Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ξέρεις οτι αν πας στο kalimdor με το πλοίο απο booty bay θα περάσεις πολύ άσχημα γιατι είναι horde περιοχή και θα σε αμολήσει στο rachet. Το mount στους horde εχει 90g μαζί με το training. όσο για το damage την ανάλυση που έκανες είναι πολύ θεωρία' date=' αστο καλύτερα. Γενικά για μένα μετα τον warrior ο rogue είναι η πιο εύκολη class, όμως μου χει τύχει να μου την πέσει rogue και απο τα stun να μη βγω ποτέ αρα να μη μπορώ να κάνω ούτε ενα spell ούτε shield ούτε τίποτα. Ασε που τα διάφορα class έχουν και άλλα abilities κάτι που σημαίνει οτι πχ αν ο warrior έχει ενα mace με τελικό dmg 300 στη μάχη επάνω χωρίς να κριτάρει μπορεί να σου κάνει 600, άρα μην πέρνεις τοις μετρητοίς το dmg που γράφει το dagger

 

Και κάτι άλλο ΕΧΕΙΣ 1000 ARMOR?????? Sorry για τα κεφαλαία αλλα κουφάθηκα λίγο, ελπίζω αυτό που λες να είναι με το buff!!! Εγω 60 έχω 680 και με το buff 1800[/quote']

 

Ναι με inner fire πάντα. Τώρα δεν ξέρω για lvl 60 πόσο θα έχω. Αυτή την στιγμή που είμαι lvl 37 έχω 1250 armor class ενώ το inner fire σε αυτό το επίπεδο μου προσφέρει +450 νομίζω. Είναι καθαρά τι items φοράς και τι επιλογές έχεις κάνει πάντα σε αυτά. Για μένα κατά σειρά προταιρεότητας έρχονται:

1ον Intellect. Mana = Μust για τον Priest. Μεγαλύτερο mana pool = περισσότερες επιλογές πάνω στην μάχη, μεγαλύτερο εύρος chain casting, κλπ.

2oν Stamina. Life και πάλι Life, το δεύτερο κατά σειρά πιο σημαντικό, πάντα καλό ειναι να υπάρχει μαζί με το intellect για να μην θυσιάσω κάποιο slot αποκλειστικά για αυτό σε βάρος του intellect, ή να υπάρχει σε καποιο enchant αν και πάλι δεν υπάρχει εναλλακτικό intellect. Το να κρατιέσαι στην ζωή έστω και την τελευταία στιγμή ακόμα και αν δέχτηκες ισχυρά χτυπήματα ή αν στάθηκες πολύ άτυχος σε κάποιο combo, το Life έρχεται εδώ και παίζει καθοριστικό ρόλο και σου δίνει χρόνο να αντιδράσεις.

3oν Armor (για το dmg reduction). Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις αυτό είναι το 3ο πιο σημαντικό. To dmg reduction τύπου 1/4 σε αντίστοιχο lvl ποτέ δεν πρέπει να το αγνοούμε και αν γίνεται τα αγαπημένα μας stats σε items να τα αποκτήσουμε πάνω σε items του υψηλότερου δυνατού επιπέδου ακόμα καλύτερα γιατί αυτό σημαίνει καλύτερο armor class. Πάντως το Life είναι πάνω από το armor για 2 βασικούς λόγους:

α) Το armor αφορά μόνο το melle dmg και άρα σημαίνει το έχουμε για δυσάρεστες περιπτώσεις όπου δεν είχαμε την ευκαιρία να έχουμε την απαραίτητη απόσταση από τον αντίπαλο.

β) το life σε κάθε περίπτωση είναι χρήσιμο απέναντι σε οποιοδήποτε dmg αφού περισσότερο life σημαίνει περισσότερο πρέπει να ιδρώσει ο αντίπαλός σου να σε κατεβάσει.

4on Agility (για την βελτίωση περαιτέρω του armor class αλλά και για την βελτίωση του dodge).

5oν spirit Αυτό για το regeneration. Σε κανένα σχεδόν item νομίζω δεν το έχω νομίζω μόνο σε 1-2 items μονο επειδή έτυχε και έχουν παράπλευρα αυτό το stats.

