Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάρε το supra, βαλε upgrades παντού και ένα νιτρο.Στην εκκίνηση, βαλε 1η-2α, και στην 3η που πάει να ακουμπήσει κάτω, πάτα nitro, και άλλαξε κατευθείαν ταχύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, δεν (μου) σηκώνεται ούτε το Supra! Oύτε πόντο, έτσι για δείγμα. Τι στο καλό πρέπει να κάνω; Έκανα upgrades, είμαι στους 910HP, και δεν μπορώ! Γιατί; Ξεκινάω με την πρώτη στις πράσινες στροφές. Θέλει κάποια ιδιαίτερη τεχνική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός από το grip bonus και τις στροφές στο πράσινο δεν υπάρχει κάποιο άλλο κόλπο. πάντως αποκλείεται να μη σηκώνεται. εγώ να σκεφτείς δεν μπορώ να κάνω πλέον καλό χρόνο στο drag γιατί το αμάξι είναι όλο σούζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, κατάφερα να κάνω το αναθεματισμένο wheelie με μια Pontiac GTO '65, και "μόνο" με ~560 άλογα, χωρίς καμιά ιδιαίτερη τεχνική. Απλώς σηκώθηκε μόνο του. 410 μέτρα στην τρίτη προσπάθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Pro Street μου τα επαιξε.Παω να παιξω και με πεταει στα Windows με unexpected error.Εκανα repair,τιποτα.Εκανα re-install,τιποτα.Αβυσσος η ψυχη της EA...

 

Αυτο συμβανει και με εμενα...

 

Εκανα εγκατασταση, μπαινω κανονικα στο μενου, διαλεγω αυτοκινητα κτλ, και μολις παει να ξεκινησει το παιχνιδι, με πεταει στα windows....

 

Ουτε μια φορα δεν προλαβα να το παιξω.

 

 

 

Δοκιμασα και αυτο

 

Διαγράψτε το προφίλ σας, απο τον φάκελο "Τα έγγραφά μου\NFS ProStreet" και μπείτε στο παιχνίδι και ξαναδημιουργήστε καινούριο προφίλ, γιατί προφανώς έγινε λάθος σε κάποιο save του προφίλ.

 

Έτσι κι αλλιώς ρε φίλε, άν κάνει format (που δέν χρειάζεται, θα το χάσεις)

 

Ρέ μεγάλε.. Άν δέν θες να το χάσεις -κάνε το αυτονόητο- αντέγραψετο κάπου αλλού και δημιούργησε στην θέση του, νέό (επιμένω γιατί αντιμετώπισα και 'γώ το ίδιο πρόβλημα, ευτυχώς στις πρώτες πίστες)

 

"Χρειάζομαι λεφτά" - εκτελώ της παρακάτω οδηγίες αλλα τίποτα, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ;;

http://gamestrainer.net/Need-for-Spe...y-Trainer.html

 

αλλα παλι τιποτα..

 

 

any help????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ta unexpected errors einai polla kai diaforetika, ti sou grafei poio kato? den mporei na to bgazei sketo....kati akoma prepei na sou leei.

 

 

 

 

kai na rotiso kai kati, me 3.2GHz epeksergasti, 1GB RAM, kai Geforce FX 5500 mporo na paikso to paixnidi? an oxi ti allo tha xreiazomouna?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re pedia ta minimum specs tou pexnidiou einai auta

Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8GHz or higher (3.0GHz if running Windows Vista)

128Mb DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only) using a

supported chipset (see below)

512MB RAM (1GB if running Windows Vista)

DirectX compatible sound card

7.6 GB of HD space required to install game

8X or faster DVD Drive

DirectX 9.0c June 2007 edition (included).se ola eimai ok ram 1gb karta grafikon 8500gts 512mb mono to cpu mou einai amd 3200 2,2ghz.mou kollaei arketa.stin arxi ipologiza oti to cpu tha fteei alla meta mou ipan oti amd 2,2ghz einai isodinamo pentium 4 2,8.pou einai to provlima tote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'μένα ρε 'συ φίλε παίζει σφαίρα στον e4300 που τον έχω στην stock συχνότητα, δηλαδή 1,8GHz.

Φοβάμαι οτι είναι όπως σου κάτσει στο μηχάνημα, δοκίμασε απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα!!Εχω ενα προβληματακι προσπαθω να γραψω το prostreet σε dvd και δεν μπορω να το γραψω μου λεει οτι δεν μπορει να το γραψει με disc at once!!!

Τι πρεπει να κανω καμια ρυθμιση στο nero??

Ουτε και με iso μου το γραφει!!!

Ας βοηθεισει καποιος please!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,το έβαλα κι εγώ και θέλω να ρωτήσω κάτι.Όταν πάω να αρχίσω career μου εμφανίζει ένα μήνυμα που με βάζει να διαλέξω ανάμεσα σε τρεις επιλογές "Casual" "King" και κάτι άλλο που δεν θυμάμαι.Τι είναι αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...