Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 2 άτομα για 2 διανυκτερεύσεις για budget 300-400€ όλα μέσα ( ξενοδοχείο,αυτοκίνητο ( αν χρειαστεί ) , ακτοπλοϊκά ( αν χρειαστούν ) ,κλπ ) και να έχει και σχετικά ωραίες παραλίες για μπάνιο για Τέλη Ιουλίου-Αρχές Αυγούστου τι προτείνετε; Προς τα που να κοιτάξω; :D

Δες για Άνδρο, στο Μπατσί. Έχει διαμονή από 120€ στο booking πχ για 2 διανυκτερεύσεις τελευταία βδομάδα του Ιουλίου.

Ακτοπλοϊκά από Ραφήνα είναι στα 19€ το άτομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκατσε ρεπο παρασκευη και λεω να πεταχτω πουθενα κοντα στην αθηνα. ειναι τελευταια στιγμη το ξερω λεω να μεινω δυο βραδια που λετε ρε παιδια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκατσε ρεπο παρασκευη και λεω να πεταχτω πουθενα κοντα στην αθηνα. ειναι τελευταια στιγμη το ξερω λεω να μεινω δυο βραδια που λετε ρε παιδια;;;

Αν θες ήσυχα και γρήγορα, πήγαινε στο Αγκίστρι. Αν και είναι δίπλα στην αθήνα θα σου φανεί ότι έφυγες πιο μακριά. Αραιοκατοίκηση, πευκόδασος, συμπαθητική θάλασσα. Καμία σχέση με τα άλλα χαζά νησιά του Σαρωνικού.

(βέβαια μιας και μιλάμε για το συγκεκριμένο καυτό ΠΣΚ, επιφυλάσσομαι για το ήσυχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλκιδικη τελος καλοκαιριού για ξεκουραση? Δε μας νοιάζουν ξενυχτια, και λοιπα.

7+ μερες

Προτιμω κάμπινγκ λογω οικονομικων.

Εγω λεω για αμμουλιανη πολυ καλο καμπινγκ και ηρεμια και φτηνα ....

 

101.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλκιδικη τελος καλοκαιριού για ξεκουραση? Δε μας νοιάζουν ξενυχτια, και λοιπα.

7+ μερες

Προτιμω κάμπινγκ λογω οικονομικων.

 

Θα συμφωνήσω με τον προηγούμενο για Αμμουλιανή. Όσες φορές έχω πάει έχω νοικιάσει δωμάτιο, γι' αυτό δεν έχω προσωπική άποψη για το κάμπινγκ, αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. Κατά τα άλλα θα σου πρότεινα Αρμενιστή και Lacara που είναι σταθερές αξίες. Πολύ καλά λόγια έχω ακούσει και για το Μιτάρι. Αν, τελικά, αποφασίσεις να μην κάνεις κάμπινγκ, τραβάς μια γραμμή από τη Νικήτη μέχρι τη Βουρβουρού και επιλέγεις ένα οποιοδήποτε μέρος κάτω από αυτήν τη γραμμή. Τα περισσότερα, αν όχι όλα, είναι ήσυχα οικογενειακά μέρη με υπέροχες παραλίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια Αρμενιστη το θεωρω ονειρεμενη τοποθεσια, τετοια θαλασσα δεν υπαρχει, απλα πηζει απο κοσμο. Το καμπινγκ βεβαιως εχει ολα τα κομφόρ, πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμμουλιανη για τόσες μερες οχι.

 

Αρμενιστη σκεφτομαι. Τελος καλοκαιριού δε πιστευω να εχει πολυ κόσμο

μεχρι τελη αυγουστου ο ελληνας σταθερα κανει διακοπες, και ειδικα ο ελληνας φοιτητης. Δεν ξερω ομως τι γινεται στο συγκεκριμενο μερος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες ήσυχα και γρήγορα, πήγαινε στο Αγκίστρι. Αν και είναι δίπλα στην αθήνα θα σου φανεί ότι έφυγες πιο μακριά. Αραιοκατοίκηση, πευκόδασος, συμπαθητική θάλασσα. Καμία σχέση με τα άλλα χαζά νησιά του Σαρωνικού.

(βέβαια μιας και μιλάμε για το συγκεκριμένο καυτό ΠΣΚ, επιφυλάσσομαι για το ήσυχα)

για βορεια ευβοια λεω. σταση αγιο ιωαννη ρωσο και απο εκει συνεχιζω προς τα πανω μονοημερη λιχαδονησια δε ξερω ομως που ειναι καλα να μεινω βορεια ευβοια. ξερςι καποιος κανενα μερος;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για βορεια ευβοια λεω. σταση αγιο ιωαννη ρωσο και απο εκει συνεχιζω προς τα πανω μονοημερη λιχαδονησια δε ξερω ομως που ειναι καλα να μεινω βορεια ευβοια. ξερςι καποιος κανενα μερος;

δεν εχω εμπειρια φιλε μου. ας πει καποιος που εχει γυρισει τη βορεια ευβοια, θα ηθελα να μαθω περισσοτερα. εχω ακουστα για δυσκολους δρομους που οδηγουν σε καταπληκτικες παραλιες για ελευθερο καμπινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι μου το είπε γνωστός που έχει εξοχικό στην περιοχή και πήγε προχθές. Τα παιδιά του έβαλαν τα κλάματα όταν το είδαν λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...