6on Strenght Αν δεν έχω άλλη επιλογη πάνω στο item, αλλά σε μένα δεν συμβαίνει αυτό, ή αν απλά βρίσκεται παράπλευρα με κάποιο πολύ καλό σε stats item

 

Δεν λυπάμαι τα λεφτά. Αυτή την στιγμή έχω 220 gold έχοντας σπαταλήσει πάρα πάρα πολλά. Κάθε φορά που αλλάζω lvl κάθομαι 2 ώρες AH και βλέπω αν μπορώ να φορέσω tpt καλύτερο. Ζητάω πάντα τα καλύτερα enchants και τα πληρώνω ακριβά ακόμα και αν το item το πετάξω στο επόμενο lvl. Γενικά φορά ότι καλύτερο μπορώ να ανεχθώ οικονομικά, χωρίς να προβαίνω συγχρόνως σε υπερβολές, αναλόγων των χρημάτων μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι πρέπει να πάς στο feralas για artisan alchemist.

 

Οι τρόποι είναι είτε να περάσεις από booty bay απέναντι στο ratchet' date=' να κατέβεις νότια τα barrens, μέχρι να φτάσεις thousand needles όπου θα βρείς horde guards στην είσοδο. Κατεβαίνεις thousand needles με τα ασανσεράκια (lol) το παίρνεις όλο δεξιά και βγαίνεις feralas. Με το που φτάσεις εκεί πάρτο όλο ευθεία μέχρι την ακτή. Εκεί θα βρείς ένα goblin, πίσω από το οποίο περνάει καράβι για να σε πάει απέναντι. Αλλά επειδή είναι κοντά, μπορείς να useάρεις το leviate και να περάσεις στο τσάκ μπάμ.

 

Χτες το βράδυ ένας dwarf priest μέλος ενός από τα καλύτερα guilds του server έψαχνε απεγνωσμένα ένα purple lotus. Του λέω τι προσφέρεις και μου απαντάει το gift of the wild το book για τους druid. Κατάλαβα ότι παρά τα 60lvl και το full epic gear του πρόκειται για φτωχό το πνεύματι. Του λέω ότι νομίζω ότι με κλέβει. Μου λέει τι ζητάς. Και του απαντάω gift of the wild I , prayer of fortitude I και 20g. Prayer of fortitude I δεν είχε και τον έβαλα να αγοράσει ένα με 12g. Ok η ανταλλαγή έγινε. Πούλησα το prayer 10g (το δικό μου το αγόρασα λίγο νωρίτερα μόλις με 2g) + το gift of the wild με 14g. Σύνολο 14+10+20=44g για ένα purple lotus. Ο άνθρωπος ήταν alchemist/herbalist εν τω μεταξύ. Ακόμα γελάω. Την 20άδα purple lotus την πουλάω max 8g και εδώ με 1 έβγαλα 44. Ευτυχ'ως που υπάρχουν και αυτοί για easy money.[/quote']

 

Αψογα ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mount θα πληρώσεις 90g (18g για το riding skill & 72g για το τιγράκι) από τη στιγμή που είσαι honored.

 

Για το Artisan Alchemy πήγαινε Booty Bay > Theramore > mounting σε Barens > Νότια προς Thousand Needles > Δυτικά προς Feralas και τέρμα Δυτικά μόλις φτάσεις εκεί είναι ένα νησί που λέγεται Feathermoon Stronghold.

 

Αψογος, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia mena htan mia poly kalh evdomada warcraft.

proxtes epitelous epese to prwto boss apo bwl meta apo 3 meres prospa8eia.

xtes vghke olo to MC me ena run mesa se 5 wres k 11 lepta. epesan kamia 8 warlock items (eimastan mono 2 warlocks) kai phra ta 2 (7/8 epic set) kai o allos ta alla 2. ta alla 4 phgan sto bank giati exoun pesei epanellhmena se ka8e mc run. genika exw parathrhsei oti MC petaei AVERTA to felheart set.

aaa kai to kalytero.....epese to left Bindings of the Windseeker (http://www.thottbot.com/?i=40145)

to opoio to konomise to MT mas. :)))) ante na arxisoun siga siga na mazevonte ta unique.

epitelous 3ekwlhsan kai sthn Blizzard kai mou anoi3an to allo accunt pou xei ton priest kai goustara ligo pvp.

