Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ευχαριστα νεα...βγαλανε την αναμονη!!!! τωρα πλεον δεν συνδεεσαι καθολου! γιουπιιιιιι

 

x0avp52sotw6t6xwcnck.jpg

 

από περιέργεια και μόνο για ποιον server μιλάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμεις στον αλλον θα μπουμε,timotheous καπως ετσι,θα φτιαξουμε guild και θα επεκταθουμε ως ελληνες! :o btw παιδια,γινετε να βαλεις ψευτικα στοιχεια εκει που σου ζηταει για paypal και να αναγνωρισει δλδ τον 1 μηνα που δινει το game??δν μπορω να παρω και gamecard οποτε ψαχνω τροπο να την παρω τον αλλον μηνα τουλαχιστον. αν καποιος εκανε κατι παρομοιο η μπηκε χωρις να εχει βαλει gamecard,ας πει τον τροπο Pls. ευχαριστω εκ των προτερων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαλάρωσε μεγάλε, οταν πληρωνω απαιτώ ... το σχόλιο σου είναι το λιγοτερο αστείο...

 

 

10:30, δεν σε αφήνει πλέον ούτε σε αναμονή να μείνεις, Full servers

 

Η απορία μου είναι , αφού είχαν 450.000 preorders τι στο καλό και δεν βάλανε μερικούς servers ακόμα

 

Ναι κοιτα, επειδη και εμεις πληρωσαμε, απαιτουμε να εχουμε γεματους servers για να ευχαριστιομαστε το παιχνιδι. Αν βαζανε 5-6 ακομα, και γινοταν το ιδιο με το WAR, να μας λειπει.

Η κατασταση θα στρωσει. Οσο για το WoW ρωτα και κανεναν που επαιζε, να σου πει και εκει ποσο περιμενανε σε διαφορες περιοδους της ζωης του, σε overpopulated servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαλάρωσε μεγάλε, οταν πληρωνω απαιτώ ... το σχόλιο σου είναι το λιγοτερο αστείο...

 

 

10:30, δεν σε αφήνει πλέον ούτε σε αναμονή να μείνεις, Full servers

 

Η απορία μου είναι , αφού είχαν 450.000 preorders τι στο καλό και δεν βάλανε μερικούς servers ακόμα

 

Καθόλου αστείο δεν ήταν το σχόλιο μου. Ρώτησες για ποιόν λόγο να ασχολήθώ με αυτό το "κωλοπαίχνιδο" και όχι με το χ/ψ παιχνίδι. Και σου απάντησα πως αν δεν βρίσκεις τον λόγο δεν θα πρέπει να ασχοληθείς, ασχολήσου με κάποιο άλλο που βρίσκεις τον λόγο.

 

Εννοείτε πως πρέπει να απαιτείς για τα λεφτά σου, εννοείτε πως 2 ώρες σε que είναι απαράδεκτο πράγμα. Απλά μερικούς δεν μας πειράζει τόσο γιατι έχουμε ξαναζήσει 2-3 launch από MMO και ξέρουμε πως είναι σύνηθες φαινόμενο τις 2 πρώτες μέρες και μετά από λίγες μέρες στρώνει. Και στο WoW είχε γίνει και στο War και στο AoC και σε πολλά άλλα.

 

σωστός...πωπω ευτυχώς που έφαγε άκυρο τελευταία στιγμή

 

Άσε george και εμένα χτες απόγευμα στον δικό μας ούτε σε que δεν με άφηνε σαν τον φίλο που πόσταρε παραπάνω:) Στα ίδια είμαστε πάνω κάτω:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ευχαριστα νεα...βγαλανε την αναμονη!!!! τωρα πλεον δεν συνδεεσαι καθολου! γιουπιιιιιι

 

x0avp52sotw6t6xwcnck.jpg

 

 

ξανα πατάς και σε βγάζει αναμονή , μην λέτε ότι θέλετε.

Πάντως η κατάσταση έχει στρώσει αρκετά Σαββατο και Κυριακή που έκανα Login κατα της 12.00 δεν είχε καθόλου αναμονή. Και το max που βλέπεις αν προσπαθήσεις να μπεις κατα τις 20.00-21.00 είναι 1.5ώρα απο κάτι 6-7 που βλέπαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lvl 21 πλέον και o assasin έχει φτάξει αρκετα καμια σχεση με 14+.

 

Τα qs υπάρχουν είναι απαράδεκτα αλλά αν αναλογιστούμε ότι είναι 1η ευδομάδα και οτι βελτιώνονται πάμε καλα. Αρχίζω να ψάχνω τι παίζει με τα stigma τώρα.

