Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περιπου 7 ημερολογιακες μερες ειναι

 

γιατι αν κανεις παραγγελια παρασκευ το σκ προχωρανε τα πραγματα

 

οπως εχει αναφερθει και σε προηγουμενα ποστ οταν θα δεις οτι ειναι βουδαπεστη η σε αλλο σταθμο τοτε τη δευτερη μερα τα εχεις στο σπιτι σου

 

αν για παραδειγμα τριτη ειναι στη βουδαπεστη πεμπτη απο νωρις μεσημερι παραλαμβανεις

 

επειδη εχω μιλησει με dhl μου εχουν πει οτι η διανομη ξεκιναει απτις 10 και μετα οποτε μεχρι τις 9 ανετα μπορεις να ξερεις αν παραλαμβανεις και βεβαια να αφησεις καποια οδηγια

για παραδειγμα εγω επειδη λειπω τα αφηνει σενα γειτονικο μαγαζι

 

οτι χρειαστειτε η εχετε απορια παρτε ενα τηλεωνο εμενα παντα ειναι πολυ εξυπηρετικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινεις στο site , κανεις sign in , my account , order history summary , track your order

εαν δεν σου εμφανισει το track your order , θα περιμενεις λιγες ωρες παραπανω , περιπου 1-2 εργασιμες κανει

Μαλλον εχεις το ιδιο προβλημα με εμενα φιλε μου.Ειχα παθει ακριβος το ιδιο τους εστειλα μνμ στο facebook και μου απαντησαν οτι το δεμα χαθηκε..Με ρωτησαν αν θελω να μου επιστρεψουν τα λεφτα η να μου στειλουν ξανα τα προιοντα -3 που ηταν εκτος stock.Moυ γυρισαν τα λεφτα σε 2 μερες και την ιδια μερα ηρθαν τα πραγματα ΟΛΑ!!!Ακομα mail τους για να τους τα πληρωσω δεν εχω παρει ουτε νομιζω να παρω!!!!!!!!!Εχει γινει το ιδιο σε φιλο μου που μενει μονιμα Αγγλια.Σε αυτον του εστειλαν 2 φορες ολα τα πραγματα.Εκει γινετε χαμος χιλιαδες παραγγελιες οποτε λαθοι κανουν συχνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δική μου παραγγελία, που έκανα την Κυριακή πρωί, είναι στο "in process" ακόμα.

πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. συνήθως την επόμενηε είχα πάρει tracking nr.

 

να τους ενοχλήσω ή είναι νωρίς ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δική μου παραγγελία, που έκανα την Κυριακή πρωί, είναι στο "in process" ακόμα.

πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. συνήθως την επόμενηε είχα πάρει tracking nr.

 

να τους ενοχλήσω ή είναι νωρίς ακόμα?

Περιμενε μεχρι αυριο και αν δεν δεις το tracking στειλε ενα μνμ στο site τους στο facebook γιατι το customer servise ειναι τραγικο...Λογικα εχει προχωρησει η παραγγελια σου.Το εχω παθει και εγω πολλες φορες αυτο.Δεν ξερω τον τελευταιο καιρο σαν να τα εχουν κανει μανταρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δει δεκαδες sites με ρουχα , τα περισσοτερα εχουν free shipping γιατι αργουν λιγο να τα στειλουν 

ενω αρκετα online shop εχουν εξοδα αποστολης αλλα τα φερνουν γρηγορα

 

το sportsdirect απο την αλλη ειναι μια περιεργη περιπτωση , εχει καλα και φθηνα προιοντα αλλα με οσο περναει ο καιρος το θεμα των μεταφορικων εχει καταντησει τραγικο.

 

οι παλιοι πελατες ξερετε .. 3 ημερες εργασιμες και 6.99€ μεταφορικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λενε παραπανω ισχουν για Αθηνα

Κλασσικα τα καναμε ολα ενα...

Φυσικα χρειαζεται μια μερα ακομα για να μετακινηθει και εντος χωρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δική μου παραγγελία, που έκανα την Κυριακή πρωί, είναι στο "in process" ακόμα.

πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. συνήθως την επόμενηε είχα πάρει tracking nr.

 

να τους ενοχλήσω ή είναι νωρίς ακόμα?

Ακόμα στο process σου είναι;Εμένα που παρήγγειλα την Δευτέρα έχουν περάσει 2 μέρες και είναι ακόμα process.Σκέφτομαι να τους στείλω αλλά καλύτερα ας περιμένω 2 μέρες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ακόμα process είναι.

το κακό είναι οτι δεν έχω facebook να τους στείλω εκεί μήνυμα, οπότε μόνο μέσω του cs οτι γίνει.


update

έστειλα mail, μέσα απο τη φορμα του site, και μου ήρθε μετά απο λίγο ένα που μοιάζει αυτοματοποιημένο.

μου δίνει tracking nr, το οποίο δεν έχει ξεκινήσει ακόμα, αλλά τουλάχιστον φαίνεται οτι το σύστημα δεν έχει ενημερωθεί όμως η παραγγελία προχώρησε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ακόμα process είναι.

το κακό είναι οτι δεν έχω facebook να τους στείλω εκεί μήνυμα, οπότε μόνο μέσω του cs οτι γίνει.

update

έστειλα mail, μέσα απο τη φορμα του site, και μου ήρθε μετά απο λίγο ένα που μοιάζει αυτοματοποιημένο.

μου δίνει tracking nr, το οποίο δεν έχει ξεκινήσει ακόμα, αλλά τουλάχιστον φαίνεται οτι το σύστημα δεν έχει ενημερωθεί όμως η παραγγελία προχώρησε. 

Είναι λίγο κολλημένο τελικά το site της sportsdirect.Σήμερα μου έστειλαν στο email το track και λέει ότι είναι στο Gatwick ενώ στο order history συνεχίζει να λέει in process.Οπότε κοίτα τα email ίσως σου έστειλαν.Ξέρουμε την διαδρομή που κάνει για Ελλάδα για να υπολογίζω περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα δοκιμαστικά κάποια πράγματα στο καλάθι και μου βγάζει μεταφορικά 3€ χωρίς κάν να βάλω τον κωδικό sun20.<br><br><br> Για δείτε κι εσείς τι παίζει;<br><br> Sent from my iPad using Insomnia<br><br><br><br> Δείτε κι ένα print screen<br><br> <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.evernote.com/shard/s325/sh/70471d14-d770-4bd8-b576-8c1f1cd2623f/13ebbe8c353e7b637fad20b10dc3197f'>https://www.evernote.com/shard/s325/sh/70471d14-d770-4bd8-b576-8c1f1cd2623f/13ebbe8c353e7b637fad20b10dc3197f</a>

 

 

Αφού έβαλα το κωδικό οι τιμές δεν άλλαξαν αλλά ηταν ήδη μειωμένες από πριν(παπαρια μειωμένες ηταν σε κάποια πράγματα που κοιτούσα είτε με την λεγόμενη εκτύπωση η χωρίς η τιμή ειναι ίδια) οπότε υποψιάζομαι κάπως την πλασματική έκπτωση την φέρνουν ίσα βάρκα ίσα νερά με τα μεταφορικά τα μειωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...