Προς το περιεχόμενο

World Cup 2006


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ όλα τα ανώριμα άτομα του topic manuel,ektelestes,εγώ κλπ) να σταματήσουμε να μιλάμε γιατί δεν ξέρουμε τι σημαίνει αντικειμενικότητα....Παιδιά είμαστε μικροί άκομα,μη μιλάμε στους ειδήμονες της αντικειμενικότητας.....

Άς αράξουμε με τη φραπεδιά και το air condition και ας αφήσουμε τους υπόλοιπους να μας καθοδηγήσουν για το πώς θα παίρνουνε το αίμα μας πίσω όταν μας βρίζουν τη μάνα,πώς θα σπάμε κτίρια για το καλό της παιδείας(άσχετο αυτό αλλά για κάποιους κολάει ) κλπ κλπ

 

GET A LIFE!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΠΩΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΔΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Κ ΜΠΑΛΑ' date='

 

το ξέχασες :lol:

 

Κάνουμε συζητήσεις με τους μπαλαδόρους ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, σκίζουν στο PRO. :lol:[/quote']

 

Συγγνώμη,το παραδέχομαι δεν ξέρω μπάλα...Τι είναι η μπάλα,τρώγεται,τι σχήμα έχει???....Θα με μάθεις μπάλα,ε φανταστικέ kandinsky???:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε παραθέτει απλά τις κουβέντες μας, παραθέτει ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ τις κουβέντες μας :lol: :lol:

 

 

Το link του τόπικ το παραθέτω παραπάνω, όποιος θέλει μπορεί να δει πόσο "επιλεκτικά" έγινε η παράθεση των γεγραμμένων. Αν δεν σας αρέσει να τα βλέπετε σε αυτό το τόπικ, γιατί τα γράψατε;

 

Το ότι δεν συμφωνείτε με τα γεγραμμένα κάποιου θέματος δεν είναι λόγος να ζητάτε επιτακτικά το κλειδωμά του, πόσο μάλλον όταν αυτό γίνεται επιτακτικά και επανελειμμένα. Στο κάτω-κάτω αν σας ενοχλεί κάποιο post υπάρχει και το κουμπάκι report.gif για να αναλάβει κάποιος mod.

 

Και φυσικά φίλτατε EKTELESTES, το ότι κανείς δεν δηλώνει συμμετοχή για το 5x5 που διοργανώνεις, παρά το γεγονός πως το επαναλαμβάνεις σε βαθμό θρεντ κράπινγκ, δεν οφείλεται στο ότι είναι όλοι "άμπαλοι" όπως πιστεύεις, απλά μπορεί να μην γουστάρουν να παίξουν μαζί σου :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί του θέματος τώρα, ποιός ήταν κατά τη γνώμη σας καλύτερος/χειρότερος προπονητής της διοργάνωσης; Ψηφίζω αντίστοιχα Κλίνσμαν / Φαν Μπάστεν.

 

Συμφωνώ.....(επιτέλους και κάτι πραγματικά σχετικό με το topic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νώντα αγόρι μου...το Δρομοκαϊτειο έχει πάντα έναν εύκαιρο ζουρλομανδύα για τέτοιες περιπτώσεις. Έχω ξεχάσει πόσες φορές έχεις γράψει πως δε συνεχίζεις και δε συμμετέχεις, αλλά όλο εδώ είσαι για να παπαρολογήσουμε...τέρας συνέπειας βρε παιδί μου.

