Προς το περιεχόμενο

Κατσαριδοκτόνο... αμέσως!!!


gponiris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν με το "φωτιά" εννοείς αυτοσχέδιο φλογοβόλο με αποσμητικό και αναπτήρα, δε νομίζω.

 

Don't try this at home.

 

Καλα μες στο μυαλο μου εισαι? :P

Παλι καλα δηλαδη που στο σπιτι μου δεν εχει κατσαριδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ στην Α Κρήτη που είμαι πάντως έχει τις μεγαλύτερες κατσαρίδες που έχω δεί έβερ. Προχτές πάλευα μέσα στη σκηνή με μια τούμπανο, πρέπει να ήταν 10-12 εκατοστά και γρήγορη σαν το Λούκι Λούκ. Ηθελα να την πιάσω ζωντανή σε βάζο για να την επιδεικνύω, αλλά ήταν τόσο έξυπνη που προτίμησε τον ένδοξο θάνατο από την αιχμαλωσία. Να παρακαλάτε να μη μάθουν κολύμπι αυτοί οι δαίμονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεχες και πήρες και νερατζάκι μαζί σου ε;

 

Αγγούρακι τουρσί απ' το λίδλ για την ακρίβεια, κακοηθέστατε. ;ρ

 

Νικ δεν ξέρω ειλικρινά. Παίζει να άνοιξε και να μπήκε μόνη της, τέτοιος Γολιάθ που ήταν. Αφού όταν την ισοπέδωνα, δεν έκανε το χαρακτηριστικό "κράτς" αλλά "πλάτς" και νομίζω οτι άκουσα κι ένα "ααργκ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στην Α Κρήτη που είμαι πάντως έχει τις μεγαλύτερες κατσαρίδες που έχω δεί έβερ. Προχτές πάλευα μέσα στη σκηνή με μια τούμπανο, πρέπει να ήταν 10-12 εκατοστά και γρήγορη σαν το Λούκι Λούκ. Ηθελα να την πιάσω ζωντανή σε βάζο για να την επιδεικνύω, αλλά ήταν τόσο έξυπνη που προτίμησε τον ένδοξο θάνατο από την αιχμαλωσία. Να παρακαλάτε να μη μάθουν κολύμπι αυτοί οι δαίμονες.

 

?????????:fear::fear: παναγια μου!!!

κ πως το πιασες αυτο το τερας?? με λασο??:fear::fear:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OMG!!!Τι τέρας ήταν αυτο ρε freedubus...Έτσι και το έβλεπα αυτο το "πράγμα" θα έμενα...άκου εκεί 12 εκατοστά...εγώ 3-4 βλέπω και σκιάζομαι καμια φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ το αστειο ποιο ειναι? οτι η κατσαριδα φοβαται εσενα και εσυ την κατσαριδα με αποτελεσμα να επικρατει μια περιεργη κατασταση:P

παλια τρομαζα λιγο αλλα τωρα χαμπαρι... ειχα ξοδεψει τοσα λεφτα σε γνωστο κατσαριδοκτονο τζαμπα ενω την ιδια δουλεια κανει και μια απλη σκουπα. προτιμω σκουπα γιατι αν την πετυχω με παντοφλα αντε να καθαρισω τα υγρα....μπλιαξ

 

anyway αυτες οι κατσαριδες(οι μαυρες μεγαλες) λογω κατασκευης ποδιων και βαρους δεν μπορουν να σκαρφαλωνουν σε επιφανειες πχ να ανεβουν σε τοιχο ή στο κρεβατι σου. μονο στο πατωμα κανουν καμια βολτα για κανα ψιχουλο. σου καθαριζουν το δωματιο εντελει, τι αλλο θελεις?

 

το χω μελετησει το θεμα σας λεω, μια χαρα καθαριστριες τζαμπα ειναι :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ το αστειο ποιο ειναι? οτι η κατσαριδα φοβαται εσενα και εσυ την κατσαριδα με αποτελεσμα να επικρατει μια περιεργη κατασταση:P

παλια τρομαζα λιγο αλλα τωρα χαμπαρι... ειχα ξοδεψει τοσα λεφτα σε γνωστο κατσαριδοκτονο τζαμπα ενω την ιδια δουλεια κανει και μια απλη σκουπα. προτιμω σκουπα γιατι αν την πετυχω με παντοφλα αντε να καθαρισω τα υγρα....μπλιαξ

 

anyway αυτες οι κατσαριδες(οι μαυρες μεγαλες) λογω κατασκευης ποδιων και βαρους δεν μπορουν να σκαρφαλωνουν σε επιφανειες πχ να ανεβουν σε τοιχο ή στο κρεβατι σου. μονο στο πατωμα κανουν καμια βολτα για κανα ψιχουλο. σου καθαριζουν το δωματιο εντελει, τι αλλο θελεις?

 

το χω μελετησει το θεμα σας λεω, μια χαρα καθαριστριες τζαμπα ειναι :))

 

να σου βαλουμε στο σπιτι μερικες "καθαριστριες"? βλεπω μια απιστευτη συμπαθεια για τις εν λογω κυριες....

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είχα κάνει τον Ιούλη μια εφαρμογή με Maxforce και δεν είχα δει κατσαρίδα για καιρό. Τις τελευταίες τρεις μέρες όμως έχω δεχθεί τρελή επιδρομή. Προχθές συνάντησα μια στο μπαλκόνι την ώρα που άνοιγα το συρόμενο. Χθές σηνάντησα μια στο δωμάτιο μου, εκεί που συνδέεται το συρόμενο με το μπαλκόνι. Σήμερα, πάλι είδα μια καινούργια τέρας πραγματικό, πρωί πρωί στο νεροχύτη. Έλεος δλδ καλά που χω το Τέζα και το σεντόνι μου για ασπίδα και τις εξολοθρεύω. Μου φαίνεται πρέπει να βάλω σήτες γτ το κακό έχει παραγίνει αλλά άντε να πείσω τους γονείς μου που τις θεωρούν αντιαισθητικές. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...