Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι και σε ξαναρωταω τι περιμενεις οτι θα σηκωθουνε 3-4 ατομα να πουν ευχαριστω στον lonely cowboy? :P

μηπως ειχε κανα υφος βιαστη ξερω γω και δε γουσταραν? :P  οκ εχεις δικιο με καποιο τροπο επρεπε να πουν ευχαριστω ας σηκωναν τα ποτηρια η κατι τετοιο.και στην τελικη ας μη τα δεχοντουσαν αν δεν γουσταρν η αν δεν τους αρεσε σα χειρονομια!

 

 

και κατι ακομα:το οτι το γυναικειο φυλο φτιαχνεται κλπ για να παει σε ενα κλαμπ η οπουδηποτε οκ καταπασα πιθανοτητα σημαινει οτι θα ηθελε να φλερταρει και να τραβηξει τη προσοχη.αλλα σοβαρα τωρα δε νομιζω καμια να το συνεχιζε περαιτερω.συνηθως σχεση δε ψαχνεις σε τετοια μερη.δηλαδη μια στις τοσες.αποψη μου παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι και σε ξαναρωταω τι περιμενεις οτι θα σηκωθουνε 3-4 ατομα να πουν ευχαριστω στον lonely cowboy? :P

μηπως ειχε κανα υφος βιαστη ξερω γω και δε γουσταραν? :P  οκ εχεις δικιο με καποιο τροπο επρεπε να πουν ευχαριστω ας σηκωναν τα ποτηρια η κατι τετοιο.και στην τελικη ας μη τα δεχοντουσαν αν δεν γουσταρν η αν δεν τους αρεσε σα χειρονομια!

Μια χαρά ήταν ο τύπος, φαινόταν μάλιστα πολύ καλό παιδί. Ναι, να σηκωθούν οι τρεις τους αν τον ευχαριστήσουν, τι θα πάθαιναν; Ή καλύτερα ας έκαναν αυτό που λες και εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ήταν ο τύπος, φαινόταν μάλιστα πολύ καλό παιδί. Ναι, να σηκωθούν οι τρεις τους αν τον ευχαριστήσουν, τι θα πάθαιναν; Ή καλύτερα ας έκαναν αυτό που λες και εσύ.

ενταξει τωρα εγινε τι να κανουμε! την επομενη φορα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι ακομα:το οτι το γυναικειο φυλο φτιαχνεται κλπ για να παει σε ενα κλαμπ η οπουδηποτε οκ καταπασα πιθανοτητα σημαινει οτι θα ηθελε να φλερταρει και να τραβηξει τη προσοχη.αλλα σοβαρα τωρα δε νομιζω καμια να το συνεχιζε περαιτερω.συνηθως σχεση δε ψαχνεις σε τετοια μερη.δηλαδη μια στις τοσες.αποψη μου παντα.

Οκ, διαφώτισέ μας τότε: :P

 

Σε ποια μέρη το γυναικείο φύλλο ψάχνει για σχέση; Εννοείται φυσικά, πως με βάση τα λεγόμενά σου, για να μπορεί να αντιδράσει έτσι όπως θέλει θα πρέπει να πηγαίνει εκεί μόνη της, ε; (μιας και είπες ότι όταν είναι με φίλες της δεν αντιδρά το ίδιο με όταν είναι μόνη της)

 

Πες μας για να ξέρουμε δηλαδή, όχι τίποτα άλλο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμ θα αποφυγω να σου απαντησω γιατι εξαρταται απο πολλους παραγοντες και δεν ξερω αν ειμαι αντιπροσωπευτικο "δειγμα" ;)

οπουδηποτε αλλου τελος παντων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμ θα αποφυγω να σου απαντησω γιατι εξαρταται απο πολλους παραγοντες και δεν ξερω αν ειμαι αντιπροσωπευτικο "δειγμα" ;)

οπουδηποτε αλλου τελος παντων :P

Δεν πειράζει, πες μας έστω και για εσένα. :P Π.χ. Στην Σχολή; Εκεί συνήθως θα είναι με τις φίλες της οπότε πάλι θα έχει το Bitch mode. Που;

 

ενταξει τωρα εγινε τι να κανουμε! την επομενη φορα :P

Δεν με ενόχλησε τόσο το ότι δεν τον ευχαρίστησαν, όσο το τι άποψη σχημάτισαν για αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν με ενόχλησε τόσο το ότι δεν τον ευχαρίστησαν, όσο το τι άποψη σχημάτισαν για αυτόν.

ναι συμφωνω απολυτα μαζι σου εδω.ειναι αδικο.

 

οσο για το προηγουμενο που ρωτησες δεν ειναι οτι "α τωρα παω στη σχολη ειναι χωρος οπου μπορω να βρω αξιολογο ατομο για σχεση" και με το που μπω ξερω γω σουπερμαρκετ φοραω παροπιδες και λεω στον εαυτο μου "προς θεου μη σου γυαλισει κανενας απο τα αλλαντικα πχ!!" :P απλα το κλαμπ δεν ειναι ενας χωρος στον οποιο θα ηθελα να γνωρισω καποιο ατομο για σοβαρη σχεση.δε μου εμπνεει αξιοπιστια πως να στο πω.ισως γιατι και εγω δε συχναζω σε τετοια μερη.οχι οτι ειμαι καθετη ποτε δε ξερεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημε-σπέρα :D :P

 

Για το ποτό αν ήθελε κάποια συγκεκριμένη θα μπορούσε πολύ απλά:

α) να πει στον μπάρμαν κέρασε τις κοπέλες αλλά σε αυτήν δώσε και ένα λουλουδικό ξερωγω αν διαθέτει το κατάστημα ή κάτι σαν στάμπα για να καταλάβει.

β) να του πει κέρασε της 2/3 κοπέλες και αυτή που τον ενδιαφέρει να το πάει το ποτό μόνος του ;)

 

Δυστυχώς οι κοπέλες που είναι και οι ποιο καλές και σωστές για σχέση είναι μέσα στα σπίτια τους και έχω 3-4 ζωντανά παραδείγματα! και αν βγουν για ποτό θα είναι από αυτός που δεν θα τραβάνε τα βλέμματα και αν δεν έχεις "καθαρό μυαλό" δεν θα τις προσέξεις καν και θα πας να φας τα μούτρα σου με κάποια σαρδέλα που θα χτυπιέται!

 

somebody:) δεν σε καταλαβαίνω :P και εγώ υδραυλικός είμαι αλλά είμαι παιδί για σπίτι πως να το κάνουμε :P!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

q7Qpv.gif

χαχαχαχα ειρωνικο να φανταστω.. :P  με ρωτησαν και απαντησα. :lol:

 

somebody:) δεν σε καταλαβαίνω :P και εγώ υδραυλικός είμαι αλλά είμαι παιδί για σπίτι πως να το κάνουμε :P!

γιατι Αγγελε ειπα εγω τιποτα για τους υδραυλικους ηλεκτρολογους κλπ?  :P ισα ισα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...