 

epeidh tis teleytaies meres laggarw trela akousa xtes oti kapoies version tou CT Raid exoun trela bugz kai se kanoun na laggareis poly. laggare enas apo to guild kai ekane relog epitopou alla3e CTRaid version k ola mia xara. 3erei kaneis poies version einai aftes kai an ontws isxyei kati tetoio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με inner fire πάντα. Τώρα δεν ξέρω για lvl 60 πόσο θα έχω. Αυτή την στιγμή που είμαι lvl 37 έχω 1250 armor class ενώ το inner fire σε αυτό το επίπεδο μου προσφέρει +450 νομίζω. Είναι καθαρά τι items φοράς και τι επιλογές έχεις κάνει πάντα σε αυτά. Για μένα κατά σειρά προταιρεότητας έρχονται:

1ον Intellect

2oν Stamina

3oν Armor (για το dmg reduction)

4on Agility (για την βελτίωση περαιτέρω του armor class αλλά και για την βελτίωση του dodge).

5oν spirit Αυτό για το regeneration. Σε κανένα σχεδόν item νομίζω δεν το έχω νομίζω μόνο σε 1-2 items μονο επειδή έτυχε και έχουν παράπλευρα αυτό το stats.

6on Strenght Αν δεν έχω άλλη επιλογη πάνω στο item' date=' αλλά σε μένα δεν συμβαίνει αυτό, ή αν απλά βρίσκεται παράπλευρα με κάποιο πολύ καλό σε stats item

 

Δεν λυπάμαι τα λεφτά. Αυτή την στιγμή έχω 220 gold έχοντας σπαταλήσει πάρα πάρα πολλά. Κάθε φορά που αλλάζω lvl κάθομαι 2 ώρες AH και βλέπω αν μπορώ να φορέσω tpt καλύτερο. Ζητάω πάντα τα καλύτερα enchants και τα πληρώνω ακριβά ακόμα και αν το item το πετάξω στο επόμενο lvl. Γενικά φορά ότι καλύτερο μπορώ να ανεχθώ οικονομικά, χωρίς να προβαίνω συγχρόνως σε υπερβολές, αναλόγων των χρημάτων μου.[/quote']

 

 

agility? armor? μην κανεις το λάθος και περνεις items με agility, δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα!!!

 

αν μπορείς σε παρακαλώ ποσταρε τι αντικείμενα φορας και έχεις 1250 Armor εκτός αν οι alliance priest μπορούν να φοράνε mail!!!

 

ΥΓ: Αν θες να ακούσεις κάποιον (ναι εμενα) το spirit βάλτο 2ο στη λίστα σου. Οταν σε μεγαλύτερα instances θα healareis αβέρτα και θα ξεμείνεις απο mana αυτομάτως ο αλλος healer θα πιάσει δουλειά και εντωμεταξύ μεχρι να τελειώσει και εκείνου εσυ θα πρέπει να εχεις όσο το δυνατόν περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eipa den 8a 3anasymetexw se post tou Nazre alla den borw na krath8w...8a mas ri3ei kerayno o priest trainer me afta pou grafonte.

man sovara twra ta items pou foras einai toso la8os oso den ginete!!!!

h proteraiothtes sta agility k armor einai tragikotato la8os!!!!!!

prwton armor se prostateyei mono apo melee attacks. dld an se varesei enas magos vrasto to armor giati ekei 8eleis resistances apo fire/frost to idio k druid k paei legontas.

san priest paizeis apo makria...an o antipalos ftasei konta sou exeis xasei...

