Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγάλη διαδικασία. Να το παίξω yolo και να το γεμίζω με γάλα 3-4 φορές και μετά να το πλένω;

 

Τράβα πάρε βούρτσα για μπιμπερό (3-5 ευρώ μαξ) και καθαρίζει τέλεια πολύ γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχουμε υπηρεσιακη κυβερνηση? για ενα μηνα μεχρι τις εκλογες,,, αξιζει?,,,

γιατι δεν εμενε ο τσιπρας μεχρι τις εκλογες;;;

ποιο το νοημα ολων αυτων των καταστασεων..,

Αυτη ειναι η διαδικασια που οριζεται απο το συνταγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και το αποκλείω να γίνεται, here goes.

 

Έχω τον Χ φιλο στο Facebook. Υπαρχει τροπος να τον κανω αορατο στους υπόλοιπους φιλους μου? Να μην φαίνονται τα σχολια του, να μη φαίνονται τα likes του στις φωτο κλπ.

Το να μη φαίνεται το ονομα του στο friend list το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις το ιδιο ποστ δυο φορες. Την μια το εχεις ορατο σε ολους εκτος απο αυτη που δεν θες να φαινονται τα like της και, μια να ειναι ορατο μονο σε αυτη. Βεβαια, αν εχεις πολλους κοινους φιλους και με τα δυο αυτα ατομα τοτε μπορει να δουνε απο προφιλ αλλων τι εχεις κανει. Σε αυτη την περιπτωση ομαδοποιεις τους φιλους για να μην βλεπουν ολοι και τα δυο. Προυποθεση ειναι, αυτη που εχει προσβαση στον υπολογιστη/κινητο σου, να μην μπει στο προφιλ σου απο συσκευη σου γιατι τοτε θα ειναι χειροτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τέλει ας πουμε στην Πολωνία όντως βρήκανε το τρένο με τους 200 τόνους χρυσού και τα εργα τέχνης.

Για τα έργα αυτά ας υποθέσουμε οτι υφίσταται μια Χ καταγραφή και η διεθνής καλλιτεχνικη κοινότητα ξέρει οτι άλλοι πίνακες κλάπηκαν απο Ρωσία και άλλοι απο Γλλία ( για παράδειγμα) και ας πουμε υφισταται η εννοια του επαναπατρισμού τους.

 

Με το χρυσάφι τι υφίσταται ; Το κρατάει όλο η Πολωνία ;

 

υπόψιν οι 200 τόνοι μόνο , αν υποθεσουμε οτι ειναι καθαροί, έχουν αξία 6Δις170Μυρια € .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε έγινε αυτό; Έχεις κανένα λινκ;

Εν τέλει ας πουμε στην Πολωνία όντως βρήκανε το τρένο με τους 200 τόνους χρυσού και τα εργα τέχνης.

Για τα έργα αυτά ας υποθέσουμε οτι υφίσταται μια Χ καταγραφή και η διεθνής καλλιτεχνικη κοινότητα ξέρει οτι άλλοι πίνακες κλάπηκαν απο Ρωσία και άλλοι απο Γλλία ( για παράδειγμα) και ας πουμε υφισταται η εννοια του επαναπατρισμού τους.

 

Με το χρυσάφι τι υφίσταται ; Το κρατάει όλο η Πολωνία ;

 

υπόψιν οι 200 τόνοι μόνο , αν υποθεσουμε οτι ειναι καθαροί, έχουν αξία 6Δις170Μυρια € .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. [δεν εχω εδω γυρω] πως μπορω να τυπωνω φθηνα λιγες [20] φωτογραφιες κ να μου τις στειλουν με ΕΛΤΑ??

Ελλαδα ή ebay??  χρονος παραδοσης-ποιοτητα κλπ οχι κρισιμα...

 

 

 

2. http://i-home.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30868 

DOLCE GUSTO Επαναγεμιζόμενη Συμβατή Κάψουλα Nescafe Dolce Gusto 1τμχ

  Τιμή: 9.90------

 

το εχετε δοκιμασει???, αξιζει η αγορά??

 

 

....ευχαριστω για το χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. [δεν εχω εδω γυρω] πως μπορω να τυπωνω φθηνα λιγες [20] φωτογραφιες κ να μου τις στειλουν με ΕΛΤΑ??

Ελλαδα ή ebay??  χρονος παραδοσης-ποιοτητα κλπ οχι κρισιμα...

 

 

 

2. http://i-home.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30868 

DOLCE GUSTO Επαναγεμιζόμενη Συμβατή Κάψουλα Nescafe Dolce Gusto 1τμχ

  Τιμή: 9.90------

 

το εχετε δοκιμασει???, αξιζει η αγορά??

 

 

....ευχαριστω για το χρονο σας

Όταν λες φτηνά πόσο εννοείς; Αν μια νορμάλ τιμή σε ένα φωτογραφείο είναι 20-30 λεπτά και φτηνότερα να βρεις κάπου μαζί με τα μεταφορικά πιο πολλά θα πληρώσεις. Είναι και λίγες οι φωτογραφίες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος με γνώσεις προγραμματισμού παρακαλώ γιατί τα συνομωσιολογικά σενάρια οργιάζουν

Είναι δυνατόν να συμβαίνει το παρακάτω;

 

Kάνοντας search στο google earth με το "ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ" μας βγάζει στο CERN,το ίδιο συμβαίνει αν βάλουμε "IPETGOAT" και "9/23/2015".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...