Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενω στο BitCommet μπορεί και βρίσκει τους users που εχουν το αρχειο στο μtorrent μου τους εμφανιζει μηδεν. Παρ'ολα αυτά ουτε το BitCommet κατεβαζει. Αν σε βοηθάει στο utorrent εμφανιζει το εξής : Κατάσταση DHT δεν επιτρέπετε!!!! Αν έχεις καμια συμβουλή ενημέρωσέ με. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω στο BitCommet μπορεί και βρίσκει τους users που εχουν το αρχειο στο μtorrent μου τους εμφανιζει μηδεν. Παρ'ολα αυτά ουτε το BitCommet κατεβαζει. Αν σε βοηθάει στο utorrent εμφανιζει το εξής : Κατάσταση DHT δεν επιτρέπετε!!!! Αν έχεις καμια συμβουλή ενημέρωσέ με. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

 

Απενεργοποιησε το DHT.Το απαγορευουν ολοι οι τρακερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή και την 1.6.1 build 490 να βαλει που ειναι η τελευταια πριν την εξαγορα παλι ειναι καλυμμενος. Εγω γυρισα σ αυτην εδω και κανα μηνα για το "φοβο των Ιουδαιων" και δεν υπαρχει κανενα προβλημα ουτε και ban απο πουθενα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paidia egw exw edw kai kairo tin 1.7.2 build 3458 kai doylevei mia xara se opoio torrent kai na mpw. Twra ayto me tin exagora kai tin parakoloythisi toy ti katevazeis den xerw kata poso ixyei. Yparxei kapoio site poy na leei perissoteres plirofories epi toy thematos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...