dld oso armor kai na valeis epeidh to health sou den prokeite na einai pote megalo oute kai to armor sou (edw warriors k palas ftanoun 6000-8000) an arxisei o allos na se kopanaei apo dipla 8a xaseis anti gia 1.5 sec se 1.8 sec. ara tsaba vazeis armor k agility. to sthsimo pou tou kaneis tairiazei pio poly gia shaman para priest. pou o shaman foraei mail!

spirit einai ka8oristikotato giati se megales maxes h se instances pou exeis akretous antipalous k arketa atoma na kaneis heal to na exeis mana einai to pio symantiko. an den exeis spirit gia na kaneis regenerate tote den exeis k mana kai epomenws eisai k axrhstos se ekeino to shmeio tis maxhs.

anoi3e akoma k to manual pou toso aploxera sou prosefere h blizzard mazi me to paixnidi kai anoi3e sto part pou leei Priest na deis ti prepei na valeis apo stats an nomizeis oti eimai la8os. vasika etsi k kaneis need se kana ble item se kana instance pou na xei agility kai stamina 8a se paroun me tis petres.

 

edit: otan egrafa o andrip eixe apanthsei hdh...

 

Thresh big thanks gia thn parathrhsh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα λοιπόν καταλήγουμε ότι ο rogue θα πάει νεκροταφείο οπότε δεν ξέρω γιατί διαφωνούμε συνέχεια' date=' το ίδιο ακριβώς λέω από το πρώτο post.

 

Προς το τέλος μου την ψιλο - λες αλλά ok το δέχομαι εφόσον υπήρχε σε προηγούμενο post.[/quote']

 

 

Δεν στη λέω, απλά σου δείχνω ότι οταν καποιος δεν απαντάει αυτο που περίμενες να ακούσεις ή κάπου μπερδεύεται και απαντάει άλλο, δεν σημαίνει οτι δεν πρόσεξε...... ;)

 

 

Το οτι o rogue θα πεθάνει ναι μεν συμφωνούμε, αλλά η δική μου αντιθεση εξ αρχής ήταν ότι ακόμα και αν δεν φοβηθεί τον αλλο, με το που σε πλησιάσει θα σε δει και αν έχει έστω και ενα μικρό ιχνος λογικής θα κοτέψει. Φυσικά και θα πεθάνει αν ξεκινησει το οτιδήποτε.

 

Σαν rogue δεν θα ελεγα οτι με δυσκόλευαν οι priests ιδιαίτερα, αλλά μπορεί και να έπεφτα σε κουλούς.. Τωρα στο 60 δεν υπάρχει κανένα στάνταρ, γιατί ο 60αρης απο 60αρη απέχει τρελά!:) (μπορεί να πετυχεις από φουλ πράσινα μεχρι epics κλπ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκούγεται ότι επειδή το fearwand που έχουν οι smelly dwarf παπάδες είναι imba και αποτελεί βασικό κριτήριο επιλογής priest στο μέρος της alliance στο 1.10 όπου θα επέλθουν αλλαγές στα παπικό tree θα γίνει μέρος του disc tree με 31 points. Μακάρι γιατί δεν αντέχω αλλο αυτή την κακογουστιά να rollάρει κάποιος dwarf για παπά και μάλιστα female.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eipa den 8a 3anasymetexw se post tou Nazre alla den borw na krath8w...8a mas ri3ei kerayno o priest trainer me afta pou grafonte.

man sovara twra ta items pou foras einai toso la8os oso den ginete!!!!

h proteraiothtes sta agility k armor einai tragikotato la8os!!!!!!

prwton armor se prostateyei mono apo melee attacks. dld an se varesei enas magos vrasto to armor giati ekei 8eleis resistances apo fire/frost to idio k druid k paei legontas.

san priest paizeis apo makria...an o antipalos ftasei konta sou exeis xasei...

dld oso armor kai na valeis epeidh to health sou den prokeite na einai pote megalo oute kai to armor sou (edw warriors k palas ftanoun 6000-8000) an arxisei o allos na se kopanaei apo dipla 8a xaseis anti gia 1.5 sec se 1.8 sec. ara tsaba vazeis armor k agility. to sthsimo pou tou kaneis tairiazei pio poly gia shaman para priest. pou o shaman foraei mail!

