Προς το περιεχόμενο

Netflix - Ελληνικοί υπότιτλοι


domus71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τις αφαιρεί επειδή έτσι θέλει. Πολλές φορές τα κανάλια/εταιρίες που έχουν τα δικαιώματα σειρών ή ταινιών κάνουν συμφωνίες για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Μόλις λήξει ο χρόνος, το Netflix πρέπει να επαναδιαπραγματευτεί τη συμφωνία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 965
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά, καλησπέρα,

 

Έχουμε κάποιο νέο με τα applications των TVs; Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Στο pc βρίσκω ελληνικούς σε πάρα πολλές σειρές και ταινίες, αλλά στην τηλεόραση σχεδόν τίποτα.


Επίσης, καθώς είμαι και εγώ υποτιτλιστής, αν ο φίλος ή κάποιος άλλος ξέρει ποιες εταιρίες κάνουν υποτιτλισμό για Netflix, ας ενημερώσει μπας και στείλουμε κάνα βιογραφικό και γίνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, καλησπέρα,

 

Έχουμε κάποιο νέο με τα applications των TVs; Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Στο pc βρίσκω ελληνικούς σε πάρα πολλές σειρές και ταινίες, αλλά στην τηλεόραση σχεδόν τίποτα.

Επίσης, καθώς είμαι και εγώ υποτιτλιστής, αν ο φίλος ή κάποιος άλλος ξέρει ποιες εταιρίες κάνουν υποτιτλισμό για Netflix, ας ενημερώσει μπας και στείλουμε κάνα βιογραφικό και γίνει τίποτα.

 

εχω και εγω το ιδιο σε τv 4ετιας μοντελο του 13 δεν πεζουν καθολου οι ελληνικοι υποτιτλοι

 

αντιστιχα δοκιμασα σε tv μοντελο 15,16 πεζουν μια χαρα.καμια λυση βρεθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι η δικια μου panasonic 50as520 παρολο που εχει firmware απο οκτώβριο 2016, δεν εμφανίζει σε καμία σειρά ή ταινία ελληνικούς υπότιτλους..

 

Edit:

Μιλησα με το support της netflix και μου ειπαν αυτό που φαντάστηκα, ότι δηλαδή χρειάζεται αναβάθμιση του app κάτι που γίνεται μέσω του firmware update της Panasonic, LG κλπ

Επεξ/σία από vaios_lar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,καλησπερα.Πρωτη μου επιλογη για να δω καποια σειρα ή ταινια,ειναι το NETFLIX.Πριν καιρο,ηταν λιγα με ελληνικους υποτιτλους,τωρα,σχεδον, εχουν ολα υποτιτλους με ελληνικα.και καθαρη εικονα.ευχαριστιεται καποιος να βλεπει,ποιο πολυ σειρες.....Τωρα εχω στα σκαρια το-->Sense 8....Τσεκαρω ολες αυτες τις σειρες απο το IMdb, που εχουν υψηλες βαθμολογιες,δηλ.απο 9,5 μεχρι 7,5....Καλη απολαυση ευχομαι σε ολους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ έχω λιώσει με το Netflix. Σχεδόν όλα έχουν ελληνικούς υπότιτλους. Αξίζει με τα χίλια τα 10 ευρώ το μήνα!!

 

Τελείωσα το πάρα πολύ καλό Ozark και τώρα βλέπω Shooter, το οποίο περίμενα κάπως "αμερικανια" αλλά τελικά σε κρατάει και βλέπεται ευχάριστα.

Επεξ/σία από desertman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω λιώσει με το Netflix. Σχεδόν όλα έχουν ελληνικούς υπότιτλους. Αξίζει με τα χίλια τα 10 ευρώ το μήνα!!

 

Τελείωσα το άρα πολύ καλό Ozark και τώρα βλέπω Shooter, το οποίο περίμενα κάπως "αμερικανικά" αλλά τελικά σε κρατάει και βλέπεται ευχάριστα.

Το  Ozark βλεπω οτι εχει και καλη βαθμολογια....8,5....οποτε το βαζω στη λιστα...Βλεπω,επισης,οτι εχει μια[1] περιοδο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, επειδή έχω μείνει πίσω και έχω καιρό να ασχοληθώ με το θέμα , έχει βελτιωθεί η κατάσταση όσον αφορά τους Ελληνικούς υπότιτλους? Πριν κανα χρόνο που είχα κοιτάξει Ελληνικα υπήρχαν μόνο σε 2-3 σειρές και ταινίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, επειδή έχω μείνει πίσω και έχω καιρό να ασχοληθώ με το θέμα , έχει βελτιωθεί η κατάσταση όσον αφορά τους Ελληνικούς υπότιτλους? Πριν κανα χρόνο που είχα κοιτάξει Ελληνικα υπήρχαν μόνο σε 2-3 σειρές και ταινίες...

Εχει βελτιωθει παρα πολυ....αν θες,ριξε μια ματια προς τα πισω,νομιζω στην προηγουμενη σελιδα,καποιος φιλος εχει δημοσιευσει πολλες σειρες με Ελληνικους υποτιτλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποια ατομα που θελουν να μοιραστούμε την συνδρομη του Netflix,θα ειναι για 3 μηνες με κοστος 12ε συνολο και θα εχει ultra hτ μεχρι τις 26/1/2018 δηλαδη σχεδον 4 μηνες επειδη μεχρι τις 26/10 ειναι δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση! Υπάρχει κάποιο link η κάποια άλλη επιλογή για να βλέπω τα προσεχώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Facebook έχει ένα γκρουπάκι κι εκεί ανεβάζει τα νέα της πλατφόρμας που αφορουν το ελληνικό κοινό. Κάνε αναζήτησή για Netflix Greece unofficial fp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...