Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσωπικά ειδα το παντελόνι σκι και μου φαινεται καλη περιπτωση (και ας μην κανω σκι)

 

Άμα το βρεις πουθενά σήμερα γράψε μου. Αυτά εξαφανίζονται μέχρι τις 08.10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά ειδα το παντελόνι σκι και μου φαινεται καλη περιπτωση (και ας μην κανω σκι)

το πήρα..πολύ καλό για 18 ευρώ..

Άμα το βρεις πουθενά σήμερα γράψε μου. Αυτά εξαφανίζονται μέχρι τις 08.10.

στο Κορωπί είχε σήμερα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το βρεις πουθενά σήμερα γράψε μου. Αυτά εξαφανίζονται μέχρι τις 08.10.

 

Καλα οι ούνοι δεν αφηνουν τίποτα καλο... την προηγούμενη φορά που το εψαξα (δεν ασχοληθηκα και πολυ βεβαια) βρηκα αλλα οχι στο νούμερο μου (μαύρο είχε μονο XL και το L στα μπλε μου ήταν μεγαλο)

 

Παντως αν ψαξεις βρίσκεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το βρεις πουθενά σήμερα γράψε μου. Αυτά εξαφανίζονται μέχρι τις 08.10.

 

Πραγματικα. Ετυχε, να εχω αδεια απο τη δουλεια μια μερα. Και επειδη ειχα κατα νου οτι πρεπει να παω σουπερ μαρκετ, ειπα να παω πρωι, να κανω και τα ψωνια 'με την ησυχια μου'.

Αμ δε!

Ρε παιδια, τοσο κοσμο δεν εχει ουτε το μεσημερι, και πολλες φορες ουτε το απογευμα.

Αφηστε δε, που πολλες φορες εχω δει κοσμο να περιμενει πριν τις 8 να ανοιξει το Lidl!

Εγω αναρωτηθηκα παντως: καλα, εγω ετυχε να χω αδεια σημερα, ολοι αυτοι εδω, τι στο καλο κανουν;;;;;

Γιατι μη φανταστειτε οτι ηταν τιποτε ηλικιωμενοι συνταξιουχοι!

Δεν καταλαβαινω....

Απο τη μια ανεργια(ισως ειναι μια εξηγηση-δεν εχουν τι να κανουν-βολταρουν στα σουπερ μαρκετ), απο την αλλη 8 πρωι, κανουν επιδρομη στο Lidl, λες και τα χαριζουν! Ενταξει, εχει ευκαιριες, αλλα να περιμενουν υπομονετικα, λες κι ειναι στο γιατρο, να ανοιξει να μπουν μεσα, ε παει πολυ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα. Ετυχε, να εχω αδεια απο τη δουλεια μια μερα. Και επειδη ειχα κατα νου οτι πρεπει να παω σουπερ μαρκετ, ειπα να παω πρωι, να κανω και τα ψωνια 'με την ησυχια μου'.

Αμ δε!

Ρε παιδια, τοσο κοσμο δεν εχει ουτε το μεσημερι, και πολλες φορες ουτε το απογευμα.

Αφηστε δε, που πολλες φορες εχω δει κοσμο να περιμενει πριν τις 8 να ανοιξει το Lidl!

Εγω αναρωτηθηκα παντως: καλα, εγω ετυχε να χω αδεια σημερα, ολοι αυτοι εδω, τι στο καλο κανουν;;;;;

Γιατι μη φανταστειτε οτι ηταν τιποτε ηλικιωμενοι συνταξιουχοι!

Δεν καταλαβαινω....

Απο τη μια ανεργια(ισως ειναι μια εξηγηση-δεν εχουν τι να κανουν-βολταρουν στα σουπερ μαρκετ), απο την αλλη 8 πρωι, κανουν επιδρομη στο Lidl, λες και τα χαριζουν! Ενταξει, εχει ευκαιριες, αλλα να περιμενουν υπομονετικα, λες κι ειναι στο γιατρο, να ανοιξει να μπουν μεσα, ε παει πολυ!!!!

 

Το Πασχα επρεπε να δεις με τα αρνια 

Πανηγυρι γινοταν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στο φυλλάδιο έχει κρέας<span style="font-size:18px;"><u><strong> καγκουρό </strong></u></span>κατεψυγμένο 300 γρ μόνο 4,49....</p>

<p> </p>

<p>Da fuck did I just read ????</p>

Μόλις το είδα!!! Λες να τρώγεται? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο έχει κρέας καγκουρό κατεψυγμένο 300 γρ μόνο 4,49....

 

Da fuck did I just read ????

 

Γιατί σού κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση;

Μόλις το είδα!!! Λες να τρώγεται? :P

 

Όχι μόνο τρώγεται, αλλά είναι και γευστικότατο κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...