spirit einai ka8oristikotato giati se megales maxes h se instances pou exeis akretous antipalous k arketa atoma na kaneis heal to na exeis mana einai to pio symantiko. an den exeis spirit gia na kaneis regenerate tote den exeis k mana kai epomenws eisai k axrhstos se ekeino to shmeio tis maxhs.

anoi3e akoma k to manual pou toso aploxera sou prosefere h blizzard mazi me to paixnidi kai anoi3e sto part pou leei Priest na deis ti prepei na valeis apo stats an nomizeis oti eimai la8os. vasika etsi k kaneis need se kana ble item se kana instance pou na xei agility kai stamina 8a se paroun me tis petres.

 

edit: otan egrafa o andrip eixe apanthsei hdh...

 

Thresh big thanks gia thn parathrhsh.

 

Αν έχεις διαβάσει το manual που τόσο απλόχερα (50 ευρώ μαζί με το cd) και γεννεόδωρα σου προσέφερε και σένα όπως και μένα η blizzard, επέστρεψε πίσω και δώσε μας την πλήρη περιγραφή που δίνει η blizzard για τον priest. Δεν έχω διαβάσει πιο γελεία περιγραφή ποτέ στην ζωή μου, τον μεταχειρίζεται σαν ένα κουτί πρώτων βοηθειών το οποίο το κουβαλάει μαζί του το party και αντε μας θυμίζει ότι μπορεί να κάνει και dmg χρησιμοποιώντας holy smite............... οπότε μην βασίζεσαι και τόσο, τα manuals είναι συνήθως για ανθρώπους που δεν έχουν ιδέα να πάρουν μια μυρωδιά από κάθε class.

 

Τώρα απαντάω και στον προηγούμενο για τα stats.

 

Σε ένα build το οποίο βασίζεται σε PVP δεν έχει καμμία μα καμμία θέση το spirit. Αν το spirit το θεωρείται σημαντικό για τα instances τότε δεν θα διαφωνήσω απλά ένας shadow priest δεν θα παίξει ποτέ τον ρόλο του αποκλειστικού healer εκεί. Θα είναι ένας back up healer ο οποίος έχει και άλλους τρόπους να αναπληρώσει το mana του ως εξής:

 

Αν υπάρχει pala στο party, θα χρησιμοποιεί wand πάνω σε mobs όπου ο pala εχει κάνει mana leech debuff.

 

Μπορεί να χρησιμοποιεί scrolls spirit buff που είναι απίστευτα φτηνά.

 

Druid buffs +all skills.

 

Rests. Σε instances δεν μας κυνηγάει κανένας, δεν υπάρχει λόγος μετά από 1 μάχη και 1/2 mana pool να τρέχεις στην επόμενη, αν το party μετά από μυνημα rest προχωρήσει, τότε σημαίνει 2 πράγματα.

1ον ή ότι δεν σου δίνουν καθόλου σημασία, οπότε μπορείς με την απουσία σου να τους δώσεις να καταλάβουν αν σε χρειάζονται ή όχι.

2ον Δεν σε χρειάζονται για τα πρώτα δευτερόλεπτα μιας μάχης οπότε σε αφήνουν να γεμίσεις (30 secs) και τους προλαβαίνεις λίγο πιο κάτω.

 

Ειδικά για το πρώτο να κάνεις πάντα αισθητές κάποιες ρήτρες που αφορούν τον priest, σε σχέση με το pull, ποιος κάνει heal σε ποιον αν υπάρχει και άλλος priest ή pala, ποιος είναι back up healer, πως γίνεται το pull γενικά. Αν από λάθος ο warrior κάνει pull σε παραπάνω από τα αναμενόμενα mobs, τότε μην healeis κατευθείαν ή καθόλου αν χρειαστεί μέχρι να τραβηχτεί aggro σε όλα, αν κάνεις λάθος και healareis ή sheildareis καποιον πριν τραβηχτεί το aggro όλα τα mobs πάνω σου και 1 να βαρά τον warrior.

