Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε τότε εγώ είμαι γκαντέμης? :/ εμένα με κοινηγάει η αδιαφορία (αυτό πουν δεν στέλνουν πρώτες) και η αποστάσεις... Ειδικά το 2ο με έχει ριμάξει.!

 

Voziniotis ξηγήσου :P

 

 

 

Όχι εμείς την κάνουμε την 1η αλλά το θέμα είναι μετά να κάνει και αυτή! Έλεος δεν είμαστε και εμείς μεντιουμ να ξέρουμε πως νοιώθουν...

ωραια αυτη δε στελνει για τον χψ λογο.εσυ γιατι δε στελνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι η φάση συνομιλίας που άμα την έκαναν 30χρόνοι θα έλεγες οτι αυτοί στάνταρ σε λίγες βδομάδες θα αναστενάζουν μουσαμάδες. Όμως την έκαναν 18χρονοί και δεν θυμάμαι τι φάση ήταν τότε γενικώς. Τώρα είμαστε στην φάση που χέστηκες για νέες γνωριμίες, κουβέντες κτλ οπότε ίίίίίίσως και να παρερμηνεύεις κάπως τα πράγματα.

 

Εγώ σου λέω μίλα της, δεν έχεις να χάσεις κάτι! Ούτε εσύ ούτε και αυτή.. Ξεκίνα τουλάχιστον με ένα γεια, τι κανεις, πως παει, τι νεα.. και τα υπόλοιπα θα έρθουν! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

somebody:), απλά δεν κατάλαβα, όταν λες "εμείς μιλάμε κλπ"  τι εννοούσες με το "εμείς", εσένα, την παρέα σου, τη σχολή σου ή τις κοπέλες γενικά! (και ακόμα δεν κατάλαβα είναι η αλήθεια... :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αυτη δε στελνει για τον χψ λογο.εσυ γιατι δε στελνεις?

 

Μα στέλνω :P! δεν υπάρχει κάτι μεταξύ μας, δεν έχει τύχει ούτε καν να βρεθούμε! είναι Σαντορίνη τώρα... Απλά δεν μου αρέσει να στέλνω συνέχεια εγώ γιατί αισθάνομαι ότι γίνομαι φορτικός.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά, λογικά από φέτος που θα πατάω και συνέχεια στην σχολή ίσως βρεθούν ευκαιρίες. Δεν θα κυνηγήσω κάτι γιατί δεν τρελένομαι κιόλας. 4 έτος θα είμαι. Κλάιν στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

somebody:), απλά δεν κατάλαβα, όταν λες "εμείς μιλάμε κλπ"  τι εννοούσες με το "εμείς", εσένα, την παρέα σου, τη σχολή σου ή τις κοπέλες γενικά! (και ακόμα δεν κατάλαβα είναι η αλήθεια... :-) )

κοιτα δε μπορω να ξερω πως σκεφτεται ο καθενας στη σχολη οποτε ειναι ατοπο να πω πως το "εμεις" τους αντιπροσωπευει ολους. αλλα αυτο που παρατηρω εγω ειναι πως αυτο το κλιμα υπαρχει στην πλειοψηφια των ατομων στη σχολη μου. τουλαχιστον στα πρωτα ετη που συναναστρεφομαι εγω. και εννοειται και στα 2 φυλα. σε καλυψα?

Επεξ/σία από somebody:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στέλνω :P! δεν υπάρχει κάτι μεταξύ μας, δεν έχει τύχει ούτε καν να βρεθούμε! είναι Σαντορίνη τώρα... Απλά δεν μου αρέσει να στέλνω συνέχεια εγώ γιατί αισθάνομαι ότι γίνομαι φορτικός.. 

ε τα υπλοιπα απο κοντα να βλεπεις και αντιδρασεις! θα γυρισει δε θα γυρισει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δε μπορω να ξερω πως σκεφτεται ο καθενας στη σχολη οποτε ειναι ατοπο να πω πως το "εμεις" τους αντιπροσωπευει ολους. αλλα αυτο που παρατηρω εγω ειναι πως αυτο το κλιμα υπαρχει στην πλειοψηφια των ατομων στη σχολη μου. τουλαχιστον στα πρωτα ετη που συναναστρεφομαι εγω. και εννοειτε και στα 2 φυλα. σε καλυψα? :P

Ναι, ευχαριστώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

somebody κοπέλα είσαι; θα σου ζητούσα το μσν σου αλλά έχει παλιώσει η ατάκα αυτή. Παίξε μπαλίτσα μόνη σου άμα γουστάρεις και μένεις Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

somebody κοπέλα είσαι; θα σου ζητούσα το μσν σου αλλά έχει παλιώσει η ατάκα αυτή. Παίξε μπαλίτσα μόνη σου άμα γουστάρεις και μένεις Θεσσαλονίκη.

voziniotis πριν λιγο δε σου διναμε συμβουλες πως να ριξεις την κοπελα?? μου διεφυγε κατι σε αυτες τις 2-3 σελιδες? :P :lol:  ευχαριστω παντως ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...