Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι ο βαθμός κατά τον οποίο το παιχνίδι θα σε βοηθάει στην οδήγηση (π.χ. ABS, Antispin κτλ.). Η επιλογή King σου δίνει τη λιγότερη βοήθεια.

 

Και είναι και η πιο βολική.ABS και βλακείες.Άμα δεν μπαίνεις στην στροφή με 1000χμλ και να την παίρνεις driftarontas δεν λέει το παιχνίδι.:-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και κάτι άλλο.Έχω την κάρτα γραφικών FX5200.Και μόλις μπήκα στο παιχνίδι κολλούσε πάρα πολύ.Με αυτήν την κάρτα μπορώ να παίξω ή κολλάει μόνο στο δικό μου pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο.Έχω την κάρτα γραφικών FX5200.Και μόλις μπήκα στο παιχνίδι κολλούσε πάρα πολύ.Με αυτήν την κάρτα μπορώ να παίξω ή κολλάει μόνο στο δικό μου pc?

 

Δεν μπορείς και εγω την ιδια εχω,δεν την υποστηρίζει το παιχνίδι:mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο.Έχω την κάρτα γραφικών FX5200.Και μόλις μπήκα στο παιχνίδι κολλούσε πάρα πολύ.Με αυτήν την κάρτα μπορώ να παίξω ή κολλάει μόνο στο δικό μου pc?

 

Low end κάρτα και μάλιστα τρεις γενιές πίσω. Λογικά όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολο πολυ το game!:devil:

Μπα, εύκολο είναι! Εκεί που δυσκολεύομαι πολύ εγώ είναι στο drift. Έχω φτάσει στον τελευταίο αντίπαλο και δεν μπορώ να τον κερδίσω στο drift. Καμιά πρόταση για κάποιο καλό αυτοκίνητο για drift; Χρησιμοποιώ το Mazda RX-8 με καμιά 400αριά ίππους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μονο οτι τα αυτοκινητα στριβουν σαν τρενα με κανει να μην μπορω να ασχοληθω με το παιχνιδι. Αντε να δουμε το nfs του 2008 τι θα λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο menu απλα αθλιο.Ολο ερωτησεις,χοντροκομμενο. Τα γραφικα ειναι ΟΚ δεν μπορω να πω.Δεν στριβει ομως,οντως!Η μακρινη θεα στο αμαξι πιστευω οτι πασχει.Γενικοτερα δε μπορω να το παιξω, ενω εχω τερματισει πολλες φορες το NFS Underground και most wanted. Τελος χωρις CF παιρνω περιπου 300-400 FPS στην εισαγωγη και με CF περιπου 800.In-game ομως ειτε CF ειτε οχι τα frames ειναι στα 40-60 το πολυ.Αντε και καμια φορα να πιασει τα 64-67! ... Τα γραφικα ολα στο τερμα 1680χ1050.

Προχειροδουλεια.ΑΑΑβιστα τβια απο μενα!

 

 

Q6600,Maximus Formula,4GB Corsair 800MHz CL4,HD3870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Αυτο συμβανει και με εμενα...

 

Εκανα εγκατασταση, μπαινω κανονικα στο μενου, διαλεγω αυτοκινητα κτλ, και μολις παει να ξεκινησει το παιχνιδι, με πεταει στα windows....

 

Ουτε μια φορα δεν προλαβα να το παιξω.

 

 

 

Δοκιμασα και αυτο

 

 

 

αλλα παλι τιποτα..

 

 

any help????

 

Και σε εμενα το έκανε αυτό σε ενα απο τα save που είχα. Δοκίμασα παλιότερο save και παίζει κανονικά. Προφανώς θα έφαγε κώλυμα κάποιο κομματι κατά την αποθήκευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου αρεσε το gameplay.

Που ειναι ρε εκεινη η πολη με τα χαιβανια τους μπατσους να σε κυνηγανε?

Που ειναι εκεινες η στροφες μαχαιρια που βαρουσες χειροφρενο και εμπενες με 300χμλ μεσα?

Απο γραφηκα και ποικιλια αυτοκινητων καλο μου φανηκε.Το drag μου αρεσε ππολυ.

Το μενου και οι πολλες ερωτησεις καταντανε εκνεβρηστηκες σε καποια σημεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...