Προς το περιεχόμενο

Περί λίπους


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aigeas, καλά έκανες κατά τη γνώμη μου και άνοιξες το thread.

 

Κατ αρχήν μου φαίνονται και μένα άκρως ρατσιστικές οι απόψεις σου, οι οποίες όμως μπορεί να οφείλονται κάτι πιο πολύπλοκο, όπως ψυχολογική/ψυχική ασθένεια, χωρίς να θέλω σε καμμια περίπτωση να σε προσβάλλω. Για την ακρίβεια σου ζητώ συγνώμη ήδη για το θάρρος μου να σου πω κάτι τέτοιο.

Μη την ίδια λογική μπορείς να απεχθάνεσαι:

-τους καπνιστές

-αυτούς που πίνουν πολύ

-αυτούς που κοιμούνται πολύ

-αυτούς που είναι μαύροι

-αυτούς που ακούν μουσική που δεν σου αρέσει

...

και η λίστα συνεχίζεται επ άπειρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

^^^^THE END^^^^^

 

Για να μην το κουράζουμε το θέμα, ο μόνος λόγος ύπαρξης του νήματος είναι ότι όταν ενοχληθώ από κάτι, ή με ενοχλήσει κάποιος, είμαι από τους ανθρώπους που χτυπάω στο πιο ευαίσθητο σημείο δεν δείχνω κανένα οίκτο ούτε και σεβασμό για τίποτα. Αν πρέπει να ρίξω αλάτι στην πληγή σίγουρα θα το κάνω με ζήλο, και έχω σίγουρα χιλιάδες τρόπους για να σφάξω με το γάντι και να είμαι και καθ' όλα νομότυπος.

Γι' αυτό -ανώνυμε- χοντρέ μια χαρά στα έγραψα. Απλώς μην με ενοχλείς.

 

&&&& STOP &&&&&

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^^THE END^^^^^

 

Για να μην το κουράζουμε το θέμα, ο μόνος λόγος ύπαρξης του νήματος είναι ότι όταν ενοχληθώ από κάτι, ή με ενοχλήσει κάποιος, είμαι από τους ανθρώπους που χτυπάω στο πιο ευαίσθητο σημείο δεν δείχνω κανένα οίκτο ούτε και σεβασμό για τίποτα. Αν πρέπει να ρίξω αλάτι στην πληγή σίγουρα θα το κάνω με ζήλο, και έχω σίγουρα χιλιάδες τρόπους για να σφάξω με το γάντι και να είμαι και καθ' όλα νομότυπος.

Γι' αυτό -ανώνυμε- χοντρέ μια χαρά στα έγραψα. Απλώς μην με ενοχλείς.

 

&&&& STOP &&&&&

 

;)

 

παλικάρι μου δεν παίζεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάθησα να διαβάσω το υπόλοιπα που λες, αλλά να σε πληροφορίσω ότι το 1950 στην Ελλάδα πολλοί Έλληνες δεν είχαν να φάνε.

 

 

το αναφέρω παρακάτω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^^THE END^^^^^

 

Για να μην το κουράζουμε το θέμα, ο μόνος λόγος ύπαρξης του νήματος είναι ότι όταν ενοχληθώ από κάτι, ή με ενοχλήσει κάποιος, είμαι από τους ανθρώπους που χτυπάω στο πιο ευαίσθητο σημείο δεν δείχνω κανένα οίκτο ούτε και σεβασμό για τίποτα. Αν πρέπει να ρίξω αλάτι στην πληγή σίγουρα θα το κάνω με ζήλο, και έχω σίγουρα χιλιάδες τρόπους για να σφάξω με το γάντι και να είμαι και καθ' όλα νομότυπος.

Γι' αυτό -ανώνυμε- χοντρέ μια χαρά στα έγραψα. Απλώς μην με ενοχλείς.

