Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Oι αποστολές γίνονται στην διεύθυνση που εχεις δηλώσει στο παυπαλ, αν το αντικείμενο σταλεί σε αλλη διεύθυνση εκτός παυπαλ τότε μπορεί να γινει αποδεκτή απο το παυπαλ διαμαρτυρία του αγοραστή και τυχών διεκδίκηση χρημάτων με λογο "λάθος αποστολή".

 

Αυτό ειναι γνωστό σους πωλητές και για αυτό είναι πολύ δύσκολο να παρακάμψουν την διεύθυνση του παυπαλ

 

Ακομα καλύτερα η διεύθυνση που εχες δηλωμένη στο παυπαλ να είναι verification

 

Αν η διευθυνση στο ebay ειναι διαφορετικη απο αυτη του paypal υπαρχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από τον πωλητή αν δέχεται διεύθυνση μόνο του paypal ή όχι. Η πλειοψηφία δέχεται νομίζω.
Μόλις χθες παρήγγειλα με διεύθυνση φίλου και έφυγε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απ' οτι βλεπω δεν ειναι ολες μα ολες οι αγορες που εχεις κανει στο purchase history.

 

Στο παλιο συστημα μπορουσες να δεις κατι που ειχες αγορασει και πριν 3 χρονια ενω τωρα δεν μπορεις εκτος αν δεν το εχω εντοπισει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος κανεις απλα αλλάξανε θεση τα κουμπακια

 

Και απ' οτι βλεπω δεν ειναι ολες μα ολες οι αγορες που εχεις κανει στο purchase history.

 

Στο παλιο συστημα μπορουσες να δεις κατι που ειχες αγορασει και πριν 3 χρονια ενω τωρα δεν μπορεις εκτος αν δεν το εχω εντοπισει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχεις δικιο τωρα το προσεξα.

 

Παντως παντα ηταν ενα θεμα να ΜΗΝ μπορεις να σβησεις μονιμα τα μυνηματα σου απλα πανε ολα στο trash folder και δεν μπορεις να τα σβησεις ποτε εντελως απο το λογαριασμο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν έχω κάτι συγκεκριμένο,γενική φύσεως.

Γενικώς εάν είναι ένα προιόν που θέλεις να πάρεις μεγάλης αξίας τότε προτίμησε από ευρώπη για να γλιτώσεις  το τελωνείο κτλ κτλ εκτός εάν καλύπτει η  διαφορά μεταξύ ευρώπης και εκτός ευρώπης και σου βγαίνει φθηνότερα μαζί με το τελωνείο τότε παρτο εκτός ευρώπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...