 

Πέρα από τσουρέκια, έχουν μεταλλαχθεί και σε κουδούνια τα έρημα από τις 200 φορές που μας έχετε αναφέρει το 5x5...ούτε ποσοστά να παίρνατε από τον ιδιοκτήτη του γηπέδου. Φυσικά τόσο νιονιό διαθέτετε που θεωρείτε πως για μπάλα μπορεί να μιλήσει μονάχα όποιος παίζει...όπως φυσικά και άποψη για το aids, διαθέτει μονάχα ο φορέας. :P

 

Κι επειδή ως πτυχιούχος (αποκλείουμε να έχουμε να κάνουμε με παιδί θαύμα) προφανώς κι έχεις ενηλικιωθεί κάποια χρόνια πριν, δυστυχώς δεν μπορώ να σε αντιμετωπίσει σαν 15χρονο και να σε αγνοήσω, μολονότι τα όσα καταθέτεις μέχρι εκεί είναι νοητικά. Κι από δίπλα κι ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ να μας εκφράζει το μαράζι του που δε βρίσκει συμπαίχτες...προφανώς για να αδιαφορούμε, θα έχουμε τους λόγους μας. Ας σε πάρει αγκαζέ να παίξετε ποδοβόλεϊ.

 

Κι αφού τελειώσαμε με τις νηπιακού επιπέδου επισημάνσεις, απαντώ και στο ερώτημα του Narayan: Κλίνσμαν / Φαν Μπάστεν επίσης, με δεύτερο ζευγάρι Λίπι / Πέκερμαν από πλευράς αποτελεσματικής αξιοποίησης του υλικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νώντα αγόρι μου...το Δρομοκαϊτειο έχει πάντα έναν εύκαιρο ζουρλομανδύα για τέτοιες περιπτώσεις. Έχω ξεχάσει πόσες φορές έχεις γράψει πως δε συνεχίζεις και δε συμμετέχεις' date=' αλλά όλο εδώ είσαι για να παπαρολογήσουμε...τέρας συνέπειας βρε παιδί μου.

 

Πέρα από τσουρέκια, έχουν μεταλλαχθεί και σε κουδούνια τα έρημα από τις 200 φορές που μας έχετε αναφέρει το 5x5...ούτε ποσοστά να παίρνατε από τον ιδιοκτήτη του γηπέδου. Φυσικά τόσο νιονιό διαθέτετε που θεωρείτε πως για μπάλα μπορεί να μιλήσει μονάχα όποιος παίζει...όπως φυσικά και άποψη για το aids, διαθέτει μονάχα ο φορέας. :P

 

Κι επειδή ως πτυχιούχος (αποκλείουμε να έχουμε να κάνουμε με παιδί θαύμα) προφανώς κι έχεις ενηλικιωθεί κάποια χρόνια πριν, δυστυχώς δεν μπορώ να σε αντιμετωπίσει σαν 15χρονο και να σε αγνοήσω, μολονότι τα όσα καταθέτεις μέχρι εκεί είναι νοητικά. Κι από δίπλα κι ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ να μας εκφράζει το μαράζι του που δε βρίσκει συμπαίχτες...προφανώς για να αδιαφορούμε, θα έχουμε τους λόγους μας. Ας σε πάρει αγκαζέ να παίξετε ποδοβόλεϊ.

[/quote']

 

 

Πωπωπω...όλα αυτά τα καλά λόγια για μένα????:shock: :shock: :shock: Ευχαριστώ ,ευχαριστώ.Χίλια ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανωλη,τελικα συνεννοουμαστε η οχι?

 

Θα ματαξαναπω,οτι δε μου αρεσουν τα ζογκλερικα ουτε τα μαγικα του οποιουδηποτε...Εγω θελω να δω στρωτη μπαλα,θελω να δω pressing σε ολο το γηπεδο,θελω να δω 2-3 συνδυασμους,ταχυτητα και παθος...

 

Η Ιταλια δεν προσπαθουσε να κερδισει οπως λες...Ισα-ισα προσπαθουσε να μη χασει στην κανονικη διαρκεια με το ελλεεινο κλεισιμο που εκανε,για να το φερει στα πεναλτι....Προσπαθουσε να καταστρεψει το παιχνιδι του αντιπαλου,δεν ειχε ουτε τα κοτσια ουτε τις δυναμεις να κανει μια ρημαδα αντεπιθεση,τα ειχαν παιξει τελειως,ουτε μια πασα στο κεντρο δεν μπορουσαν να κανουν...

