Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρυξέλλες έχει πάει κανείς; Πόσες μέρες να κάτσω αν πάω; 2 3 ή 4 μέρες; Γιατί είναι κοντά και η Ολλανδία, και θα μείνω παραπανω στην Ολλανδία.

Με 2 μέρες είσαι εντάξει. Τσέκαρε και για συναυλίες στην antwerp έχει 1 μεγαλο όνομα καθε μήνα. Επίσης, το Μπρουζ ειναι πανέμορφο...

 

Guys, είμαι στη Νεα Υόρκη, για πείτε κάνα καλο μέρος για φαγητό! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δύο βράδια πιστεύω σου φτάνουν για βρυξελλες.. Θα σου πρότεινα αν μπορείς να πάς και Αμβέρσα...Την λάτρεψα αυτήν την πόλη!

Μπρουζ και Γανδη λεω...θα διαβασω και για αυτο που λες

δύο βράδια πιστεύω σου φτάνουν για βρυξελλες.. Θα σου πρότεινα αν μπορείς να πάς και Αμβέρσα...Την λάτρεψα αυτήν την πόλη!

Ελεγα ενα βραδυ Βρυξελλες, ενα Γανδη ενα Μπρουζ. Ολα κοντα ειναι. Ή κοβω μια μερα κατι απο αυτα και παω 5 μερες Ολλανδια αντι για 4 που θα παω ετσι κι αλλιως.

Με 2 μέρες είσαι εντάξει. Τσέκαρε και για συναυλίες στην antwerp έχει 1 μεγαλο όνομα καθε μήνα. Επίσης, το Μπρουζ ειναι πανέμορφο...

Guys, είμαι στη Νεα Υόρκη, για πείτε κάνα καλο μέρος για φαγητό! :)

Αν δεν βρεις, μπες foursquare. Εκει εχει τα παντα με βαθμολογιες.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...λοιπον ενδιαφερομαι για Θασο Η χαλκιδικη ( κατα κυριο λογο χαλκιδικη να ειμαστε κοντα ).

 

ΠΡουποθεσεις :

 

1. παιδικη χαρα γιατι τα παιδια θα βαρεθουν τις ωρες εκτος θαλασσας ( εντος του ξενοχοδειου θα ηταν πιο καλα)

2. Το πολυ 100-200 μετρα η παραλια για να μην παιρνουμε αυτοκινητο συνεχεια!

3. Το ξενοδοχειο η τα ενοικιαζομενα δωματια να ειναι μεσω κοινωνικου τουρισμου γιατι κερδισαμε επιταγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινά ανάποδα. Πάρε τη λίστα κοινωνικού τουρισμού και δες τα ξενοδοχεία με τα οποία συνεργάζεται κι άρχισε να τα κοιτάς ένα ένα μέχρι να βρεθεί αυτό που καλύπτει τις προϋποθέσεις που έθεσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινά ανάποδα. Πάρε τη λίστα κοινωνικού τουρισμού και δες τα ξενοδοχεία με τα οποία συνεργάζεται κι άρχισε να τα κοιτάς ένα ένα μέχρι να βρεθεί αυτό που καλύπτει τις προϋποθέσεις που έθεσες.

Σωστό κ αυτό οκ... Απλά αν υπάρχει άτομο που πήγε κάπου στη Χαλκιδική κυρίως και ήταν καλά ας γράψει... Με εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνονόματε, ψάξου στο booking.com. Έχει αφθονία επιλογών κι αξιόπιστες κριτικές. Άμα πας τώρα στα κοντά γράψε τίποτις για το μέρος γιατί θα πάω τέλη Ιούνη.

 

Vairass, μιας και μένω Χαλκιδική, έχει πολλά ξενοδοχεία/ενοικιαζόμενα που καλύπτουν αυτές τις προυποθέσεις. Το ζήτημα είναι πια συνεργάζονται με κοινωνικό τουρισμό, γι αυτό σου λέω πάρτο ανάποδα. 

Πάντως αν έχεις παιδιά μια εξαιρετική επιλογή είναι τα καμπινγκ. Αν δε γουστάρεις σκηνή μπορείς να νοικιάσεις τροχοβίλα και να έχεις όλα τα καλά ενός ενοικιαζόμενου δωματίου + ασφάλεια για τα παιδιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνονόματε, ψάξου στο booking.com. Έχει αφθονία επιλογών κι αξιόπιστες κριτικές. Άμα πας τώρα στα κοντά γράψε τίποτις για το μέρος γιατί θα πάω τέλη Ιούνη.

 

Vairass, μιας και μένω Χαλκιδική, έχει πολλά ξενοδοχεία/ενοικιαζόμενα που καλύπτουν αυτές τις προυποθέσεις. Το ζήτημα είναι πια συνεργάζονται με κοινωνικό τουρισμό, γι αυτό σου λέω πάρτο ανάποδα. 

Πάντως αν έχεις παιδιά μια εξαιρετική επιλογή είναι τα καμπινγκ. Αν δε γουστάρεις σκηνή μπορείς να νοικιάσεις τροχοβίλα και να έχεις όλα τα καλά ενός ενοικιαζόμενου δωματίου + ασφάλεια για τα παιδιά. 

τροχοβιλα ; καλο...πρεπει να ψαξω αναποδα οπως ειπες να δω πρωτα ποια συνεργαζονται..

σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σπερες !! ψαχνω δωματιο χοστελ οτι ναναι 23-26 ιουλιου αμστερνταμ εχει κανεις εμπειρια να μας προτεινει κατι ...4 ατομα ?!?!?!

Επεξ/σία από tonys83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα πάω για 3 μέρες Βρυξέλλες (μια Brudge)και 4 Αμστερνταμ. Αναχωρώ αύριο.

Ανοιξα μετεορολογικα site αλλα δεν είμαι σίγουρος οτι τα καταλαβαίνω βαθμούς γράφουν. Μένει κανείς εκει για να μου πει σίγουρα;

 

Να πάρω το χοντρό μπουφάν που έχω; Που είναι και βαρύ; ή Ελαφρύ;

 

Επίσης οτιδήποτε ενδιαφέρον ή καλό μέρος για να φάω γράψτε το αν σας είναι εύκολο. Μην γραφετε places για πηδήματα κτλ θα είμαι με κοπέλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα πάω για 3 μέρες Βρυξέλλες (μια Brudge)και 4 Αμστερνταμ. Αναχωρώ αύριο.

Ανοιξα μετεορολογικα site αλλα δεν είμαι σίγουρος οτι τα καταλαβαίνω βαθμούς γράφουν. Μένει κανείς εκει για να μου πει σίγουρα;

 

Να πάρω το χοντρό μπουφάν που έχω; Που είναι και βαρύ; ή Ελαφρύ;

 

Επίσης οτιδήποτε ενδιαφέρον ή καλό μέρος για να φάω γράψτε το αν σας είναι εύκολο. Μην γραφετε places για πηδήματα κτλ θα είμαι με κοπέλα :)

Το χοντρό... Τα βράδια η θερμοκρασία πέφτει κάτω από τους 10 βαθμούς... Εκτός αν έχεις πολύ καλή σχέση με το κρύο, έχω φίλους που κυκλοφορούν και με βερμούδες... (μένω Βέλγιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...