Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια χαρα ειναι! πολυ καλυτερη απο αλλες, και μονο με 1,5 ευρω... Εμενα με καιει καπως, τωρα διαφορετικα το αντιλαμβανετε ο καθενας ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πφφ θέλω τον φορτιστή για μπαταρίες αυτοκινήτου που βάζουν συχνά. Τον είχαν πριν λίγο καιρό και δεν τον πήρα σα μλκς... Έχει κανείς κανα βύσμα στο lidl να μας πει πότε περίπου θα ξαναμπει αυτός στα 20€? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυροσαλατα, τυροκαυτερη και χτυπιτη.

 

Διαφορες :

 

Τυροσαλατα απλη χωρι πιπερια

 

Τυροκαυτερη με πρασινη πιπερια

 

Χτυπιτη με κοκκικη πιπερια ολες τελειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φορτιστης ειναι της πλακας.γραφει για παλμικη αναζωογονωση και αλλες παρουφες αλλα δεν κανει τπτ.αν η μπαταρια ειναι κατω απο ενα οριο ουτε καν μπορεις να την τσιγκλισεις.τερμα,δεν την αναγνωριει που να τραβαει τα γενεια του ο σπαννος. ..το καλο ειναι πως οταν καταφερει να φορτιαει μια μπαταρια,σταματαει και δεν την υπερφορτιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αλλα εχω διαβασει σε αλλα θεματα. Βασικα εισαι ο μονος που ειδα να λεει αυτα τα αρνητικα. Καποιος μαλιστα λενε οτι ξυπνησε μπαταρια 6 χρονων. Και βασικα ναι υποτιθεται οτι απο 7,5 εως 10,5V της δινει παλμους και μετα μπαινει σε λειτουργια φορτισης. Αν η μπαταρια ειναι για πεταμα και δεν ανεβαινει με τους παλμους λογικο το βρισκω να μην την φορτισει. :P Εισαο σιγουρος οτι δεν δουλευει; Η σου ετυχε σε καποια μπαταρια που ισως ηταν χαλασμενη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιδη εχω και εναν παλαιοτερο απλο του λιντλ,και συγκρινω,βαζω μια πεσμενη μπαταρια,αρχιζει την παλμικη και στο λεπτο σταματαει.την ιδια μπαταρια την βαζω στον απλο φορτιστη,και την σενιαρει,θεθει δεν θελει.ολα αυτα ,τα τσεκαρω με αρκετες μπαταριες που εχω,αυτοκινητου,μηχανης,ups,φορτηγακιου.και μετρησεις με πολυμετρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει livergy μποτάκια, αν τα προσέξεις είναι πολύ καλά.

 

Αν λέμε για τα δερμάτινα, θέλουν κατα καιρούς λίγο πέρασμα με ένα ειδικό κερί και είσαι αρχηγός -αποκλείεται να μην έχεις αγοράσει κάποτε, πάντως υπάρχει σε όλα τα μαγαζιά κ είναι συνήθως σαν βερνίκι.

 

Αν λες για τα νάυλον, για μέσα στην πόλη μια χαρά είναι, κρατάνε. Μη τα πας στο βουνο. :P

 

Μηπως θυμασαι τιμες, για τα μεν και τα δε; Εστω στο περιπου.

Τα νάυλον παντως λενε οτι ειναι waterproof με επιστρωση tex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ δεν θυμάμαι ακριβώς και τα είχα πάρει πριν 1,5 και 2 χρόνια αντίστοιχα. Γενικά δεν προλαβαίνω τις προσφορές, συνήθως βρίσκω κάποια περισσεύματα στα καλάθια μερικές εβδομάδες αργότερα. Τα ναυλον τα χρησιμοποιούσα καιρό όταν έβγαινα με ποδηλατο, είναι αδιάβροχα (όχι και γαλότσες).

 

Παντως τα ναυλον πρέπει να έκανε κοντά στα 20ε και το δερμα 25ε-30ε, κάπου έκει, παραπάνω δεν πάει το πορτοφόλι έτσι κι αλλιώς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ δεν θυμάμαι ακριβώς και τα είχα πάρει πριν 1,5 και 2 χρόνια αντίστοιχα. Γενικά δεν προλαβαίνω τις προσφορές, συνήθως βρίσκω κάποια περισσεύματα στα καλάθια μερικές εβδομάδες αργότερα. Τα ναυλον τα χρησιμοποιούσα καιρό όταν έβγαινα με ποδηλατο, είναι αδιάβροχα (όχι και γαλότσες).

 

Παντως τα ναυλον πρέπει να έκανε κοντά στα 20ε και το δερμα 25ε-30ε, κάπου έκει, παραπάνω δεν πάει το πορτοφόλι έτσι κι αλλιώς ;)

 

Ευχαριστω!

Επειδη:

- δεν ξερω ποτε θα τα ξαναφερει το lidl

- δεν ξερω αν εγω θα 'προλαβω' την προσφορα (κλασικο προβλημα, το αναλυσαμε-το lidl μας εγραψε εκει που δεν πιανει το μελανι)

- δεν ξερω αν θα προλαβω το νουμερο μου

- υπαρχει εναλλακτικος τροπος αγορας τους (ακους lidl?)

 

σκεφτομαι μηπως τελικα παρω αποφαση και δωσω ενα 30αρι και τα αγορασω καινουρια με το κουτι τους, που τα πουλανε καινουρια στο ebay. Για τα 'ναυλον', καθως θελω αμεσα κατι για καθε μερα, να μη φοβαμαι να περασω απο νερα κλπ

 

Φαινεται αξιολογη μαρκα η Livergy παντως, και το value for money ως συνηθως τρομερο.

 

Τι λες pigeon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφ θέλω τον φορτιστή για μπαταρίες αυτοκινήτου που βάζουν συχνά. Τον είχαν πριν λίγο καιρό και δεν τον πήρα σα μλκς... Έχει κανείς κανα βύσμα στο lidl να μας πει πότε περίπου θα ξαναμπει αυτός στα 20€? :P

 

Που τους είχα στείλει mail μου είχαν απαντήσει συνήθως μια φορά το εξάμηνο τον βάζουν προσφορά. Εγώ που τον πήρα δεν το μετάνιωσα καθόλου, είναι πολύ καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μ'εκνευρίζει είναι ότι τα γυναικεία παπούτσια τα φέρνει πάντα μέχρι 40 νούμερο (ενίοτε και μέχρι 39).  Εγώ φοράω 41 και σε αθλητικό 42.  Αναγκάζομαι και παίρνω αντρικά που μ'αρέσουν λιγοτερο τα χρώματά τους. 

Άμα βέβαια χρειάζεσαι 41 νούμερο ατύχησες, έχεις πέσει στη μαύρη τρύπα (τα αντρικά αρχίζουν από 42). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...