Προς το περιεχόμενο

Λυπητερά Ποιηματάκια


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Χθες βραδυ αποκοιμηθηκα και ονειρευτηκα...

Ειδα το χθες της ζωης μου,σαν μια πορεια σε μια παραλια,στην αμμο με σημαδια απο δυο χναρια, ενα απο τα δικα μου βηματα και ενα απο τα δικα σου.

Στο τελος της διαδρομης αυτης σε συναντησα,με κοιταξες στα ματια χαμογελοντας,με πηρες στην αγκαλια σου και ενιωσα οπως και εσυ.Τοτε κοιταξα πισω και ειδα πως στις πιο δυσκολες στιγμες μου τα χναρια στην αμμο δεν ηταν δυο αλλα ενα.

Απορησα και σε ρωτησα,Γιατι με εγκατελειψες οταν σε χρειαζομουν; Με κοιταξες στα ματια και μου απαντησες,Δεν σε εγκατελειψα ποτε...Τα χναρια στην αμμο δεν ηταν δυο γιατι στις πιο δυσκολες στιγμες σου σε κρατουσα στην αγκαλια μου...

Δακρυσα, μου σκουπισες τα ματια,μου επιασες το χερι και φυγαμε για το πουθενα...

 

wallpaper9578fk5.th.jpg

 

και η φωτο ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά η photo ήταν εκπληκτική......:P

 

τελικα ωραιο τοπικ........8α τις κοψουμε ομαδικα και μετα 8α σας καλεσω για μια ομαδικη αυτοκτονια.8α πεσουμε ολοι απο τον πυργο τον α8ηνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ωραιο τοπικ........8α τις κοψουμε ομαδικα και μετα 8α σας καλεσω για μια ομαδικη αυτοκτονια.8α πεσουμε ολοι απο τον πυργο τον α8ηνων.

 

Ααααα πάει αυτός.....Λάλησε........:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ωραιο τοπικ........8α τις κοψουμε ομαδικα και μετα 8α σας καλεσω για μια ομαδικη αυτοκτονια.8α πεσουμε ολοι απο τον πυργο τον α8ηνων.

 

αν πηδηξουμε απο τον πυργο, τοτε θα'μαι η πρωτη που θα το κανει....

λογω του οτι η εταιρια μου στεγαζεται πολυ πολυ κοντα εκει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πηδηξουμε απο τον πυργο, τοτε θα'μαι η πρωτη που θα το κανει....

λογω του οτι η εταιρια μου στεγαζεται πολυ πολυ κοντα εκει....

 

 

κοντα στον πυργο τον α8ηνων γινονται τα μα8ηματα για τα αλεξιπτωτα.ι να πω καλυτερα κοντα στον πυργο της πανορμου.εχει ωραια 8εα.εχω ανεβει για δουλεια πανω πανω.oraio gia base jumping. eteria sou?dikia sou einai?tora ine pou se pantreuome sigoura.tha etimaso kai ton katalogo ton doron pou thelo .xaxaxaaa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τετοια τυχη...

Δεν ειναι δικια μου... Απλα ενας υπαλληλακος ειμαι...

 

Αφου θα φοραω αλεξιπτωτο, παμε!!! Τα λουλουδια πως θα τα κραταω με τον αερα που θα εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τετοια τυχη...

Δεν ειναι δικια μου... Απλα ενας υπαλληλακος ειμαι...

 

Αφου θα φοραω αλεξιπτωτο, παμε!!! Τα λουλουδια πως θα τα κραταω με τον αερα που θα εχει?

 

αυτα 8α τα πεταξεις απο ψηλα για να τα πιασει καποια απο κατω.ετσι δεν ειναι το ε8ιμο?

 

ολοι μικροι φτωχοι υπαλληλοι ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας συστήσω έναν καλό ψυχολόγο;;;;; :mrgreen: :mrgreen:

 

ξερω εναν πολυ καλο.τον λενε ferryman.να στον συστησω?μονο 2 κερματα 8ελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...