Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

323 € για 2 ατομα απο Θεσσαλονικη-Λονδινο( Gatwick κρατηση απο τωρα ) απο 21/4/2011 και επιστροφη στις 26/4/2011 ειναι καλη τιμη?? με ολυμπιακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δε σε πειράζει να το κάνεις 20-25.4.11, η easyjet αυτή τη στιγμή το έχει 270 ευρά. Aν θέλετε να πετάξετε με ΟΑ, ναι είναι καλή τιμή για 2 άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε σε πειράζει να το κάνεις 20-25.4.11, η easyjet αυτή τη στιγμή το έχει 270 ευρά. Aν θέλετε να πετάξετε με ΟΑ, ναι είναι καλή τιμή για 2 άτομα.

 

ΣΚΑΤΑ!!! "η τιμη αλλαξε,καταχωρηστε τωρα την νεα τιμη που ειναι 441 €"

ΕΛΕΟΣ !!!!

 

---------- Προσθήκη στις 13:30 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:24 ----------

 

Αν δε σε πειράζει να το κάνεις 20-25.4.11, η easyjet αυτή τη στιγμή το έχει 270 ευρά. Aν θέλετε να πετάξετε με ΟΑ, ναι είναι καλή τιμή για 2 άτομα.

 

ειναι καλη τιμη αυτη φιλε???

Ειμαι ετοιμος να πατησω να κανει την χρέωση τωρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι καλή ειναι! Αλλα αν περιμένεις μπορεις να βρεις και καλύτερες..

Εγω κλεινοντας 6 εβδομάδες νωρίτερα ταξίδεψα με Ολυμπιακη με 47 ευρώ Θεσ. - Gatwick και η επιστροφη πρεπει να ηταν 80-90 αν θυμαμαι καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 270 είναι καλύτερη από τα 325 που έδωσες. Αλλά όλα εξαρτόνται από τις απαιτήσεις σας σαν ταξιδιώτες. Γενικά, αυτή τη στιγμή τα 270 είναι και η χαμηλότερη τιμή που βλέπω.

 

Edit: Κάνοντας τις προσθέσεις των νούμερων του chrisxxx, αποδεικνύεται πως η τιμή της easy είναι πάρα πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι καλή ειναι! Αλλα αν περιμένεις μπορεις να βρεις και καλύτερες..

Εγω κλεινοντας 6 εβδομάδες νωρίτερα ταξίδεψα με Ολυμπιακη με 47 ευρώ Θεσ. - Gatwick και η επιστροφη πρεπει να ηταν 80-90 αν θυμαμαι καλα..

 

που το βρήκες αυτο ρε φιλε ????

για 1 ατομο η για 2??

 

 

καλα ρε παιδια ειναι δυνατον να ειναι πιο φθηνα 6 βδομαδες πριν και οχι 5 μηνες πριν ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 1.. Βγαζουν προσφορες αλλά και οι τιμές αλλάζουν συνέχεια οποτε παντα μπορεις να βρεις κατι καλο.

στο airtickets.gr εψαχνα.

 

insomniak για την επιστροφη μπορει να κανω και λάθος γιατι απλως κοιταξα αλλά δεν εκλεισα γιατι θα γυρνουσα από αλλου. Παντως καπου εκει επαιζαν!

Το θεμα με την easy ειναι οτι κανεις δεν υπολογιζει τις βαλιτσες που κοστολογουνται 10 ευρώ αρα +40 στα 270 ευρω αν το καθε ατομο εχει απο 1 βαλιτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκλεισα για τέλη Ιανουαρίου με 100 ευρώ πέρα/δώθε. Δεν είναι ιδιαίτερα καλή τιμή αυτή που βρήκες τώρα αλλα μη σε πάρω και στο λαιμό μου. Ίσως είναι πολύ νωρίς για να κλείσεις για απρίλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ειναι αργα...εκλεισα κιολας!!!

χαχαχ!!! Παω LONDON!!!!!

(ενταξει τωρα να γλυτωνα 20-30 € σιγα το πραμα!! )

Για δωστε Info παιδες!!

 

---------- Προσθήκη στις 14:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:17 ----------

 

έχω την εντύπωση πως πέφτει το πάσχα τις ημερομηνίες που έβαλε.

 

24/4/2011 Ειναι πασχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή είναι για πάσχα. Ψάξε ένα παλιότερο και μακροσκελές μήνυμα του klainmaingr στο παρόν θέμα, για να οργανώσεις την περιήγηση σας στην πόλη. Καλά να περάσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή είναι για πάσχα. Ψάξε ένα παλιότερο και μακροσκελές μήνυμα του klainmaingr στο παρόν θέμα, για να οργανώσεις την περιήγηση σας στην πόλη. Καλά να περάσετε.

 

thanx mate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...