Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνησω μαζι σου στο γενικο συμπερασμα,νομιζω οτι στα σημεια κρινεται ποια ειναι καλυτερη ομως θα προσθεσω για το μεγεθος και την τιμη που ειπες οτι πλεον με το slim τα πραγματα ειναι ετσι οπου και το μεγεθος και η τιμη του στα + ειναι

 

 

Τελος,οσον αφορα την παραπανω χωρητικοτητα του blue ray,τοτε δεν μπορει παρα η 5πλασια χωρητικοτητα να αποτελει και αυτη σε καποια παιχνηδια ενα +,μαλιστα το εχω διαβασει σε σχετικα reviews οτι τα αντιστοιχα για παραδειγμα στο 360 θα απαιτουσαν 5 -6 δισκους

 

Δεν αρνήθηκε κανείς νομίζω οτι το Blu-Ray έχει περισσότερη χωρητικότητα. Απλά μερικοί νομίζουν οτι το BD κάνει καλύτερα τα γραφικά κτλ, ενώ στην πραγματικότητα δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω απο μεγαλύτερη χωρητικότητα. Δεν νομίζω οτι όποιος θα αγοράσει την 360 έκδοση του FFXIII με 2-3 δίσκους παραπάνω, θα νοίωθει μειωνεκτικά σε σχέση με τον κάτοχη της single disk PS3 έκδοσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μπορείτε να προτείνετε κάποιο δοκιμασμένο πωλητή ebay για να αγοράσω ms points και subscription για ευρωπαϊκό xbox live account; :)

 

αν στέλνει τους κωδικούς μέσω mail ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πρόσφατα αγόρασα πόντους από τον darwinexperiment (2 φορές μάλιστα, από 4200 πόντους την καθεμία). Έστειλε τους κωδικούς με email μέσα σε 2-3 ώρες.

 

Πριν κανα χρόνο είχα αγοράσει και 12+1 μήνες συνδρομή από τον thecozzer (κι από εκεί 2 φορές, μέσα σε διάστημα μιας βδομάδας). Κι αυτός έστειλε άμεσα τον κωδικό μέσω email.

 

Φαντάζομαι ότι υπάρχουν και πολλοί άλλοι βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πρόσφατα αγόρασα πόντους από τον darwinexperiment (2 φορές μάλιστα, από 4200 πόντους την καθεμία). Έστειλε τους κωδικούς με email μέσα σε 2-3 ώρες.

 

Πριν κανα χρόνο είχα αγοράσει και 12+1 μήνες συνδρομή από τον thecozzer (κι από εκεί 2 φορές, μέσα σε διάστημα μιας βδομάδας). Κι αυτός έστειλε άμεσα τον κωδικό μέσω email.

 

Φαντάζομαι ότι υπάρχουν και πολλοί άλλοι βέβαια...

 

Ευχαριστώ nzeppos :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.goldxbox.gr/

 

Ελληνικό κατάστημα. Στηρίξτε το παλικάρι. :)

Γράφει και στο 360-gr και τον έχουμε και εύκαιρο δλδ.

 

Αν δε θέλετε βέβαια, υπάρχουν κι αυτά:

 

http://www.maximuscards.com/

https://www.gamepointsnow.com/

 

Χιλιοελεγμένα καταστήματα με πολύ χαμηλές τιμές.

Όλα τα παραπάνω στέλνουν άμεσα mail με τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γρηγορη ερωτηση:Πως γινεται να αντιγραψω τα saves μου (Mass effect) απο το παλιο μου χβοχ πριμιουμ στο νεο μου ελιτ?Εννοειται πως θελω να συνεχισω στο mass effect 2 με τα στατιστικα της ομαδας μου οπως την αφησα. Αν χρησιμοποιησω απλο usb flash θα κανω δουλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γρηγορη ερωτηση:Πως γινεται να αντιγραψω τα saves μου (Mass effect) απο το παλιο μου χβοχ πριμιουμ στο νεο μου ελιτ?Εννοειται πως θελω να συνεχισω στο mass effect 2 με τα στατιστικα της ομαδας μου οπως την αφησα. Αν χρησιμοποιησω απλο usb flash θα κανω δουλεια?

Όχι, μόνο με Memory Unit μπορείς να κάνεις αντιγραφή τα saves.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι εδώ και λίγες μέρες στο δίλημμα να πάρω η να μη πάρω το 360 :(

αξίζει να πάρει κάποιος το 360 αυτή την περίοδο η σκοπεύει να βγει νέα κονσόλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέες κονσόλες μάλλον θα βγούνε στο 2011 - 2012 οπότε πιστεύω είσαι μια χαρά αν αγοράσεις το 360 τώρα.

Μπορει και οχι τοτε.Προσωπικα δεν με χαλαει.Αρκετα τους εχουμε αφησει με τις προβληματικες τους(τωρα με τα jasperια εφτιαξε το πραγμα)κονσολες σ'αυτη τη γενια.

 

"I think it's important to say that the Xbox 360 is the console of the long future for us. There is no need to launch a new console, because we're able to give this console new life either with software upgrades or hardware upgrades like Project Natal," said David Hufford, senior director of Xbox product management in a briefing at the Consumer Electronics Show in Las Vegas. "The Xbox 360 was designed for a long life, and I don't even know if we're at the midpoint yet."

 

guardian.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα...ήθελα να ρωτήσω κάτι...άκουσα οτι μπορείς να κάνεις εγκατάσταση τα παιχνίδια στον σκληρό δίσκο ενώ έχεις banarismeni consola..πώς μπορώ να το κάνω αυτό?η άν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος άν όντως γίνεται...??!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέες κονσόλες μάλλον θα βγούνε στο 2011 - 2012 οπότε πιστεύω είσαι μια χαρά αν αγοράσεις το 360 τώρα.

 

Sony/Microsoft τις βλέπω να βγάζουν νέες κονσόλες κατά το 2013, οπότε μια χαρά είσαι :-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...