Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

emena epidi den mou ftanoun ta 25 GB se 5 meres agorasa 2o acc. vevea kai ta 50GB tis 5 meres liga ine twra me tis 24ares grammes ala ti na kanoume :P

 

E!!! tote se vlepo kathe mina na perneis kenourious diskous gia na valeis mesa ta endera sou pou katevazeis.

Tha astievese malon!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena epidi den mou ftanoun ta 25 GB se 5 meres agorasa 2o acc. vevea kai ta 50GB tis 5 meres liga ine twra me tis 24ares grammes ala ti na kanoume :P

 

:shock::shock::shock::shock::shock: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???

 

Όσο για download manager, RAPGET...μια χαρά εύκολο στη χρήση, και από ταχύτητες αρκετά συμπαθητικό!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επείγουσα βοήθεια .. .. κατέβαζα ωραία και καλά από το rapidshare με active links και με to cookie na to χρησιμοποιώ .. αλλά κωδικό και όνομα χρήστη δεν ξέρω. Τελικά ο firefox τα έφτυσε και μου έχει μείνει μόνο ο cookie κωδικός ! Μπορώ να φτιάξω δικό μου cookie και αν ναι ..ξέρει κάποιος τη διαδικασία ? το cookie code του account Μου το ξέρω..

έχω και το firefox addon (cookie editor).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει τα κατάφερα τελικά..

η διαδικασία :

κάνουμε εγκατάσταση το firefox addon "cookie editor"

στη συνέχεια αφού έχουμε ένα cookie code κάνουμε τα εξής

ανοίγουμε τον cookie editor kai πατάμε add για

name : user

content : τον cookie κωδικό

path : το αφήνουμε κενό

domain:.rapidshare.com

Και save..

αν και αυτή η διαδικασία δεν πιστεύω να χρειαστεί σε πολλούς αφού το πιο πιθανό είναι να ξέρεις το password παρά το cookie code..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια που εχω εδω και καιρο,το rapidshare ακομα και με premium account εχει οριο 5gb ημερησιος ωραια,οταν τα ξεπερνας σου λεει περιμενε 24 ωρες για να ξανακατεβασεις...Αν κανεις και δευτερο premium account και κανεις log-in με το νεο μπορεις να κατεβασεις αμεσως ξανα μεχρι παλι να ξεπερασεις το ορι η βλεπουν ip και παλι περιμενεις?

εχω εδω και καιρο αυτη την απορια και δισταζω να φτιαξω και δευτερο account μη παει χαμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου παραξενο.Δεν πρεπει να παιζει αυτο που λες.Σε 5 μερες μπορεις να κατεβασεις μεχρι 25 gb.Την ημερα κατεβαζεις οσο θες.Δοκιμασμενο απο μενα που σε μια μερα κατεβασα 7 gb μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πριν δυο μερες ειχα κατεβασει 25 gb και δεν με αφηνε να κατεβασω αλλο.οκ σημερα επρεπε να μηδενιστη και να μπορεσω να κατεβασω αλλα

τοσα 25gb και ομοσ σημερα που πηγα στο site μου γραφει οτι εχω κατεβασει 17 gb ενω εχθες ειχα κατεβασει συνολο 25 gb και σημερα επρεπε να εχει μηδενιστει.Μιπως αφηνει λιγα γιγα και τα βγαζει με της μερεσ και εγω αφου ειμαι 17 gb τωρα θα μπορεσω να κατεβασω αλλα 25 γιγα και να φτασω 42 gb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RapidShare.com - News

 

31. December 2007 - A happy new year

 

The whole RapidShare team wishes our customers all the best for the year 2008. Especially for the observing reader of our news page, we have planned a special event for new years eve. Exactly at 00:00 CET it is possible for one hour to extend existing accounts or create new accounts with premium points for 3333 points instead of 10000 points.

 

 

00:00 CET, λογικά εννοεί στις 1 Ελλάδος???

εχω 14000, αρα 4 μήνες δωρο...

 

ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RapidShare.com - News

 

31. December 2007 - A happy new year

 

The whole RapidShare team wishes our customers all the best for the year 2008. Especially for the observing reader of our news page, we have planned a special event for new years eve. Exactly at 00:00 CET it is possible for one hour to extend existing accounts or create new accounts with premium points for 3333 points instead of 10000 points.

 

 

00:00 CET, λογικά εννοεί στις 1 Ελλάδος???

εχω 14000, αρα 4 μήνες δωρο...

 

ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

 

 

Μπορει καποιος να μας βοηθησει μεταφραζοντας ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφορά τα premium points..

Κανονικά μπορούμε να ανταλλάσουμε καθε 10000 ποντους με ένα μηνα δωρεαν λογαριασμό.

Μόνο για απόψε από τις 1 έως 2 ώρα Ελλάδος, θα μπορέσουμε να ανταλλάξουμε μόνο 3333 πόντους για ένα μήνα..

 

Εγώ που έχω 14000 πόντους θα μπορέσω να πάρω 4 μήνες δωρεαν...

 

Πριν ενα χρόνο είχε γίνει το ίδιο, αλλά τότε σου έδινε ένα μήνα για 1000 μόνο πόντους!! Αλλά από το τίποτα καλό είναι και το σημερινό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...