Προς το περιεχόμενο

Nintendo Wii - Παιχνίδια και Απορίες


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες το μαύρο wii δεν διαβάζει υστερα απο hack DVD-R?

Μονο το άσπρο;

 

Αν θυμάμαι καλά, μόνο μέσω usb drive (είτ4ε flashaki είτε σκληρό) μπορείς να παίξεις.

 

Αλλά μεταξύ μας, σχεδόν όλοι μέσω σκληρού παίζουμε και ας έχουμε την επιλογή για δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ manuel... είχα υπόψη μου και την αντίστοιχη του gamespot. Απλά είπα μπας και έχετε κάποια default να προτείνεται.

 

Κοίτα, υπάρχουν απ' ότι καταλαβαίνω (είμαι νέος στην πιάτσα) και κάποια που ενώ είναι πιο κάτω στη βαθμολογία είναι πολύ διασκεδαστικά, όπως το Wii Sports Resort (που το παίρνεις μαζί με το μαύρο Wii ή με το Motion Plus αν θέλεις), αλλά και το Red Steel 2 που έχει πρωτότυπο Wii-ιστικό gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως στο καλο μπορω να συνδεσω το wii με τον υπολογιστη μου να πιανει ασυρματα;;;

ποιανει 3 συνδεσεις,ποια ειναι η δικια μου;;; μετα ζηταει κωδικο τι να βαλω;

το username που μου εστειλαν στο κινητο;το password η το serialnumber του modem;

 

εβαλα σε μια που επιανα το ποιο πολυ σημα,1κουτακι και τα δωματια ειναι διπλα διπλα.

εβαλα το username tin mia kai to serial number tin alli alla εβγαλε error οτι δεν γινεται η συνδεση

any ideas;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To wii σου εχει wifi ενσωματωμενο.Τι εννοεις να το συνδεσεις με υπολογιστη για να πιάνει ασύρματα και αηδίες;

 

Κανε scan βρες του σπιτιου σου και βαλε το password που θα έβαζες στο laptop σου οταν θα θελες να το συνδέσεις στο ιντερνετ.

WEP/WAP key κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To wii σου εχει wifi ενσωματωμενο.Τι εννοεις να το συνδεσεις με υπολογιστη για να πιάνει ασύρματα και αηδίες;

 

Κανε scan βρες του σπιτιου σου και βαλε το password που θα έβαζες στο laptop σου οταν θα θελες να το συνδέσεις στο ιντερνετ.

WEP/WAP key κατι τετοιο.

ποια ειναι η συνδεση του σπιτιου μου;τι wii πειανει 3 συνδεσεις cyta1234 cyta5678 και μια ακομα.ποια ειναι η σωστη; απο που το βλεπω; και ποιο ειναι το wep wap που λες; h cyta μου εδωσε username και password.το pc συνδεεται ενσυρματα στο modem μαρκας pirelli και αφτο στην πριζα τηλεφωνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις ασυρματο router πιανεις απο αυτα των γειτονων

Αν ειχες θα ηξερες τι password εχεις

τι λες;;;;;;

ολα τα modem εχουν απο κατω γραμενο το serial number τους.

αυτο ηθελε!

ναι των γειτωνων ηταν μπηκα στις ρυθμισεις του modem και εκανα μια αλαγη στην επιλογη wireless και το βρηκε και ολα οκ.

αλλη ερωτηση τωρα,στο shop24 μου λεει να κανω update αλλα το εχω κανει softmod λετε να brickarei;η δεν παιζει ρολο το update;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τρελλαθω θα

..

σε καμια περιπτωση

Εμ, που πας να μιλήσεις! Ο άνθρωπος τα βρήκε όλα! κοίταξε το μόντεμ από κάτω όχι σαν κι εσένα που νομίζεις πως τα ξέρεις όλα...B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...