 

Αληθέυει ότι παίρνεις abyss points Και ranks χρησιμοποιόντας και πολυ pve? (quests raids ktl). Αν συμβαίνει αυτό ξενέρωσα τρελλά :o

 

κατι άλλο που με τρελένει στο game είναι η φοβερή μουσική του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lvl 21 πλέον και o assasin έχει φτάξει αρκετα καμια σχεση με 14+.

 

Τα qs υπάρχουν είναι απαράδεκτα αλλά αν αναλογιστούμε ότι είναι 1η ευδομάδα και οτι βελτιώνονται πάμε καλα. Αρχίζω να ψάχνω τι παίζει με τα stigma τώρα.

 

Αληθέυει ότι παίρνεις abyss points Και ranks χρησιμοποιόντας και πολυ pve? (quests raids ktl). Αν συμβαίνει αυτό ξενέρωσα τρελλά :o

 

κατι άλλο που με τρελένει στο game είναι η φοβερή μουσική του.

 

stigmas είναι κάποια skills που μπορείς να έχεις επιπλέον, πέρα από τα skill books...απαιτούν το stigma stone το οποίο βρίσκεις ή από drop ή στο AH (το πρώτο stigma το παίρνεις σαν reward κάνοντας το main quest στο level 20)..έχεις βέβαια περιορισμένες θέσεις για stigma...στο level 20 αποκτάς 2 slots και μετά 1 κάθε 10 level

 

για να κάνεις equip τα stigmas χρησιμοποιείς κάποια stigma shards που μπορείς να βρεις από loot στην abyss (με την ολοκλήρωση του quest στο level 20 παίρνεις κάποια σαν reward)

 

abyss points και ranks παίρνεις και από quest στην abyss, όπως και σκοτώνοντας mobs εκεί...μην το θεωρείς όμως εύκολο αφού ανά πάσα στιγμή μπορεί να σε gangάρουν

 

η μουσική του παιχνιδιού απλά τα σπάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε thanks ξερω τι είναι τα stigma και πώς χρησιμοποιούνται , συγκεκριμένα εννοούσα τι ζευγάρι να χρησιμοποιήσω τώρα :D

 

Για τα abyss points δεν μου αρέσει καθόλου να μπλέκεται pve στον τρόπο που αμοίβεσαι απο pvp και για κανένα λόγο ανεξάρτητα αν είναι ευκολο η δύσκολο. Θέλω να πιστεύω ότι έχουν οργανώσει ένα ωραίο σύστημα και είμαι ανοιχτόμυαλος, γιατι αν το pvp καταντήσει pve .. απλά θα φάει ακυρο το παιχνίδι για εμένα που είμαι pvpας full.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα abyss points δεν μου αρέσει καθόλου να μπλέκεται pve στον τρόπο που αμοίβεσαι απο pvp και για κανένα λόγο ανεξάρτητα αν είναι ευκολο η δύσκολο. Θέλω να πιστεύω ότι έχουν οργανώσει ένα ωραίο σύστημα και είμαι ανοιχτόμυαλος, γιατι αν το pvp καταντήσει pve .. απλά θα φάει ακυρο το παιχνίδι για εμένα που είμαι pvpας full.

 

κοίτα, το pvp είναι ο κύριος τρόπος για να μαζέψεις abyss points...τα mobs σου δίνουν ψίχουλα...κυρίως σε μεγαλύτερα levels το κέρδος (ή αντίστοιχα και η απώλεια) των abyss points από pvp θα είναι μεγάλο...το παιχνίδι είναι κυρίως pvp oriented, για να μην αναφέρω και την δυνατότητα για ξυλίκι μέσω των rifts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το πρώτο ξεκινάει στην abyss και πρέπει να είσαι μεταξύ 25-28 level...τα υπόλοιπα είναι μετά το 30

 

edit

 

δες εδώ

Επεξ/σία από ultralisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο ξεκινάει στην abyss και πρέπει να είσαι μεταξύ 25-28 level...τα υπόλοιπα είναι μετά το 30

 

edit

 

δες εδώ

mega thanks. Εβλεπα κατι τυπους lvl 17, lvl 20 να λενε LFG στο chat και λεω θα χει κατι σαν Wailing Caverns για πολυ αρχικα lvl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να παραγγειλω απο d2d και μου βγαζει το εξης :

 

Error: Aion EU is Country restricted on your IP.

 

Eχει κανεις ιδεα?

 

Κ μενα τα ιδια λεει....Μπορουμε να κανουμε τιποτα?

Ειναι πιο φτηνο απο εκει...33-34 ευρω μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...