Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βλέπω πολύ δύσκολο να το χάσει η Ρεάλ απόψε, η ψυχολογία είναι στα ύψη και ο δρόμος φαντάζει ανοιχτός.

 

 

Aνοιχτος φαινοταν και για την Μπαρτσελονα βαση αποδοσης απο το πρωτο ματς αλλα ειδαμε τι εγινε εχθες.

Θα δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά δεν έχετε απέναντί σας την επιτομή του φάρδους που λέγεται Τσέλσι. Μάλλον θα την έχετε στον τελικό, εκεί αν συνεχιστεί αυτή η ρέντα θα γευτείτε την ίδια πίκρα με εμάς και άλλους πριν από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά δεν έχετε απέναντί σας την επιτομή του φάρδους που λέγεται Τσέλσι. Μάλλον θα την έχετε στον τελικό, εκεί αν συνεχιστεί αυτή η ρέντα θα γευτείτε την ίδια πίκρα με εμάς και άλλους πριν από εμάς.

Μια φορά παίξατε καθαρά παιχνίδια και ξαφνικά έγιναν οι άλλοι κωλόφαρδοι; Ότι να 'ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δε μπορω αλλο τα trolls ....

Ας δει καποιος mod και τα γ****α αθλητικα thread ...

Ελεος ...

 

Κύριοι, στείλτε αναφορές. Το έχω πει αμέτρητες φορές. Πέραν του ότι είναι πρακτικά αδύνατο να διαβάζουμε όλα τα μηνύματα, έχουμε και δουλειές, υποχρεώσεις, οικογένειες.

 

Αντί να αφήνετε ένα νήμα να σας εκνευρίζει και να ξεφεύγει, ενημερώστε εγκαίρως. Αυτές οι γενικόλογες, δημόσιες διαμαρτυρίες, δε βοηθούν σε τίποτε.

 

Οπότε, αν κρίνετε κάποιο μήνυμα τόσο προβληματικό που δεν μπορείτε να το προσπεράσετε ή σας εμποδίζει να συμμετάσχετε στην ενότητα, ειδοποιήστε τη συντονιστική ομάδα, έγκαιρα.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω αλλο τα trolls ....

Ας δει καποιος mod και τα γ****α αθλητικα thread ...

Ελεος ...

Είσαι σε θεωρητικά εχθρικό topic, λογικό να δεις πράγματα που δεν σου αρέσουν. Ο από πάνω επειδή έχασε ήρθε να πει πόσο κωλόφαρδη είναι η Chelsea.. Στο topic της Real.. Έλεος.. Δεν ξέρω τι γίνεται στο δικό σας topic, δεν έχω μπει ποτέ και ούτε πρόκειται, ασχολούμαι πολύ απλά με την πάρτη μου και ηθικά θα 'πρεπε να κάνετε το ίδιο. Δεν είναι προσωπική επίθεση, μόνο κάτι γενικό που 'χα στο μυαλό μου.. Έπρεπε να φάτε 2 μεγάλες αγωνιστικές σφαλιάρες για να δούμε λίγη ησυχία στο topic μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για πολλοστή φορά:

 

Δεν υπάρχουν "εχθρικά topic" κι όποιος σκέφτεται κατ' αυτόν τον τρόπο βρίσκεται σε λάθος forum.

 

Το κάθε μέλος είναι ελεύθερο να γράφει όσο θέλει, όπου θέλει, εφόσον το πράττει κόσμια.

 

Το μεθερμηνευόμενον, ο επόμενος που θα εντοπιστεί να γράφει "ποιος γαμάει τους απέναντι", είτε σε "φιλικό", είτε σε "εχθρικό" νήμα, θα μας αποχαιρετίσει διά παντός.

 

Ελπίζω αυτή τη φορά να έγινα αντιληπτός.

 

Όπως πάντα, για τυχόν αντιρρήσεις, σχόλια και απορίες, αποκλειστικά με προσωπικό μήνυμα.

 

Για παράπονα σχετικά με τις αποφάσεις συντονιστών, προσωπικό μήνυμα στον Hal9000.

 

Για προτάσεις για τη βελτίωση του insomnia, στο σχετικό νήμα.

 

edit: θερμή παράκληση, μη δοκιμάζετε τα όρια της υπομονής μου με αστείες δικαιολογίες περί αρχαίων Ελληνικών. Πρόθεσή μου είναι να περιοριστώ σε συστάσεις και μόνο, αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να συνεννοηθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο από πάνω επειδή έχασε ήρθε να πει πόσο κωλόφαρδη είναι η Chelsea..

Ο από πάνω ήρθε να πει ότι απόψε θεωρεί πως θα περάσετε, read before you post. Σe συνέχεια αυτού υπήρξε κάποιο σχόλιο για το χθεσινό αγώνα και απάντησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εχασε ο Ρομπεν?????????? :fear: :shock: :confused: :whistle:

Του ηρθε και στο αριστερο που ειναι το σουπεργουαου ποδι του και την εστειλε στα περιστερια!! Αμα του ερχοταν στο δεξι που θα την εστελνε? Αμα εισαι τυχερος ομως γλιτωνεις και τετοια γκολ.....

 

Ενταξει το πεναλτι δεν εχει νοημα να το σχολιασω. Κανενα πεναλτι δεν υπηρχε γιατι δεν υπηρχε καμια προθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...