Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πας εδω και βρισκεις το ρουτερ σου και εχει ακριβως τις οδηγιες να ανοιξεις τις πορτες που χρειαζεσαι.

 

http://www.portforward.com/english/applications/port_forwarding/Utor/Utorindex.htm

 

το λινκ αυτο δουλευει κανονικα?σε εμενα δεν ανοιγει,μπορεις να το ελενξεις σε παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εντελως ξαφνικα απο χθες ενω ολα δουλευαν κανονικα, σημερα ενω ολες οι πορτες δουλευουν κανονικα και βρισκει πανω απο 260 κομβους, δεν βρισκει οuτε seeders, ουτε leechers και η ταχυτητα download και upload παραμενει κολλημενη στο 0...τι μπορει να εχει γινει ξαφνικα? καμια ιδεα, βοηθεια??? το βελακι που ειναι διπλα στα αρχεια, ενω μολις φορτωσει τους trackers ειναι μπλε μετα απο δυο δευτερολεπτα κοκκινιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το μtorrent εδώ και αρκετό καιρό για ανταλλαγή αρχείων και δεν έχω ανοίξει πόρτα. Κάποια αρχεία κατεβαίνουν σχετικά πολύ γρήγορα και σε άλλα περιμένω μία εβδομάδα. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ανοίξεις πόρτα μπορεί κάποιος να το εκμεταλλευτεί και να βλέπει τους φακέλους σου και γενικά να αποκτήσει πρόσβαση στο pc σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

χαιρετω τους φιλους του forum.

εμενα η απορια μου ειναι ποσος πρεπει να ειναι ο μεγιστος αριθμος συνδεσεων - ο μεγιστος αριθμος συνδεδεμενων peers ανα torrent - ο αριθμος θεσεων αποστολης ανα torrent

 

η συνδεση μου ειναι 4mbit otenet και κατεβαζει απο το ftp του οτε με 410kbps

αλλα ενω παλια κατεβαζα απο hol με 450 kbs στο utorrent!! τωρα κατεβαζει με 50 kbps!!

τι δεν παει καλα;

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wraios odhgos! thanx!

kati allo omws!sena gnwsto ellhniko site tracker(me ta kollhmata pou exoun me to ratio) dn mporw na kanw seeding,rixnontas etsi to ratio sto site!mono sto sygekrimeno mou sumbainei auto!ftaiei kati apo ton utorrent? h theloun nte k kala na ta skaseis????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...