Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νιώθω μια πίεση στην αριστερή πλευρά από την κοιλιά μου. Μια ενόχληση βασικά που έρχεται από μέσα.

1)Γνωρίζει κανείς που μπορεί να οφείλεται;

2)Πάω στα επειγοντα ή κλείνω ραντεβού;

3)Αν κλείσω ραντεβού, τι γιατρό χρειάζομαι;

 

Όχι δε ζητάω να μου κάνετε διάγνωση μέσω ίντερνετ. Απλά αν έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νιώθω μια πίεση στην αριστερή πλευρά από την κοιλιά μου. Μια ενόχληση βασικά που έρχεται από μέσα.

1)Γνωρίζει κανείς που μπορεί να οφείλεται;

2)Πάω στα επειγοντα ή κλείνω ραντεβού;

3)Αν κλείσω ραντεβού, τι γιατρό χρειάζομαι;

 

Όχι δε ζητάω να μου κάνετε διάγνωση μέσω ίντερνετ. Απλά αν έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο.

Προτού πας σε γιατρό, απάντησε τα εξής. Άνω ή κάτω κοιλία? Ψηλά ή χαμηλά? Και τι πόνος? Οξύς? Σε πονάει στην αναπνοή? Πότε σε πονάει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς κάτω από τα πλευρά. Δεν είναι πόνος αλλά σαν να με πιέζει μονίμως κάτι

Υποσυνείδητο άγχος/στρες για κάτι...? Νευρόπονος/κρύωμα/ψύξη μου φαίνεται  αρχικά.. Αν δεν πονάς αλλού ή δεν έχεις άλλα συμπτώματα, μην ανησυχείς. Μπορείς εννοείται να πας σε κάποιο παθολόγο να σε κοιτάξει για να ησυχάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενα καλο μαγαζι με ειδη ψαρεματος στα δυτικα η νοτια προαστια;

Θελω να παρω διαφορα.οποιος ξερει pm μην κανουμε και διαφήμιση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε φαση αν βγω από το σπίτι είτε θα ζήσω είτε θα πεθάνω, 50-50 δλδ? :P

 

Χαχαχα. Οι περισσότεροι δεν αντιμετώπησαν το παραμικρό πρόβλημα ενώ εγώ γύρισα στα 7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Χαχαχα. Οι περισσότεροι δεν αντιμετώπησαν το παραμικρό πρόβλημα ενώ εγώ γύρισα στα 7!

καταλαβαίνεις όμως ότι οι 2 περίπτωσεις δεν έχουν την ίδια πιθανότητα (σαν το κέρμα) για να λέμε 50-50 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δυο κινητα με λειτουργικο αντροιντ.

 

Ποια εφαρμογη πρεπει να κατεβασω, ωστε ναωαφησω ενα στο αμαξι και με το αλλο να βλεπω μεσω ιντερνετ που ειναι.

 

Συνδεση με ιντερνετ θα χουν και τα δυο.

Καμια βοηθεια σε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια βοηθεια σε αυτο;

 

Το Glympse δείχνει να κάνει αυτό που θέλεις αλλά δεν το έχω δοκιμάσει. Επίσης ξέρω ότι μέσω Google+ μπορείς να ενεργοποιήσεις το "Share your location" και να επιλέξεις με ποιους φίλους σου θέλεις να το μοιραστείς αλλά ούτε αυτό το έχω δοκιμάσει για να σου πω με σιγουριά ότι θα δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους ασχολούνται με την κουζίνα τους: 
Θέλω να πάρω ένα μίξερ αλλά έχω μπερδευτεί. Υπάρχει κάποια διαφορά ανάμεσα στα μίξερ χειρός (που έχουν κάδο) και στα μίξερ τα επιτραπέζια; 
Κάνουν και τα δύο για τις ίδιες δουλειές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους ασχολούνται με την κουζίνα τους: 

Θέλω να πάρω ένα μίξερ αλλά έχω μπερδευτεί. Υπάρχει κάποια διαφορά ανάμεσα στα μίξερ χειρός (που έχουν κάδο) και στα μίξερ τα επιτραπέζια; 

Κάνουν και τα δύο για τις ίδιες δουλειές;

 

Η διαφορά τους είναι η βάση ...

Στο επιτραπέζιο σου λύνονται τα χέρια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά τους είναι η βάση ...

Στο επιτραπέζιο σου λύνονται τα χέρια ...

μα το μίξερ χειρός με κάδο, έχει βάση. Άρα πάλι χωρίς χέρια το λειτουργείς. -νομίζω. :P 

αυτά τα 2 προσπαθώ να καταλάβω αν κάνουν άλλη δουλειά ή την ίδια. (όχι τα συγκεκριμένα, απλά δίνω παράδειγμα) 

(μίξερ χειρός με κάδο) http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_BLACK-DECKER-M650,99452,2136077.html?langId=-18

(επιτραπέζιο μίξερ) http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_IZZY-Top-Chef-YDSM-002-222036-,99452,2182667.html?langId=-18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...