Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν είναι εισβολέας ο άντρας ποιος θα είναι;

Αποφασίστε επιτέλους, μας τα κάνατε τσουρέκια:

 

Τελικά θέλετε ισότητα ή όχι; Όταν λέμε όμως ισότητα, εννοούμε ισότητα ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ! Από την θητεία στις Ένοπλες Δυνάμεις μέχρι και τον λογαριασμό του πρώτου ραντεβού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε mathsrule, το παρατραβάς νομίζω! Θέλεις να βγαίνεις ραντεβού με γυναίκα ΟΥΚά και να σε κερνάει κιόλας δηλαδή? :P  :D

Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα :P

 

(Αρκεί να μην μοιάζει με ΟΥΚά! :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπώ πέσιμο vozinioti xD

 

 

Προφανώς και δεν μιλάω για τέτοιες περιπτώσεις. Π.χ. πριν 1 εβδομάδα βγήκα έξω με την αδελφή μου και κάτι κοινές φίλες. Ε, τις ενημερώνει ο μπάρμαν ότι ο τάδε τύπος που κάθεται εκεί σας κερνάει το ποτό σας [κάτι το οποίο ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ (με εξαίρεση την Ελλάδα από ό,τι φαίνεται) σημαίνει πως ο άλλος ενδιαφέρεται και συνήθως πάει μετά η κοπέλα που την κέρασε και τον ευχαριστεί κτλ]. Μάντεψε αντίδραση. Μάντεψες; Ορίστε το τι άκουσα να συζητάνε μεταξύ τους: "Κοίτα ρε τον λιγούρη, μας κερνάει ποτά για να μας μεθύσει και να μας πηδήξει". Ε, δεν ήθελε και πολύ για να καταλήξει η κουβέντα στο ότι όλοι οι άντρες είμαστε γουρούνια (Όλους τους πήρες μωρή και το ξέρεις; :P) και τα υπόλοιπα κλασσικά.

 

Καταρχήν ήσουν με την αδελφή σου και την αφήνεις να της την πέφτει ο κάθε λιγούρης?:P

Πολύ μπροστά είσαι εσύ για στρατιωτικός (αν υπάρχει αδελφή :P)

Της προάλλες που ήμουν με την αδελφή μου την κοιτούσε ένας γέρος καλά καλά (το πίσω μέρος) και τον κοιτάω καλά καλά μέχρι που με βλέπει (πέρασαν 2-3 sec) και του κάνω "τι κοιτάς?".Τίποτα μου κάνει.

Είναι ΤΕΡΜΑ αισχρό οι κωλόγεροι να είναι έτσι.

Εδώ καλά καλά πάνε στα κλαμπς θα μου πείτε...

Πάρε τα χάπια σου ρε παππού μην πεθάνεις αύριο ξέρω γω...

 

 

Ναι και θα πάει στο ΤΕΙ Κρήτης! (booom :P)

 

Θα σου κάνω το κονέ εγώ από εδώ xDDD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ήσουν με την αδελφή σου και την αφήνεις να της την πέφτει ο κάθε λιγούρης? :P

Πολύ μπροστά είσαι εσύ για στρατιωτικός (αν υπάρχει αδελφή :P)

Της προάλλες που ήμουν με την αδελφή μου την κοιτούσε ένας γέρος καλά καλά (το πίσω μέρος) και τον κοιτάω καλά καλά μέχρι που με βλέπει (πέρασαν 2-3 sec) και του κάνω "τι κοιτάς?".Τίποτα μου κάνει.

Είναι ΤΕΡΜΑ αισχρό οι κωλόγεροι να είναι έτσι.

Εδώ καλά καλά πάνε στα κλαμπς θα μου πείτε...

Πάρε τα χάπια σου ρε παππού μην πεθάνεις αύριο ξέρω γω...

1) Δεν είμαι (ακόμα) στρατιωτικός.

2) Η αδελφή μου στόμα έχει, μπορεί να μιλήσει άμα δεν θέλει κάποιον. Εγώ τι δουλειά έχω να χωθώ ανάμεσα;

3) Όπως προείπα, το άλλο παιδί μια χαρά άτομο φαινόταν. Έχω ξαναμιλήσει μαζί του και είναι μια χαρά.

