Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα προβλημα με το xbox live. Αγορασα το xbox 360 πριν απο ενα μηνα περιπου κ ειχε δωρεαν ενα μηνα live. Εκανα προσπαθεια να κατεβασω το dirt showdown που ηταν δωρεαν εκεινη την περιοδο αλλα δεν κατεβαινε, μου ζητουσε να πληρωσω 15 ευρω αν θυμαμαι καλα.Λιγο πριν τελειωσει ο μηνας του δοκιμης του xbox live αγορασα συνδρομη 3μηνη απο το ιντερνετ, Αρχιζει η 3μηνη συνδρρμη και κανω προσπαθεια να κατεβασω αυτη την φορα το παιχνιδι που εχει τωρα δωρεαν, το Sacred Citabel αλλα οταν μπαινω απο το dashboard του xbox, στα δωρεαν μου εμφανιζει ακομα το dirt showdown , το οποιο αν κ προσπαθω παλι να το κατεβασω μου ζηταει ακομα πληρωμη των 15 ευρω. το locale της συσκευης ειναι Ελληνικο.Ξερεις κανεις τι μπορει να φταει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα προσωπικά το Fifa16 που το έχω digital απο το bundle του one χθες δεν το έτρεχε..

 

Μου εβγαζε μήνυμα να βάλω το CD.. ακυρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω μια ετήσια συνδρομή, εχω Xbox one, αλλα με προβληματίζει το απο που.. Εχω δει ότι προτείνουν το goldbox.gr και επιςης ψάχτηκα λίγο σε allkeyshop (instant gaming, g2A, mmoga κλπ) και cardscodes που τα έχουν λίγο πιο φτηνά. Τι προτείνετε εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω μια ετήσια συνδρομή, εχω Xbox one, αλλα με προβληματίζει το απο που.. Εχω δει ότι προτείνουν το goldbox.gr και επιςης ψάχτηκα λίγο σε allkeyshop (instant gaming, g2A, mmoga κλπ) και cardscodes που τα έχουν λίγο πιο φτηνά. Τι προτείνετε εσείς;

 

Το goldxbox το έχει ο ίδιος που έχει και το maxplay (συνδρομές ps+ και psn prepaids) και είναι μια χαρά site για να κάνεις τη δουλειά σου, αξιόπιστος και εξυπηρετικός αν χρειαστείς βοήθεια σε κάτι. Η 12μηνη σ'αυτόν κοστίζει 43€.

 

H φθηνότερη 12μηνη που έχω βρει προσωπικά είναι εδώ (http://www.pcgamesupply.com/buygames/Xbox-360-Live-Gold-Cards-Codes-Points/Region-Free/) λίγο πιο κάτω από 40€, αλλά προσωπικά για 3€ διαφορά θα προτιμούσα το goldxbox που είναι και ελληνικό site..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

xbox live δεν μπορώ να βγάλω την αυτόματη συνδρομή

Γεια σας, ακολουθώντας τις οδηγίες στην παρακατω σελίδα που λέει στο πρώτο βήμα "σελίδα υπηρεσιών και συνδρομών" δεν μου βγάζει πουθενά την ακύρωση συνδρομητής που λέει στο 2ο βήμα plz help, ευχαριστώ http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-10/cancel-a-microsoft-subscription#v1h=tab01

post-398390-0-50019700-1465131294_thumb.png

post-398390-0-13581100-1465131297_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης

xbox one συνδρομη xbox live

 

Παιδιά έχω κάποιες απορίες για τη συνδρομή σε λίγες μέρες θα πάρω μια τρίμηνη συνδρομή για Xbox one 1 τα παιχνίδια που θα κατεβάσω θα παραμείνουν και αφού λήξει η συνδρομή;2 η συνδρομή ανανεώνεται μόνο όταν αγοράσω κωδικό;3 μόνο όταν έχω σύνδρομη μπορώ να παίξω ονλαιν; ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xbox one συνδρομη xbox live

 

Παιδιά έχω κάποιες απορίες για τη συνδρομή σε λίγες μέρες θα πάρω μια τρίμηνη συνδρομή για Xbox one 1 τα παιχνίδια που θα κατεβάσω θα παραμείνουν και αφού λήξει η συνδρομή;2 η συνδρομή ανανεώνεται μόνο όταν αγοράσω κωδικό;3 μόνο όταν έχω σύνδρομη μπορώ να παίξω ονλαιν; ευχαριστώ πολυ

1.τα παιχνιδια παραμενουν κ χωρις συνδρομη.

2.υπαρχει κ η αυτοματη ανανεωση,οπου σου τραβαει χρηματα απο καρτα/λογαριασμο που εχεις δηλωσει.

μπορεις κ να απενεργοποιησεις αυτη την λειτουργια μεσα απο τον λογ/σμο σου.

3.ΜΟΝΟ με συνδρομη παιζεις Online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά αγόρασα συνδρομή τρίμηνη για Xbox one πως την εξαργυρωνο και όταν πήρα τη κονσόλα είχε μέσα 14 μέρες δωρεάν συνδρομή βάζω το κωδικό τον 25 ψηφίο και δεν μπορώ να μπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ερωτηση για xbox one live gold trial καρτα

 

Εχω βαλει live gold μον8 μια φορα στον λογαριασμο μου 14 μερες trial.
Yπαρχει περιπτωση να μπορω να βαλω παλι 14 μερες trial?
Ρωταω γιατι ειναι σιγουρο οτι αν βαλω κανονικη καρτα για 1-3-12 μηνες και μετα βαλω 14 μερες trial δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις κωδικο για 14αρα τον "βαζεις" κανονικα και ισχυουν οι ημερες, εάν παλι παρεις καρτα για 1,3,12 μηνες και μετα θες να βαλεις τον 14αρι κωδικο και παλι γινεται και προστιθεται στο "υπολοιπο" σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...