Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:huh: δυσκολο..

 

I know :/ άμα είναι να έρθει Αθήνα θα έρθει για 1 μήνα το πολύ

 

Έφυγα καλό βράδυ :) Voziniotis να μας πεις τι έκανες εε? ;) 

 

Δυνατό θεματάκι φαίνεται και αυτό! μακάρι να γίνει pin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

voziniotis πριν λιγο δε σου διναμε συμβουλες πως να ριξεις την κοπελα?? μου διεφυγε κατι σε αυτες τις 2-3 σελιδες? :P :lol:  ευχαριστω παντως ;)

αλλαξαν τα πραγματα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και, αντίστοιχα, που θα ξέρουμε εμείς καλέ; :P

Έχει διαφορά αν στην πέσει πρώτη η γυναίκα χαρακτηρίζεται το λιγότερο εύκολη το χειρότερο π.....α.Αν την πέφτει ο άντρας στις γυναίκες χαρακτηρίζεται καμάκι αλάνι μάγκας και τα συναφή!Ξέρω ξέρω άδικη κενωνία αλλά αυτά τα στερεότυπα υπάρχουν ακόμα και στην εποχή μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει διαφορά αν στην πέσει πρώτη η γυναίκα χαρακτηρίζεται το λιγότερο εύκολη το χειρότερο π.....α.Αν την πέφτει ο άντρας στις γυναίκες χαρακτηρίζεται καμάκι αλάνι μάγκας και τα συναφή!Ξέρω ξέρω άδικη κενωνία αλλά αυτά τα στερεότυπα υπάρχουν ακόμα και στην εποχή μας!

Κατά πάσα πιθανότητα θα τον χαρακτηρίσουν "πέφτουλα" και "λιγούρη".....  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα θα τον χαρακτηρίσουν "πέφτουλα" και "λιγούρη".....   :P

κοιτα τη λεξη πεσιμο τη χρησιμοποιουμε εδω θελω να πιστευω ( :P ) χαριν ευκολιας. γιατι εγω οταν εννοω πεσιμο εννοω προσεγγιση και οχι πεσιμο αυτο καθε αυτο. οποτε ουτε πεφτουλα ουτε λιγουρη θα σε χαρακτηρισει καμια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα τη λεξη πεσιμο τη χρησιμοποιουμε εδω θελω να πιστευω ( :P ) χαριν ευκολιας. γιατι εγω οταν εννοω πεσιμο εννοω προσεγγιση και οχι πεσιμο αυτο καθε αυτο. οποτε ουτε πεφτουλα ουτε λιγουρη θα σε χαρακτηρισει καμια.

Βλέπω και από τις συμφοιτήτριές/φίλες της αδελφής μου το πως αντιδρούν όταν τις προσεγγίζουν, μην ανησυχείς. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω και από τις συμφοιτήτριές/φίλες της αδελφής μου το πως αντιδρούν όταν τις προσεγγίζουν, μην ανησυχείς. :P

δε ξερω τι παιζει εκει αλλα αν ειναι καποιος που στο ενα κενο "χαριεντιζεται" :P  με μια και επειδη δε του καθεται παει στην επομενη καπακι ε τοτε ναι θα φαει κραξιμο (που να ναι και φιλες α καλα εκει να δεις :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω τι παιζει εκει αλλα αν ειναι καποιος που στο ενα κενο "χαριεντιζεται" :P  με μια και επειδη δε του καθεται παει στην επομενη καπακι ε τοτε ναι θα φαει κραξιμο (που να ναι και φιλες α καλα εκει να δεις :lol: )

