Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

somebody:) δεν σε καταλαβαίνω :P και εγώ υδραυλικός είμαι αλλά είμαι παιδί για σπίτι πως να το κάνουμε :P!

μπορεις να κανεις όλες τις δουλειές του σπιτιού; εγω μονο να μαγειρευω πρεπει να μάθω σε ολα τα αλλα ειμαι αστέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ηρθα και εγω στο τοπικ :)

Διαβασα πιο πανω απ τον ινσομνιακο φιλο evo οτι οι καλες κοπελες ειναι σπιτι τους , πιστευω το αντιστοιχο και τα καλα παιδια! Παρολα αυτα δεν ψαχνουμε ολοι ons :P 
Πινω καφε και συνεχιζω μετά :P

 

edit : εγω μαγειρευω και κανω και καποιες δουλειες του σπιτιου , σου κανω ? :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι Αγγελε ειπα εγω τιποτα για τους υδραυλικους?  :P ισα ισα :-)

 

:D!!

 

Εντωμεταξύ είναι μερικές γυναίκες που λέτε κλασικά όλοι οι άντρες είναι γουρούνια (Bitch Mode που αναφέρθηκε)... Που τους βρίσκετε όμως? μήπως κοιτάτε την εξωτερική εμφάνιση πρώτα? Μήπως επειδή είχε και το θάρος να έρθει μέσα στην παρέα και να σας πετάξει ένα κομπλιμέντο? του τύπου έι κούκλα έχω και porsche πάμε μια βόλτα? :P γιατί ξέρω και άντρες που σφάζονται για να κερδίσουν μια κοπέλα και στο τέλος τρώνε ένα άκυρο μεγαλύτερο από τον ήλιο... Εδώ ποιος είναι γουρούνι? που ο άλλος σε νοιάζεται και το δείχνει και κάνει τα πάντα για να σε δει να χαμογελάς!

 

Οπότε τα κοριτσάκια που λένε όλοι οι άντρες είναι γουρούνια και στην παρέα υπάρχει και άντρας και άμα πει γιατί μας βάζεις όλους στο ίδιο σακί θα σου πει αφού είστε, ε αυτές καλά να πάθουν! να πάνε στον αλήτη τους που το παίζει μαγκάκι με μια xtx λες και η μαγκιά είναι εικονική...

 

Αυτό απλά ήθελα να πω το παράπονό μου :P

μπορεις να κανεις όλες τις δουλειές του σπιτιού; εγω μονο να μαγειρευω πρεπει να μάθω σε ολα τα αλλα ειμαι αστέρι

 

Βασικά ναι :P και να μαγειρεύω ξέρω... 

Ηρθα και εγω στο τοπικ :)

Διαβασα πιο πανω απ τον ινσομνιακο φιλο evo οτι οι καλες κοπελες ειναι σπιτι τους , πιστευω το αντιστοιχο και τα καλα παιδια! Παρολα αυτα δεν ψαχνουμε ολοι ons :P 

Πινω καφε και συνεχιζω μετά :P

 

edit : εγω μαγειρευω και κανω και καποιες δουλειες του σπιτιου , σου κανω ? :P

 

Χαχα εε ναιιι!! πλέον μέσω facebook βρίσκονται αυτές! :/ δυστυχώς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D!!

 

Εντωμεταξύ είναι μερικές γυναίκες που λέτε κλασικά όλοι οι άντρες είναι γουρούνια (Bitch Mode που αναφέρθηκε)...

χαχαχα τωρα ποιος γενικευει :P 

εγω χαιρετω για τωρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ είναι μερικές γυναίκες που λένε κλασικά όλοι οι άντρες είναι γουρούνια (Bitch Mode που αναφέρθηκε)... 

χαχαχα τωρα ποιος γενικευει :P

εγω χαιρετω για τωρα B)

 

Fixed! :P ok? χαχαχα 

 

Οοοκ ;) εμείς εδώ θα τσακονόμαστε με τον mathsrule :D :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evoracing εχεις κανενα κωλοφτιαγμενο evo? αμα ειναι να βοηθησεις να βαλουμε χερι στο colt 

 

Μμμμ όχιιι :( αλλά έρωτας! αλλά όχι :P

 

Colt μωρέ κ εσύ? άμα θες κουβά της αγάπης πάρε ένα Corsa 1,4 twinport που είναι κουκλί ζωγραφιστό :P btw στείλε πμ για το τι ακριβός θες... :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμ όχιιι :( αλλά έρωτας! αλλά όχι :P

 

Colt μωρέ κ εσύ? άμα θες κουβά της αγάπης πάρε ένα Corsa 1,4 twinport που είναι κουκλί ζωγραφιστό :P btw στείλε πμ για το τι ακριβός θες... :D

δυσκολες εποχες και εγω για evo πηγαινα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι Ελληνίδες του εσωτερικού είναι μίσανδρες γενικά. Διαθέτουν αντιδραστική θηλυκότητα, αφού είναι εγκλωβισμένες μέσα στο γυναικείο μικρόκοσμο του lifestyle.

 

O άντρας γι'αυτές είναι εισβολέας και όχι φίλος. Υπάρχουν γυναίκες με συνεπή κοσμοθεωρία, οι οποίες δε βλέπουν τον άντρα ως εχθρό, όμως γενικώς αποτελούν μειονότητα.

 

 

 

Μπακούρια...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...