Τέλος αν το tank είναι 2-handed εξήγησε στο party ότι είναι πολύ πιο δύσκολο για σένα, όταν δεν φοράει ασπίδα γιατί πρέπει συνεχώς να κάνεις chain casting. Σε δύσκολες περιπτώσεις μόνο ένας holy priest μπορεί να κρατήσει σε ζωή έναν 2-handed warrior.

 

Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το agility είναι παντελώς λάθος και θα πρέπει να το διορθώσεις πάντως. Οσο για μεγαλα instances εννούμε τα high-end instances οπού εκει θα στην πέφτει μόνο ένα απο τα πρώτα boss και η μάχη θα κρατάει κανένα 10λεπτο που δε θα μπορείς να πιείς mana. To spirit πολλοί τπ βάζουν ακόμα και πρώτο απο το intellect.

 

Αλλα ακόμα και σε instances τύπου ubrs σπάνια θα παλέψεις μόνο 1-2 mobs μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mount θα πληρώσεις 90g (18g για το riding skill & 72g για το τιγράκι) από τη στιγμή που είσαι honored.

 

Για το Artisan Alchemy πήγαινε Wetlands > Theramore > mounting σε Barens > Νότια προς Thousand Needles > Δυτικά προς Feralas και τέρμα Δυτικά μόλις φτάσεις εκεί είναι ένα νησί που λέγεται Feathermoon Stronghold.

 

 

EDIT: Έκανα λάθος πριν, από Wetlands ξεκινάς, όχι από BB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

agility? armor? μην κανεις το λάθος και περνεις items με agility' date=' δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα!!!

 

αν μπορείς σε παρακαλώ ποσταρε τι αντικείμενα φορας και έχεις 1250 Armor εκτός αν οι alliance priest μπορούν να φοράνε mail!!!

 

ΥΓ: Αν θες να ακούσεις κάποιον (ναι εμενα) το spirit βάλτο 2ο στη λίστα σου. Οταν σε μεγαλύτερα instances θα healareis αβέρτα και θα ξεμείνεις απο mana αυτομάτως ο αλλος healer θα πιάσει δουλειά και εντωμεταξύ μεχρι να τελειώσει και εκείνου εσυ θα πρέπει να εχεις όσο το δυνατόν περισσότερο[/quote']

 

Απορώ πραγματικά γιατί σου φαίνεται αυτό το armor class πολύ.

 

Τα slots που προσφέρουν armor class είναι:

 

Head lvl 37 base armor = 45

Chest lvl 37 base armor = 55

Back lvl 37 base armor = 28

Hands lvl 37 base armor = 35

Waist lvl 37 base armor = 31

Pants lvl 37 base armor = 48

Feet lvl 37 base armor = 38

Wrist lvl 37 base armor 24

 

Aυτά αν όλα σου τα αντικείμενα είναι base. Σε αυτά προσθέτουμε το 480 armor class που σου δίνει το inner fire και έχεις γύρω στα 800 armor. Τώρα μέχρι τα 1200 υπάρχει κάποια απόσταση, αλλά αν έχεις καλά items με καλά stats και κάποιο enchant +50 armor που έχω σε cloack τότε εύκολα είσαι μεταξύ 1100-1200.

Θα κάνω αλλο post με τα αντικείμενα μου, γιατί δεν τα θυμάμαι απ'εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το agility είναι παντελώς λάθος και θα πρέπει να το διορθώσεις πάντως. Οσο για μεγαλα instances εννούμε τα high-end instances οπού εκει θα στην πέφτει μόνο ένα απο τα πρώτα boss και η μάχη θα κρατάει κανένα 10λεπτο που δε θα μπορείς να πιείς mana. To spirit πολλοί τπ βάζουν ακόμα και πρώτο απο το intellect.

 

Αλλα ακόμα και σε instances τύπου ubrs σπάνια θα παλέψεις μόνο 1-2 mobs μαζί

 

Ναι το agility , όμως αν δεν κάνω λάθος το έχω και σαν 4η προτερεότητα, και πάνω από spirit που το θεωρώ παντελώς άχρηστο σε PvP. Οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι αυτή η φασαρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...