Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To AION δεν είναι easy mode θέλει grinding και να νιώθεις ,ειδικά στο PvP.

Επειδη ακούω πολλούς απο WoW που έρχονται και παραπονιούνται οτι είναι δύσκολο να πάρεις gear κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως και μετα το μηνα τον συνδρομων θα εχουμε σταθερο κοινο....ειναι το πρωτο game Που λιωνο πραγματικα μετα το WoW...Μαρεσει το PvP ρου μαρεσουν τα γραφικα του, το craft system, γενικα το γουσταρω το γιαπωνεζικο grindogame! :) καλο χειμωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως και μετα το μηνα τον συνδρομων θα εχουμε σταθερο κοινο....ειναι το πρωτο game Που λιωνο πραγματικα μετα το WoW...Μαρεσει το PvP ρου μαρεσουν τα γραφικα του, το craft system, γενικα το γουσταρω το γιαπωνεζικο grindogame! :) καλο χειμωνα

 

QFT.

 

Δεν περίμενα μετα το WoW να βρώ παιχνίδι που θα με κάνει να ασχοληθώ τόσες ώρες και να μην βαριέμαι με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αργήσει επανειλημμένα να πάω δουλειά και φταίει αυτό το καταραμένο ΑΙΟΝ, για να μην πω για τα υπόλοιπα που έχω παραμελήσει τώρα ενα μήνα. Θα καταστραφω τελείως :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ! Καιρό είχα να βρω παιχνίδι να με κολλήσει έτσι...και ακόμα δεν έχω καταφέρει να παίξω PVP (20 level) αλλά που θα μου πάει...!

Μου θυμίζει και λίγο Everquest πάντως...εκεί να δειτε grinding που έπεφτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν εχω δει grinding μεχρι τωρα. Λοιπουν ελαχιστα κουτακια για το 29 και εχω μπει NTC μονο 2 φορες (1 lvl σε xp συνολικα). Θα μπορουσα να ειχα μπει αρκετες φορες ακομα και να παω απο 25 σχεδον 29 μονο με αυτο. Τοτε θα ειχα ακομα περισσοτερα quest να κανω, και εχω ηδη αρκετα.

Μηπως δεν εχετε βρει ολα τα quest hubs για τα lvl σας και κανετε grinding, ή απλα σας αρεσει περισσοτερο αυτη η μεθοδος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει κανένας στον telemachus;

 

και αν υπάρχει και καμια legion προς elyos μεριά καλά θα ήταν.

 

20 lvl assassin είμαι και έχω βρει μόνο 2 έλληνες μέσα. συνήθως με κάτι άγγλους και σκωτσέζους πάω παρέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει κανένας στον telemachus;

 

και αν υπάρχει και καμια legion προς elyos μεριά καλά θα ήταν.

 

20 lvl assassin είμαι και έχω βρει μόνο 2 έλληνες μέσα. συνήθως με κάτι άγγλους και σκωτσέζους πάω παρέα...

 

καλα να παθεις αφου παιζεις Ελυος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει κανένας στον telemachus;

 

και αν υπάρχει και καμια legion προς elyos μεριά καλά θα ήταν.

 

20 lvl assassin είμαι και έχω βρει μόνο 2 έλληνες μέσα. συνήθως με κάτι άγγλους και σκωτσέζους πάω παρέα...

 

Παίζουν πολλοί έλληνες αλλά προς asmodeus μεριά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=338490

 

Aλλος ενας έπεσε . Καλο είναι το game απλά δεν βλεπω να έχω την υπομονή που χρειάζεται ενα mmo οπως παλιότερα. Καλυτερα να μείνω σε fps και κανα sf4 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες μόλις κατέβασα το game και προσπαθόντας να κάνω τα updates μου βγάζει το ακόλουθω μύνημα: Error Code: 5 (RepairPatchNotFound):

 

There is not a repair patch for version : '1.5.0.10'.

 

The patch servers are most likely in the process of being updated.

 

Please try again in a few minutes. μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω όσο έψαξα βρήκα και άλλους να έχουν το ίδιο πρόβλημα χωρίς λύση.Χρησημοποιώ xp sp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...