Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουμε κι εμείς που έχοντας πρόβλημα υγείας δεν μας επιτρέπεται να τρώμε ωμά φρούτα και λαχανικά. Να κάτσουμε να πάθουμε σκορβούτο, ή να καταφύγουμε στις "χημικές αηδίες και τα χάπια", τι λες;

Αν ζουσες πριν το 1930 που δεν υπηρχαν χαπια βιταμινων τι θα εκανες δηλ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ζουσες πριν το 1930 που δεν υπηρχαν χαπια βιταμινων τι θα εκανες δηλ;

 

Αν ζούσα πριν το 1930 θα είχα πεθάνει προ πολλού.  Το ότι ζω σήμερα μου επιτρέπει να ζω ακόμα, με τη βοήθεια της επιστήμης, της χημείας και των χαπιών συν τοις άλλοις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο είδα τον αφυγραντήρα.Τελικά ήρθε Δευτέρα 2 Νοεμβρίου.Αλλά σήμερα που πήγα δεν τον βρήκα.

:mellow:

Οριστε

όντως στο site δεν υπάρχει.. μας δουλεύουν;

 

Οπως την πατησα εγω με τα μποτακια kappa.

ΑΛΛΑ γραφουν στο site, και ΑΛΛΑ στα φυλλαδια.

Κομφουζιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα λες γιαυτα που εχω βαλει μεσα στον κυκλο, που δεν ηταν διαθεσιμα παντου.


 

d7owC24.jpg

-Εγω ειχα παρει τα πρωτα που εχουν πλαστικο αντι για δερμα αλλα δεν το καταλαβαινεις στο ματι...

Εβαψα με λιγο βερνικι την γλωσσα που ηταν γκρι αλλα καθησε η μπογια μια χαρα! (ουτε εκει βλεπεις κατι περιεργο ετσι οπως τα εκανα)...

 

Τωρα την επομενη Πεμπτη -12 του μηνος- εχει ενα που δεν εχει λευκη σολα και νομιζω πως ειναι οκ...

(Αυτο ειναι το τελευταιο στην παραπανω φωτο) 

 


post-273934-0-77149200-1446643799_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα λες γιαυτα που εχω βαλει μεσα στον κυκλο, που δεν ηταν διαθεσιμα παντου.
 
d7owC24.jpg
-Εγω ειχα παρει τα πρωτα που εχουν πλαστικο αντι για δερμα αλλα δεν το καταλαβαινεις στο ματι...
Εβαψα με λιγο βερνικι την γλωσσα που ηταν γκρι αλλα καθησε η μπογια μια χαρα! (ουτε εκει βλεπεις κατι περιεργο ετσι οπως τα εκανα)...
 
Τωρα την επομενη Πεμπτη -12 του μηνος- εχει ενα που δεν εχει λευκη σολα και νομιζω πως ειναι οκ...
(Αυτο ειναι το τελευταιο στην παραπανω φωτο) 
 

 

 

Εισαι πρωτος!

 

Τα πρωτα, τα πηρα. Τα θεωρω τρομερα! Εσενα πως σου φαινονται;

 

Τα δευτερα ηθελα, που οπως ειπες κι εσυ, τα πηγαν σε οποια καταστηματα ηθελαν μονο! Κι ετσι, δεν τα πηρα.

 

Τα τριτα, λογικα θα τα φερει παντου. Αλλα λογω του οτι ειναι γυαλιστερα, δεν μου αρεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρωτα ναι τα αδικει και η φωτο.. Ειναι σουπερ!! 

Ειχα παει με το μοτοσακο σε τρια lidl να φανταστεις! γιατι δεν εβρισκα αυτα με το κιτρινο σε 45 νουμερο 

Τελικα πηρα αυτα με την γκρι γλωσσα:ρ που την εβαψα πανευκολα με υγρο βερνικι καμελ και ειναι τζιτζι (Δεν περιμενα να πιασει η μπογια τοσο καλα επανω)!

 

-Στα καινουργια δεν μου αρεσει τοσο το χρωμα και αν ειναι να τα παρω ελεγα να τα εβαφα σε σκουρο καφε... αλλα και εδω σε αυτα αμα πιανει η μπογια δεν εχω ιδεα.

Edit

Ασε μπορει να βγουν αηδια -Δεν τα θελω :ρ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαται κανεις αν εχει φερει, φερνει, απλο ανδρικο τζην μπουφαν livergy?


 

Τα πρωτα ναι τα αδικει και η φωτο.. Ειναι σουπερ!! 
Ειχα παει με το μοτοσακο σε τρια lidl να φανταστεις! γιατι δεν εβρισκα αυτα με το κιτρινο σε 45 νουμερο 
Τελικα πηρα αυτα με την γκρι γλωσσα:ρ που την εβαψα πανευκολα με υγρο βερνικι καμελ και ειναι τζιτζι (Δεν περιμενα να πιασει η μπογια τοσο καλα επανω)!
 
-Στα καινουργια δεν μου αρεσει τοσο το χρωμα και αν ειναι να τα παρω ελεγα να τα εβαφα σε σκουρο καφε... αλλα και εδω σε αυτα αμα πιανει η μπογια δεν εχω ιδεα.
Edit
Ασε μπορει να βγουν αηδια -Δεν τα θελω :ρ 

 

 

Να σου πω, τα πρωτα ειναι τοσο καλα, που αν τα ξαναφερει, θα παω να τα ξαναγοράσω!

Ελπιζω να τα ξαναφερει ομως!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα να δοκιμασω κανα φυστικι Olvios που εχουν με 1 ευρω, σε σακουλακι. Εχουν ριξει τοσο πολυ αλάτι που δεν θα μπορεσετε να φατε πανω απο 6-7 χωρις να καει η γλωσσα σας. Τα επλυνα με νερο στη βρυση και εστρωσαν τελεια.

Δεν μπορω να καταλαβω μερικες βιομηχανιες γιατι δεν δοκιμαζουν τις παπαριες που παραγουν. Σε πολλα ειδη πατατακια συμβαινει το ιδιο. Μισο κιλο αλάτι μεσα, τρως και μετα δεν θελεις τη ζωη σου.

 

*Aπο δευτερα εχουμε αξιολογες προσφορες φυλλαδιου πιστευω. Περα απο ρουχα και μποτακια, εχει αφιερωμα σε καφε, τσαι, εργαλεια και εκπτωση στο αγαπημενο κατσικισιο τυρι που γινεται φοβερο στο τηγανι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μας κοροιδευουν στο λιντλ.

 

Βοειος κυμας 500γρ+50% νομιζω βγαινει 750γρ,

 

Ολες οι συσκευσασιες ηταν 625γρ, ειναι για το λουτσο, εκτος κι αν ξεχασα τοσο πολυ τα μαθηματικα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μας κοροιδευουν στο λιντλ.

 

Βοειος κυμας 500γρ+50% νομιζω βγαινει 750γρ,

 

Ολες οι συσκευσασιες ηταν 625γρ, ειναι για το λουτσο, εκτος κι αν ξεχασα τοσο πολυ τα μαθηματικα μου.

Στο φυλλάδιο (2/11) πάντως λέει 450+225=675... τώρα, αν στην πράξη έχουν κάτι άλλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 46 δεν έχω πρόβλημα να βρω σε μαγαζί, εκτός αν είναι παλαιότερης χρονιάς μοντέλο...

 

Παλιότερα (πριν μια δεκαετία) 45 δεν έβρισκα ούτε σε μαγαζί. Τώρα είναι standard νούμερο παντού, τι φάση; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...