 

Αν αυτο το θεωρεις εσυ,"προσπαθω να κερδισω με καθε τροπο" τοτε οκ...

 

Εγω παντως το "προσπαθω να κερδισω" οχι με πουστιες και σκληρα μαρκαρισματα ουτε βρισιματα πατριδων μαναδων κτλ,το ειδα απο τους Γαλλους...Ασφυκτικο pressing ακομα και προς το τελος,παθος,δυναμη,ακομα και με 10 παικτες το παλευαν...Εγω μονο μπραβο εχω να πω σε αυτη την ομαδα και τιποτα αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νώντα αγόρι μου...το Δρομοκαϊτειο έχει πάντα έναν εύκαιρο ζουρλομανδύα για τέτοιες περιπτώσεις. Έχω ξεχάσει πόσες φορές έχεις γράψει πως δε συνεχίζεις και δε συμμετέχεις' date=' αλλά όλο εδώ είσαι για να παπαρολογήσουμε...τέρας συνέπειας βρε παιδί μου.

 

[b']Πέρα από τσουρέκια, έχουν μεταλλαχθεί και σε κουδούνια τα έρημα από τις 200 φορές που μας έχετε αναφέρει το 5x5...ούτε ποσοστά να παίρνατε από τον ιδιοκτήτη του γηπέδου. Φυσικά τόσο νιονιό διαθέτετε που θεωρείτε πως για μπάλα μπορεί να μιλήσει μονάχα όποιος παίζει...όπως φυσικά και άποψη για το aids, διαθέτει μονάχα ο φορέας. :P[/b]

 

Κι επειδή ως πτυχιούχος (αποκλείουμε να έχουμε να κάνουμε με παιδί θαύμα) προφανώς κι έχεις ενηλικιωθεί κάποια χρόνια πριν, δυστυχώς δεν μπορώ να σε αντιμετωπίσει σαν 15χρονο και να σε αγνοήσω, μολονότι τα όσα καταθέτεις μέχρι εκεί είναι νοητικά. Κι από δίπλα κι ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ να μας εκφράζει το μαράζι του που δε βρίσκει συμπαίχτες...προφανώς για να αδιαφορούμε, θα έχουμε τους λόγους μας. Ας σε πάρει αγκαζέ να παίξετε ποδοβόλεϊ.

 

Κι αφού τελειώσαμε με τις νηπιακού επιπέδου επισημάνσεις, απαντώ και στο ερώτημα του Narayan: Κλίνσμαν / Φαν Μπάστεν επίσης, με δεύτερο ζευγάρι Λίπι / Πέκερμαν από πλευράς αποτελεσματικής αξιοποίησης του υλικού.

 

 

Τα σχόλια για το Ποδοσφαιρικό μεγαλείο ορισμένων εδω μέσα τα αφήνω για το Κοινό. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Φυσικά κ θα έχουν τους λόγους τους, πονάει ο κώλος, πονάει ο κάλλος, πονάει το οτι είναι άμπαλοι, πονάει που πήρε η Ιταλία την κούπα, πονάει ο καημένος ο Ζιντάν και 10000000 άλλοι λόγοι :lol:

 

Όλα τα ανέχομαι, αλλα να παίξω 5χ5 και να μην έχω τον Οχιά στο παιχνίδι, ΠΟΤΕ !!

 

Θα βάλω τα κλάμματα τώρα !! :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Ρε, ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΙΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και φυσικά φίλτατε EKTELESTES' date='[/b'] το ότι κανείς δεν δηλώνει συμμετοχή για το 5x5 που διοργανώνεις, παρά το γεγονός πως το επαναλαμβάνεις σε βαθμό θρεντ κράπινγκ, δεν οφείλεται στο ότι είναι όλοι "άμπαλοι" όπως πιστεύεις, απλά μπορεί να μην γουστάρουν να παίξουν μαζί σου :twisted:

 

 

Είδα τι συμμετοχές- ενδιαφέρον - βοήθεια είχες κ στο 1ο ματς, άσε τα σάπια

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...