Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παω βρυξέλλες με ryan air . Σε πτησεις εσωτερικου δεν ειχα ποτε κάποιο θέμα το γνωστο βαλιτσάκι χειραποσκευής και ενα σακίδιο πλάτης.Παιζει επειδή ειναι εξωτερικο απο εδω αλλα και στο γυρισμό να εχω θέμα ;?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παω βρυξέλλες με ryan air . Σε πτησεις εσωτερικου δεν ειχα ποτε κάποιο θέμα το γνωστο βαλιτσάκι χειραποσκευής και ενα σακίδιο πλάτης.Παιζει επειδή ειναι εξωτερικο απο εδω αλλα και στο γυρισμό να εχω θέμα ;?

Δε θα έχεις πρόβλημα γιατί αν διαβάσεις τους όρους του εισιτηρίου που αγόρασες θα δεις ότι επιτρέπει το δεύτερο σακίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα έχεις πρόβλημα γιατί αν διαβάσεις τους όρους του εισιτηρίου που αγόρασες θα δεις ότι επιτρέπει το δεύτερο σακίδιο.

ναι η αληθεια ειναι πως μολις το γραψα εδω ειδα και το faq

 

εχουμε κάποιον να χει πάει βελγιο να πει τι ειναι μust σε βρυξελλες , μπριζ & γάνδη να επισκεφθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. Θα πάω μια εκδρομή προς Ναύπλιο μετά το Πάσχα και λέω μια μέρα να τη συνδυάσω με μια βόλτα προς ορεινή Αρκαδία (Βυτίνα-Δημητσάνα-Στεμνίτσα κλπ) αν υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση. Η φάση θα είναι περίπου μονοήμερη και με ενδιαφέρει 1) να φάω κάτι καλό 2) να πιω έναν ωραίο καφέ και 3) να χαζέψω κάτι άξιο ενδιαφέροντος (π.χ. στη Δημητσάνα είναι ένα μουσείο υδροκίνησης απ'ότι έχω διαβάσει που ίσως αξίζει). Έχετε συγκεκριμένες προτάσεις για φαί και καφέ στην περιοχή καθώς και σημεία ενδιαφέροντος ή ωραία χωριά που μου διαφεύγουν; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω βρυξέλλες με ryan air . Σε πτησεις εσωτερικου δεν ειχα ποτε κάποιο θέμα το γνωστο βαλιτσάκι χειραποσκευής και ενα σακίδιο πλάτης.Παιζει επειδή ειναι εξωτερικο απο εδω αλλα και στο γυρισμό να εχω θέμα ;?

Ειμαι βρυξελλες τωρα, με ryanair. Μικρη βαλιτσα κ σακιδιο περασαν ολα πανω, τιποτα στον ιμαντα..μονο την βαλιτσα κοιτανε να μην εχει ογκο, εχουν ενα μπλε μαραφετι που αν μπει μεσαεισαι ελευθερος. Αν οχι πληρωνεις ή το δινεις στην κοιλια του αεροπλανου.

ναι η αληθεια ειναι πως μολις το γραψα εδω ειδα και το faq

 

εχουμε κάποιον να χει πάει βελγιο να πει τι ειναι μust σε βρυξελλες , μπριζ & γάνδη να επισκεφθω?

Μπριζ. (Brouge) amazing! Μια μεσαιωνικη πολη με ενα ποταμι αναμεσα! Βενετια και ετσι.

Γανδη δενπηγα ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. 6 άτομα, ανάμεικτη παρέα, για τέλος Ιουλίου θέλουμε να πάμε ένα τετραήμερο κάπου. Επειδή με 2 αμάξια τα ακτοπλοικά θα πάνε στο θεό, λέμε για ηπειρωτική Ελλάδα. Καμία πρόταση? Η και νησί που να ξέρετε ότι βγαίνει οικονομικά. Από Αθήνα θα ξεκινήσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Αμστερνταμ χρεωστικη βιζα ή μαστερκαρντ εχουν μηδενικη χρεωση οταν τις δινω για να πληρωσω;

Το ιδιο ειναι; Ρωταω για να ξερω ποια απο τις 2 να δινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η κατασταση αυτη τη στιγμη στην Κω? Εννοω με τα ρευματα μεταναστευσης κτλ. εχει μειωθει η κινηση?Και για πειτε γενικοτερα εμπειριες. Για τελη Ιουλιου σκεφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. 6 άτομα, ανάμεικτη παρέα, για τέλος Ιουλίου θέλουμε να πάμε ένα τετραήμερο κάπου. Επειδή με 2 αμάξια τα ακτοπλοικά θα πάνε στο θεό, λέμε για ηπειρωτική Ελλάδα. Καμία πρόταση? Η και νησί που να ξέρετε ότι βγαίνει οικονομικά. Από Αθήνα θα ξεκινήσουμε

Κεφαλονια νησι,

και απο πολη, Παργα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. 6 άτομα, ανάμεικτη παρέα, για τέλος Ιουλίου θέλουμε να πάμε ένα τετραήμερο κάπου. Επειδή με 2 αμάξια τα ακτοπλοικά θα πάνε στο θεό, λέμε για ηπειρωτική Ελλάδα. Καμία πρόταση? Η και νησί που να ξέρετε ότι βγαίνει οικονομικά. Από Αθήνα θα ξεκινήσουμε

 

Λευκαδα που ειναι μεν νησι, αλλα δεν χρειαζεται να παρεις πλοιο...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...