αυτο στηνονται απο τις 8 το πρωι της Δευτερας απεξω....

 

Οτι εχει σε προσφορα το lidl, δυσκολα θα το βρεις αλλου φτηνοτερα, και ειναι και ποιοτικα, ή στην χειροτερη με μεγαλο 'value for money'.

Ομως, 'οπως προλαβε τον Κυριο ειδε'...

 

Σημερα που μπορεσα εγω να παω, ειχαν μεινει πχ μονο 45αρια μποτακια kappa, και απο παντελονια σκι(για πολλα...κρυα), μονο τα παιδικα. Φανταζομαι οτι μονο στις πρωτες 1-2 μερες της βδομαδας οποιος προλαβει, μετα αντιο.

 

Κριμα που δεν εχει εστω ενα eshop, ή εστω καπως μια δυνατοτητα πχ ηλεκτρονικης κρατησης προϊοντων.

:(

 

Σε πολλά (mainstream) πράγματα το "1-2 μέρες" κάντο "1-2 ώρες"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξανε πολλα προιοντατους σε ελληνικα απο τι ειδα.

 

Γαλατα μακρας διαρκειας εχουν πλεον ΓΑΛΠΟ τα αλλα τα βαλανε σε προσφορα μαλλον για να τα διωξουν.

 

Εδω οι μπανανες σε προσφορα τις ειχαν και εξαφανιστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...