Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά τα φώτα σας...Απο σήμερα το απόγευμα όποτε ανοίγω το μtorrent δεν μπορεί να προβάλλει καμία σελίδα ο explorer και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί...Τα upload,download τα έχω περιορίσει έχω 24αρα Forthnet και μέχρι χτες όλα πήγαιναν μια χαρά με τις ίδιες ρυθμίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να είναι ανοιχτό μπορώ...Μόλις το ανοίξω,για να "λειτουργήσει" το νετ θα πρέπει να κανω επανεκκίνηση...Ουτε msn δεν μπορώ να μπω αφού ανοίξω το μtorrent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναγραφω γιατι το προβλημα μου κλειδωθηκε για τα κεφαλαια...

οταν σβηνω το pc ή οταν κλεινω το μτορρεντδεν μπορει να βρει τα τορρεντ που κατεβασα για να συνεχισει να κανει upload.

στην κατασταση με τα torrents σε ολα μου βγαζει "αδυνατο το ανοιγμα του αρχειου torrent"

τι να κανω για να συνεχισει να να κανω upload τα αρχεια που κατεβαζω?

Χρησιμοποιω την εκδοση 1,8,1.

 

 

 

Υ.Γ.

Συμφωνω με το οτι δεν τηρησα τους κανονες του forum...να γραφω δηλ με κεφαλαια....ηταν λαθος μου αλλα τουλαχιστον επρεπε αντι να κλειδωσετε το θεμα να απαντησετε αν ξερατε αν υπαρχει καμια λυση στο προβλημα μου και μετα να μου την πειτε για τα κεφαλαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας εχω win xp και μtorrent 1.8.1 μετά την αναβάθμιση λογισμικου που 'εκανα στο μοντεμ / ρουτερ μου καταφερα να κάνω (ανεβασμα με 100κ) και να μην μπορω να κατεβασω με τιποτα, κοκκινιζουν ολα... πείραξα λίγο τις ρυθμισεις και αρχικα τα καταφερα αλλα στην συνεχεια πάλι τιποτα.... δεν θελω να το σβησω και να το ξαναβαλω για να μην χασω την ουρα (αυτα που εχω βάλει για να κατεβουν μελλοντικα)( γιατι άλλη λύση δεν βλεπω) (απο τον φορητο όταν τον συνδεω στο μοντεμ μια χαρα ανεβοκατεβαζει τα τορεντσ αρα κατι φταιει στο αλλον υπολογιστη)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θα μου πει κανενας αν γινετε γιατι το μτορρεντ η εκδοση 1.8.1. που εχω δεν μπορει να βρει τα τορρεντ που εχω αποθηκευσει στο φακελο οπου κατεβαινουν και ανεβαινουν ολα τα τορρεντ?

στην γενικη κατασταση της λιστας του προγραμματοσ μου λεει οτι "ειναι αδυνατον το ανοιγμα του ταδε τορρεντ".με σκοπο να μην μπορω να κανω upload.

ειναι δυνατη η αντοιστιχιχη των τορρεντ με το προγραμμα?

ή αν μπορω να κανω κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στο μενού Preferences->General και πάτα στο Assosiate with .torrent files.

 

ειναι τσεκαρισμενο το κουτακι που λεει συσχετισμος κατα την εκκινηση.

και δεν τα αποθηκευω ουτε στα temp ουτε σε εξωτερικο δισκο.στο C: τα αποθηκευω.

βοηθεια ρε παιδια αν ειναι πεστε μια σταθερη εκδοση του μτορρεντ μηπως φταιει αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.... Θα ήθελα την πολύτιμη βοήθειά σας :-)!

Πριν 2 εβδομάδες πήρα laptop το οποίο είναι πολύ καλό και λειτουργεί άψογα... Όμως παρατήρησα 2-3 μέρες τώρα ότι όποτε ανοίγω το μ-torrent (ακόμη και αν δεν κατεβάζει κάτι) το μηχάνημα σέρνεται!

Το ποντίκι κολλάει, η μέτρηση της cpu φτάνει 70%-75% και όταν ανοίγω κάποιο αρχείο μουσικής κολλάει. Να σας πω ότι το μ-torrent το είχα βάλει από την αρχή αλλά δεν είχα διακρίνει κανένα τέτοιο πρόβλημα B).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλά! Ψάχνω κάποιον να μου κάνει μία εξυπηρέτηση σχετική με το μTorrent . Τιμή γεναιόδωρη. Όποιος ενδιαφέρεται μου στελνει πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια και απο μενα.εχω την τελευταια εκδοση του μtorrent η utorrent και μου βγαζει το εξης error : το αρχειο υπερβαινει το μεγιστο επιτρεπτο μεγεθος απο το συστημα αρχειων.κατεβαζω αρχειο γυρω στα 5gb και μου το βγαζει παρολο που εχω αλλαξει σκληρο και απο fat32 το εβαλα σε ntfs αλλα τπτ.τι να κανω ρε γ@μ@τ@?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...