Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λογικά το μυαλό μου πάει σε region πρόβλημα στο xbox live τι είχες δηλώσει? (παίζει να ήταν μούφα ο κωδικός? )

 

Στην προηγούμενη κάρτα είχα δηλώσει κανονικά τα στοιχεία.Απλά είχα βάλει ταχυδρομικό κώδικα αγγλίας(που δεν πιστεύω να έχει σχέση).Το θέμα μου είναι πάντως πωσ δεν μπορώ καν να φτιάξω καινούργια κάρτα.Καινούργιο λογαριασμό δηλαδή!Ενώ βάζω όλα τα στοιχεία της χρεωστικής μου κάρτας!Τον κωδικό του xbox live membership δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ακόμη!Δεν μπορώ κιόλας!!...:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μπορείς να βάλεις τον κωδικό του Gold;

 

Σε ποιά κάρτα??Η παλιά όπως προείπα δεν ισχύει πια.Και την καινούργια που προσπαθώ να βάλω(να φτιάξω).Πηγαίνω εδώ https://live.xbox.com/el-GR/Flows/EditCreditCard/AddPaymentInstrument.aspx βάζω όλα τα στοιχεία της κάρτας μου και στο τέλος μου λέει ""Δεν ήταν δυνατή η εξουσιοδότηση της πιστωτικής σας κάρτας. Επικοινωνήστε με την υπηρεσία παροχής της πιστωτικής σας κάρτας ή πληκτρολογήστε τον αριθμό άλλης πιστωτικής κάρτας"" Μήπως έχουν καταχωρηθεί ξέρω γω λάθος πράγματα απο την προηγούμενη κάρτα?Μήπως πρέπει να αλλάξω προφίλ στο xbox live??Γιατί μπαίνω με το ίδιο..ΔΕΝ ξέρω!!Πραγματικά έχω μπερδευτεί!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φτιαξε ενα νεο hotmail λογαριασμο. βαλε χωρα διαμονης αμερικη, πολη καληφορνια, τ.κ 9001 και βαλε Username k pass σωστα να τα θυμασαι. υστερα πηγαινε στο xbox φτιαξε νεο gamertag (create gamertag) και βαλε τα στοιχεια που εβαλες στο Hotmail Και θα εισαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φτιαξε ενα νεο hotmail λογαριασμο. βαλε χωρα διαμονης αμερικη, πολη καληφορνια, τ.κ 9001 και βαλε Username k pass σωστα να τα θυμασαι. υστερα πηγαινε στο xbox φτιαξε νεο gamertag (create gamertag) και βαλε τα στοιχεια που εβαλες στο Hotmail Και θα εισαι οκ

 

MMM...o.k θα το επιχειρήσω και θα σου πώ μέσα σε αυτές τις μέρες το αποτέλεσμα!!Να σαι καλά πάντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ταχυδρομικός κώδικας είναι σωστός;

 

Ο.κ φίλε όλα μια χαρά!Σε ευχαριστώ.Το μόνο θ έμα είναι πως έχασα όλες μ τις επαφές.Αλλά θα τις ξαναπεράσω.Ο.Κ και πάλι ευχαριστώ.:-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
ασε που αν κανεις την μεταφορα αμεσα στις επομενες μερες θα λαβεις σαν δωρο καμποσους ποντους (νομιζω 1600)

 

Μόλις την έκανα αλλά πόντους δεν είδα. Υπάρχει κάποιος τρόπος συγκεκριμένος να τους πάρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...