Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thant είπε

8€ η παραγγελία και 10€ η εξυπηρέτηση + τα μεταφορικά, ε κάπου στο 25αρη έρχεται. 

Αν δεν βρίσκει όμως στη Σύμη... 

Βασικά θέλω 5 σετ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, orck είπε

Οκ φιλε @zaqxsw, συγνωμη απο εμενα που αναφερα τσολαρισμα, μου φανηκε περιεργη η αναφορα που εκανες.

No problem.

Καταλαβαίνω ότι φαινόταν περίεργο αλλά δεν έχω κάποιον αυτή τη στιγμή στη Ρόδο και δεν έχει ούτε πλοίο αυριο αλλά και να πήγαινα δεν είναι σίγουρο ότι θα έβρισκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει φερει εναν "αποχυμωτη"-μπλεντερ στους 40 ευραίους, έχει κανείς εμπειρία; με τρια ποτηρια διαφορετικων μεγεθων

εχουμε εμπειριες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Πιτσα και τουρτα #αποταλιντλ

Κιομως ρε παιδια η μπουγατσα και η κοοτοπιτα "καρδις" δεν παιζονται λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την σειρα καρδις την κατασκευαζει η αραμπατζης αβεε,η οποια ειχε την μακεδονικη σφολιατα προ 15 και βαλε χρονια και την μοσχοπουλησε στην βιβαρτια.τα καρδις τα φτιαχνει η θυγατρικη του αρμπατζη ,η ιωνικη....την γνωση  σιγουρα την  εχουν,στην εφαρμογη δεν καταλαβαινω γιατι χανουν.ειδικα τα τυροπιττακια κουρου,αλλα και την πιτσα που βγαζει το λιντε πολλες φορες σε προσφορα,δεν τα πετυχαινουν......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dollyyy19 είπε

την σειρα καρδις την κατασκευαζει η αραμπατζης αβεε,η οποια ειχε την μακεδονικη σφολιατα προ 15 και βαλε χρονια και την μοσχοπουλησε στην βιβαρτια.τα καρδις τα φτιαχνει η θυγατρικη του αρμπατζη ,η ιωνικη....την γνωση  σιγουρα την  εχουν,στην εφαρμογη δεν καταλαβαινω γιατι χανουν.ειδικα τα τυροπιττακια κουρου,αλλα και την πιτσα που βγαζει το λιντε πολλες φορες σε προσφορα,δεν τα πετυχαινουν......

τα κουρου ειναι μαχιμα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2018 στις 10:40 ΠΜ, villasg είπε

Κιομως ρε παιδια η μπουγατσα και η κοοτοπιτα "καρδις" δεν παιζονται λεμε

Κιμαδοπιτα η καρδις κρεατοπιτα ...πως την λενε... δεν εχει ε;
Τωρα το εψαξα...
Δεν εχω αγορασει ποτε κατι σε καρδις γιατι μου τη σπαει το ονομα!
Παντως κριμα που την εχει καταργησει και ο Σαρογλου (αν και δαυτος ακομα και την σπανακοπιτα που αφησε την εχει ριξει σε ποιοτητα)

Καμια καλη κιμαδοπιτα απο Ελληνικη μαρκα (αν υπαρχει) πειτε!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...