Προφανώς και δεν μιλάω για τέτοιες περιπτώσεις. Π.χ. πριν 1 εβδομάδα βγήκα έξω με την αδελφή μου και κάτι κοινές φίλες. Ε, τις ενημερώνει ο μπάρμαν ότι ο τάδε τύπος που κάθεται εκεί σας κερνάει το ποτό σας [κάτι το οποίο ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ (με εξαίρεση την Ελλάδα από ό,τι φαίνεται) σημαίνει πως ο άλλος ενδιαφέρεται και συνήθως πάει μετά η κοπέλα που την κέρασε και τον ευχαριστεί κτλ]. Μάντεψε αντίδραση. Μάντεψες; Ορίστε το τι άκουσα να συζητάνε μεταξύ τους: "Κοίτα ρε τον λιγούρη, μας κερνάει ποτά για να μας μεθύσει και να μας πηδήξει". Ε, δεν ήθελε και πολύ για να καταλήξει η κουβέντα στο ότι όλοι οι άντρες είμαστε γουρούνια (Όλους τους πήρες μωρή και το ξέρεις; :P) και τα υπόλοιπα κλασσικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καποια πραγματα που τα λεμε απλα για να τα πουμε.δηλαδη αλλιως θα συμπεριφεροταν η καθε μια κοπελα απο αυτες αν ηταν μονη της και αλλιως τωρα που βγηκαν παρεα.εγω σου λεω οτι στανταρ κολακευτηκαν.αλλα τι θες να σηκωθουν 3-4 ατομα να πανε να πουν ευχαριστω? και που ξερουν αυτες για ποια πηγαινε το κερασμα? δε θα φαινοταν καπως να πει μια απο αυτες αα για μενα πηγαινε(που μπορει οντως να πηγαινε γι αυτη) και να παει να πει ευχαριστω? πως θα φαινοταν αυτο στις υπολοιπες? δε θα τις μειωνε αυτοματα? τι αντιδραση περιμενες? αν κανω καπου λαθος διορθωστε με.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καποια πραγματα που τα λεμε απλα για να τα πουμε.δηλαδη αλλιως θα συμπεριφεροταν η καθε μια κοπελα απο αυτες αν ηταν μονη της και αλλιως τωρα που βγηκαν παρεα.εγω σου λεω οτι στανταρ κολακευτηκαν.

Το γνωστό σε όλους "Bitch Mode". Αλλά ας το δεχτώ. Υπάρχει περίπτωση να βγει μια κοπέλα μόνη της ώστε να συμπεριφερθεί σε μια τέτοια περίπτωση όπως λες ότι θα έκανε; Διότι με βάση τα λόγια μιας φίλης μου "Άμα βγει μόνη της δείχνει ότι ψάχνεται" και βγαίνει πάντα με άλλες φίλες της (συνεπώς πάντα θα έχει ενεργό το Bitch mode).

 

αλλα τι θες να σηκωθουν 3-4 ατομα να πανε να πουν ευχαριστω? και που ξερουν αυτες για ποια πηγαινε το κερασμα? δε θα φαινοταν καπως να πει μια απο αυτες αα για μενα πηγαινε(που μπορει οντως να πηγαινε γι αυτη) και να παει να πει ευχαριστω? πως θα φαινοταν αυτο στις υπολοιπες? δε θα τις μειωνε αυτοματα? τι αντιδραση περιμενες? αν κανω καπου λαθος διορθωστε με.

Τι αντίδραση περιμένω; Ορίστε μία από τις πολλές: Πάνε, και τον ευχαριστούνε. Ο τύπος τις κέρασε, τουλάχιστον ένα ευχαριστώ το περιμένει.

 

Όσον αφορά το για ποια προοριζόταν το κέρασμα: Αφού τον είχαν ευχαριστήσει, ο τύπος θα καταλάβαινε ότι ήταν σαν να του έδιναν το "πράσινο φωτάκι" οπότε θα πάει σχετικά πιο εύκολα/άνετα να μιλήσει μετά σε αυτήν που τον ενδιαφέρει.

Eγώ πάντως το μόνο που βλέπω είναι πως οι περισσότεροι σεξ θέλουν,ελάχιστοι πραγματικά επιζητούν τη σχέση.

Ούτε καν. Δεν λέω πως δεν υπάρχουν και αυτοί, αλλά εάν όταν βλέπετε ένα αγόρι πιστεύετε πως θέλει μόνο το σεξ, είσαστε βαθιά νυχτωμένες.

 

Μην ακούς τις μ@λ@κίες που λέμε μεταξύ μας και πιστεύεις πως πραγματικά τα εννοούμε.  Εάν ο άλλος σε προσεγγίσει, προφανώς θα σου ζητήσει το τηλέφωνο λογικά για να σου ζητήσει κάποια στιγμή να βγείτε ραντεβού. Εάν ήθελε μόνο το σεξ, θα μπορούσε τα χρήματα που θα έδινε για το ραντεβού να τα δώσει κάπου αλλού και να το "αγοράσει". Εξάλλου, σιγά μην μπει σε τόσον κόπο απλά και μόνο για να πηδήξει μια βραδιά. Απλή λογική......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...