4) Μακάρι να βρεθεί κάποιος ηλίθιος για την αδελφή μου, διότι όλοι οι προηγούμενοι κατάλαβαν με τι άτομο είχαν μπλέξει και την έκαναν με ελαφρά. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Δεν είμαι (ακόμα) στρατιωτικός.

2) Η αδελφή μου στόμα έχει, μπορεί να μιλήσει άμα δεν θέλει κάποιον. Εγώ τι δουλειά έχω να χωθώ ανάμεσα;

3) Όπως προείπα, το άλλο παιδί μια χαρά άτομο φαινόταν. Έχω ξαναμιλήσει μαζί του και είναι μια χαρά.

4) Μακάρι να βρεθεί κάποιος ηλίθιος για την αδελφή μου, διότι όλοι οι προηγούμενοι κατάλαβαν με τι άτομο είχαν μπλέξει και την έκαναν με ελαφρά. :P

Προξένεψέ τη εδώ στο φόρουμ, δε μπορεί να μη βρεθεί ο κατάλληλος με τόσο κόσμο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προξένεψέ τη εδώ στο φόρουμ, δε μπορεί να μη βρεθεί ο κατάλληλος με τόσο κόσμο! :P

Λες; :P

 

Τι εννοείς έχεις ξαναμιλήσει μαζί του?

Τον ξέρεις?Έτυχε να είστε μαζί στο κλαμπ?

Η αδελφή σου δεν τον ήξερε?

Τον έχω ξαναδεί 2-3 φορές σε κάτι γιορτές και είχαμε μιλήσει λίγο πιο παλιά. Έτυχε απλά να βρίσκεται εκεί που ήμασταν κι εμείς. Όχι, δεν τον ήξερε η αδελφή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είναι εισβολέας ο άντρας ποιος θα είναι;

 

Αυτός, 1-0

 

Αποφασίστε επιτέλους, μας τα κάνατε τσουρέκια:

 

Τελικά θέλετε ισότητα ή όχι; Όταν λέμε όμως ισότητα, εννοούμε ισότητα ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ! Από την θητεία στις Ένοπλες Δυνάμεις μέχρι και τον λογαριασμό του πρώτου ραντεβού.

 

Τα 2 φύλλα είναι διαφορετικά εκ φύσεως, οπότε η ισότητα ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ είναι άκυρη κατά τη γνώμη μου(και ρίχνει τις γυναίκες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπώ πέσιμο vozinioti xD

 

 

 

Καταρχήν ήσουν με την αδελφή σου και την αφήνεις να της την πέφτει ο κάθε λιγούρης? :P

Πολύ μπροστά είσαι εσύ για στρατιωτικός (αν υπάρχει αδελφή :P)

Της προάλλες που ήμουν με την αδελφή μου την κοιτούσε ένας γέρος καλά καλά (το πίσω μέρος) και τον κοιτάω καλά καλά μέχρι που με βλέπει (πέρασαν 2-3 sec) και του κάνω "τι κοιτάς?".Τίποτα μου κάνει. Κοιτάω μου κάνει, και με πλακώνει στις φάπες editing :D :P

Είναι ΤΕΡΜΑ αισχρό οι κωλόγεροι να είναι έτσι.

Εδώ καλά καλά πάνε στα κλαμπς θα μου πείτε...

Πάρε τα χάπια σου ρε παππού μην πεθάνεις αύριο ξέρω γω...

 

 

 

Θα σου κάνω το κονέ εγώ από εδώ xDDD

 

Καλά και εσύ όταν με το καλό γεράσεις και θα βλέπεις τα πιπίνια δίπλα σου και θυμάσαι τα νιάτα, θα σου πω εγώ αν κοιτάς! το θέμα είναι να μείνει στο κοίταγμα. Νταξ και εμείς κοιτάμε το θέμα είναι να μην καρφώνεσαι, δεν λέω καλά έκανε ο παππούς και κοίταγε αλλά άμα καρφώθηκε καλά έκανες και του την είπες :P...

 

Εσύ να κάτσεις στα αυγά σου που θα μου κάνεις και κονέ! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...