Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανασ ελληνασ στον alonsus ?(ally)

 

---------- Προσθήκη στις 17:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:35 ----------

 

παιδια να ρωτησω κατι παλια ειχα δυο account το ενα απο τα δυο μου το hackaran αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια γιατι δεν ειχα εκει το main μου.Τωρα θελω να παρω το account μου πισω ομως επειδη το χρειαζομαι.Μπορω να κανω κατι?Προσπαθησα μεσω battlenet να το προσθεσω αλλα μου λεει οτι το account εχει προστεθει σε αλλο mail.Το μονο που εχω ειναι τα παιχνιδια.Τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα...

 

δεν εχω παιξει ποτε το παιχνιδι και σκεφτομαι να το αρχισω..

 

Τι λετε αξιζει να το αρχισω μετα απο τοσα χρονια που εχει βγει η επρεπε ηδη να το εχω κανει?

Ακομα ειναι δυσκολο να το μαθω μονοςμου η πρεπει να εχω και καποιον που το ξερει ?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα το παιχνίδι είναι αρκετά απλό στην αρχή. δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. αξίζει σίγουρα να το δεις. αν θες κάποιον server δοκίμασε τον genjuros από pvp server γνωστός και ως greekjuros :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο genjuros . Μακραν απο τους χειροτερους server του παιχνιδιου αυτη την στιγμη για alliance side κατ'εμε .... εχω 10 80ριδες εκει και χτυπαω το κεφαλι μου . Παιζω απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας . Spam Ελληνες στο trade βρισιδια συνεχως μανες πατεραδες σογια στα καλα καθουμενα pvp αθλιο ( 29 λεπτα wait time στις 11 το πρωι ειναι απαραδεχτο ) Wintergrasp 9 στα 10 απο Horde και pve χωρις κανενα σχεδον αξιολογο guild εφυγαν ολοι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα το παιχνίδι είναι αρκετά απλό στην αρχή. δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. αξίζει σίγουρα να το δεις. αν θες κάποιον server δοκίμασε τον genjuros από pvp server γνωστός και ως greekjuros :P

 

Αυτό και μόνο είναι ο καλύτερος λόγος για να ΜΗΝ παίξει εκεί. Ελληνική πιτσιρικαρία και pvp, μου σηκώνεται η τρίχα και μόνο στην ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα απορω πως μπορεις να προτεινεις genjuros. Ημουν εκει 4 μηνες και ηταν οι 4 χειροτεροι μηνες στα 5 χρονια που παιζω. Μακρια..

 

edit : Γενικα οπου ακους server με πολλους Ελληνες αποφευγε τον οπως ο διαολος το λιβανι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω την αλήθεια εγώ είμαι εκεί λόγω του αδελφού μου και ενός φίλου μου. Απλά ήξερα ότι έχει πολλούς Έλληνες και θα μπορεί να ζητήσει βοήθεια. Εγώ τουλάχιστον πάντα προσφέρω.

 

Αλλά εσείς ξέρετε καλύτερα. Εγώ είμαι σχετικά νέος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχει καθόλου επαφή με το άθλημα ή/και δεν ξέρει καλά αγγλικά νομίζω δεν χάνει τίποτα να τσεκάρει τον genjuros. Αλλά αν είναι να επενδύσει όλο το χρόνου του εκεί, μάλλον θα το μετανιώσει (όπως πολλοί άλλοι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αγοράσει ποτε κανεις game card από εδώ ?

η τέλος πάντων ξέρει κανεις κάνα έμπιστο site για αγορά gamecard? όχι στις τιμές τις blizz, από αυτά που τις δίνουν 10euro/month

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστά το έχω το gamersloot αλλά δεν έχει τύχει να αγοράσω ποτέ από εκεί. Αυτό που είναι σίγουρα αξιόπιστο είναι το g2play.net, μόνο που πουλάνε την 60άρα λίγο πιο ακριβά (21 ευρώ).

 

http://www.g2play.net/store/World-of-Warcraft-60-DAYS-Pre-Paid-Time-Card-EU.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το αγγλικό amazon ακολουθήσει τη συνήθως τακτική του για τα preorder και σου ταχυδρομήσει το πακέτο με UPS courier* 2 μέρες πριν την κυκλοφορία του, είναι πολύ πιθανό να το έχεις ontime. Από την άλλη βέβαια είναι WoW expansion, θα γίνει χαμός... Θα αντέξει η αποθήκη τους να αποστείλει όλα τα πακέτα τη σωστή μέρα?

 

* (είναι η αποστολή 3-7 ημερών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ερώτηση. στο play.com κάνει 35€ και η online distribution από την ίδια τη Blizzard κάνει το ίδιο. Γιατί να μην κάνουμε το online που είναι και το πιο σίγουρο ότι θα το έχεις on time;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...