Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα οι περισσοτεροι θελουν απο το αλλο τους μισο να.. μια σταση νυχτας.

Λιγοι ψαχνουν για σχεση. Επισης το να στεριωσει μια σχεση η οποια θα αναλωνεται συνεχως μεσα απο το facebook, τελικως δεν βγαζει πουθενα. Οταν εχεις ενα σωρο προτασεις, πολιορκιες και επαφες απο πολλα ατομα, συνεχως ψαχνεις για το καλυτερο. Δεν μενεις στα ιδια και χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ  δεν ηθελα να σε αποπαρω!! εγω μια γυναικεια  συμβουλη ειπα να δωσω  (τρομαρα μου!!) μπας και μπειτε λιγο στο κλιμα πως σκεφτομαστε :P  δηλαδη μη μας θυμαστε οποτε σας συμφερει ή τουλαχιστον μην το κανετε απροκαλυπτα :P

 

και δεν εχει απαντηση η υποτιθεμενη ερωτηση της. απλως χαθηκαν σε ολους συμβαινει ;)

δε νομιζω να ρωτησει κατι τετοιο! εκτος και αν το συνδιασει με καποιο κοπλιμεντο τυπου "πως χαθηκαμε αφου τα βρισκαμε εισαι μια χαρα παιδι κλπ"

 

Δεν πειράζει τι λες τωρα?! :P εννοείτε και να δώσεις, εξάλλου τις περισσότερες φορές βοηθάνε και ποιο πολύ γιατι "παίρνουμε πληροφορίες από το αντίθεο στρατόπεδο :P"

 

Νταξ άμα υποθέσουμε πως τότε μίλαγαν φιλικά (ε Voziniotis? :P) ναι οκ δεν έγινε και τίποτα να χαθούν για ένα διάστημα, άλλα άμα κάτι έπαιζε δεν υπάρχει δικαιολογία! όταν δυο άνθρωποι νοιώθει κάτι ο ένας για τον άλλον, γνώμη μου, δεν πρέπει να χάνονται! και για να δοθεί το κίνητρο να κάνει το βήμα ο άντρας πρέπει να υπάρχει ανταπόκριση και από τις δυο μεριές! Αυτό είναι και το παράπονό μου από εσάς πως δεν στέλνετε ποτέ μήνυμα πρώτες, έστω για να δεις αν είναι ο άλλος καλά! γιατί δεν είμαστε όλοι 10 λεπτά διαδρομή με τα πόδια!

 

Αυτό θα μπορούσε να το πει άνετα και αυτός άμα του πει πως χάθηκαν... 

 

 

Σου είπα ότι σε χρειαζόμαστε! Stay tuned, we need you :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοζινιώτη κ@βλι@ρη δοκίμασε τακτική blietzgriek.Βουρ στον πατσά και μην κοιτάς πίσω.

Είναι καλό μωρό?Στείλε φώτο.

Δημήτριε άμα είσαι γόης έτσι πρέπει. ΜΟΝΟ φτύσιμο μέχρι να κολήσει σαν μυξούλα πάνω σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε μπορω να μη σχολιασω συγχωρεστε με!!

 1) να απολογηθει γιατι? και να της πει τι??

"να μωρε σε θυμηθηκα μετα απο 3-4 χρονακια αλλα ξερεις.. δεν ημουνα και στα καλυτερα μου τοτε αλλα .. τωρα που σε ειδα τι μ****κι εγινες σε θυμηθηκα παλι!!"

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!

2)το ενδεχομενο να της πιασεις τη συζητηση για κατι ακυρο στη σχολη δε παιζει? δε ξερω τι παιζει με σας αλλα εμεις μιλαμε με οποιον να ναι δεν εχει κανενας κομπλεξ α γιατι μου μιλησε αυτος δεν τον ξερω κλπ.

Εδώ εννοείς τις κοπέλες γενικά?

 

Voziniotis, εγώ λέω να μην ασχοληθείς...απλά βρέθηκες σε αδύναμη στιγμή τώρα και σου ήρθε. Θα το καταλάβει, θα το εκμεταλλευτεί και θα σου βγει κι από πάνω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε με οτι θελετε αλλα εγω περιμενω απο την γυναικα την πρωτη κινηση  :cry:

 

Συνηθως φοβασαι να κανεις εσυ τη πρωτη αλλα δεν θα στο πω για να μαθεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evoracing Άγγελος "editing" :D σχετικα ειναι ολα! εξαρταται το ατομο και την περισταση!

 

οποτε Voziniotis θελουμε διευκρινισεις δε νομιζεις? ;) :P

 

Ε τότε εγώ είμαι γκαντέμης? :/ εμένα με κοινηγάει η αδιαφορία (αυτό πουν δεν στέλνουν πρώτες) και η αποστάσεις... Ειδικά το 2ο με έχει ριμάξει.!

 

Voziniotis ξηγήσου :P

 

 

πειτε με οτι θελετε αλλα εγω περιμενω απο την γυναικα την πρωτη κινηση  :cry:

 

Όχι εμείς την κάνουμε την 1η αλλά το θέμα είναι μετά να κάνει και αυτή! Έλεος δεν είμαστε και εμείς μεντιουμ να ξέρουμε πως νοιώθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η φάση συνομιλίας που άμα την έκαναν 30χρόνοι θα έλεγες οτι αυτοί στάνταρ σε λίγες βδομάδες θα αναστενάζουν μουσαμάδες. Όμως την έκαναν 18χρονοί και δεν θυμάμαι τι φάση ήταν τότε γενικώς. Τώρα είμαστε στην φάση που χέστηκες για νέες γνωριμίες, κουβέντες κτλ οπότε ίίίίίίσως και να παρερμηνεύεις κάπως τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ εννοείς τις κοπέλες γενικά?

 

 

δεν καταλαβαινω τι ακριβως με ρωτας.

εγω εννοω πχ μπορει να μαστε αμφιθεατρο να μην καταλαβαινω κατι και να πιασω συζητηση με τον διπλα να μου το εξηγησει. η να γραφουμε εξεταστικη και να αρχισω να μιλαω με τον αλλον για  ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! σου εχω παραδειγμα να βγαζω φωτοτυπια σημειωσεις και να ακουω ενα παιδι απο αλλο ετος να λεει πολυ στεναχωρημενος οτι δεν εχει σημειωσεις κλπ(χωρις να ξερει οτι εχω εγω)  ε παω επιτοπου και του δινω αντιγραφα και μου πιανει συζητηση. δηλαδη για απλα πραγματα και χωρις απαραιτητα να προσπαθει ο αλλος να βγαλει γκομενα η κατι τετοιο.θελω να πω οτι για τον φιλο εδω ειναι αρκετα ευκολο να προσεγγισει κοπελα απο τη σχολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...