Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν συνεχιστουν τα νουμερα ετσι και ο ενθουσιασμος των φαν, τοτε σιγουρα θα παμε για 11η σαιζον. Το θεμα ειναι να καταληξει καπου η ιστορια με την μυθολογια και να κλεισει μια για παντα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναμεικτα συναισθηματα, προς το θετικο παντως.

 

Εχω την εντυπωση πως θα ηταν ακομα πιο θετικα αν δεν ειχα δει καλιφορνικεισον.

 

Κατα τα αλλα και με δεδομενο πως η μαγεια εχει χαθει λογω περασματος του χρονου και στη σειρα αλλα και σε εμενα ως ατομο, μια χαρα ηταν το επεισοδιο. Αν μπορω να το περιγραψω καπως, μου αφησε λιγο καλυτερη γευση απο αυτη που μου αφησε η δευτερη ταινια. Θεωρουσα επος την πρωτη, μετρια προς κακη τη δευτερη, ε κατι ενδιαμεσο.

 

Πρεπει να ξαναρχισω τη σειρα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Mulder πρέπει να χάσει λίγα κιλάκια, χεχε. Έχει καλομάθει στο Californication. Γενικά έχω να πω ότι αυτό το δίδυμο έχει πολύ καλή χημεία. Πιστεύω θα πάμε και σε 11η σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι2

Αλλά,

 

έχω εντυπωσιαστεί με την περούκα, μάλλον δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι αν δεν το είχαν πει ήδη. 

 

 

Ιn other news, διασκεδαστικό το ότι συμμετείχαν στο hype της επιστροφής, FBI+CIA μέσω twitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι2

Αλλά,

 

έχω εντυπωσιαστεί με την περούκα, μάλλον δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι αν δεν το είχαν πει ήδη. 

 

 

Ιn other news, διασκεδαστικό το ότι συμμετείχαν στο hype της επιστροφής, FBI+CIA μέσω twitter.

 

Αληθεια γιατι εβαλε περουκα; Το μαλλι της ειναι λιγο περιεργο ετσι...Προτιμω το old school μαλλι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

According to Anderson, she was ready and looking forward to becoming a fiery redhead again, but she was warned she may not come out of the process with all her hair. Recent TV gigs including Crisis, Hannibal and The Fall did a number on her locks. While shooting the second season of The Fall, the crossover hit drama costarring Jamie Dornan, Anderson said her hair started falling out. If she dyed her hair red and then back to blonde for The Fall season three, well, there may not be much hair left to work with.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...