 

&&&& STOP &&&&&

 

;)

 

You're welcome, απλά έκανες ρεζίλι τον εαυτό σου ;)

 

Λυπάμαι πραγματικά τους φίλους σου, και την κοπέλα σου (αυτήν που έλεγες πως αδυνάτησες)... Δεν θα άντεχα να βρίσκομαι κοντά σε έναν άνθρωπο σαν και σένα...Συνέχισε έτσι και να ξέρεις ότι θα είσαι η πιο ευχάρiστη παρουσία σε μια παρέα ;)

 

Υ.Γ. θα σε συμβούλευα να δεις κάποιον ψυχολόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μεγάλη ηλικία + γεράματα που δεν θα έχεις επιλογές και το σώμα σου θα παίρνει μια μορφή που δεν θα σου αρέσει, τι θα κάνεις θα αυτοκτονήσεις;

 

εμένα μου θυμίζεις νάρκισσο πάντως, μήπως είχες κάποτε πρόβλημα πάχους το οποίο διόρθωσες; εννόω ότι μπορεί απο δική σου εμπειρία να σιχένεσαι τους άλλους

 

κάτι τέτοιο είχα πάθει κ εγώ όταν κάποτε προσπαθούσα να αδυνατίσω (κ τα κατάφερα) αλλά προφανώς έβλεπα τον εαυτό μου κ ήταν ψυχαναγκαστικές σκέψεις για να αντέξω στην δίαιτα. προφανώς η λογική υπερίσχυσε

 

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο όμως για τί είδους χοντρούς μιλάς; μιλάς για παθολογικό πάχος ή για αυτούς που έχουν μια κοιλίτσα κ κρέμεται λίγο το βυζάκι τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aigeas, έχεις μεγάλα προβλήματα. Κοίτα να διορθώσεις το δικό σου τεράστιο πρόβλημα και άσε τους χοντρούς στην ησυχία τους. Καλά είναι εκεί που είναι, δεν είναι και πολύ σοβαρή η κατάσταση τους. Η δικιά σου είναι όμως mate. Το ότι μπορείς να βρίσκεις θεωρίες και τρόπους να μιλήσεις σε κάποιους και να τους τουμπάρεις "αποδεικνύοντας" τους ότι έχουν μεγάλο πρόβλημα και το ότι δεν έχει βρεθεί ακόμα κάποιος να σε βάλει στη θέση σου, δεν εξαφανίζει το πρόβλημα και η ψυχούλα σου θα το ξέρει πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά που λες εδώ μέσα, στη γυναίκα σου τα έχεις πει; Της είχες πει να μη σε ενοχλεί; Της είχες πει ότι πριν δεν ήταν άνθρωπος; Και αφού έχεις πρόβλημα με τους/τις χοντρους/ές τότε πως στο διάολο έκανες σχέση με μία; Πραγματικά την λυπάμαι την γυναίκα.

 

Τα παρόν thread προσβάλει πάρα πολύ κόσμο και παρακαλώ να διαγραφεί και όχι απλά να κλειδωθεί. Δε μπορεί ο κάθε καραγκιόζης να προσβάλλει κάποιον επειδή απλά δε μπορεί να τον βλέπει και χωρίς να του έχει κάνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^^THE END^^^^^

 

Γι' αυτό -ανώνυμε- χοντρέ μια χαρά στα έγραψα. Απλώς μην με ενοχλείς.

&&&& STOP &&&&&

 

;)

 

 

Γι' αυτό -επώνυμε πίσω από την ανωνυμία του internet- ανεγκέφαλε Aigea μια χαρά στα γράφουν όλοι. Απλώς μην με ενοχλείς Ασχολείσου με κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρόν thread προσβάλει πάρα πολύ κόσμο και παρακαλώ να διαγραφεί και όχι απλά να κλειδωθεί. Δε μπορεί ο κάθε καραγκιόζης να προσβάλλει κάποιον επειδή απλά δε μπορεί να τον βλέπει και χωρίς να του έχει κάνει κάτι.

 

Αν ήμουν παχύσαρκος, το συγκεκριμένο thread θα μου ανέβαζε το ηθικό, γιατί θα έβλεπα ότι ο περισσότερος κόσμος, δέχετε τους χοντρούς όπως είναι, σέβετε το πρόβλημά τους, και πως τα άτομα σε στυλ aigea δεν αποτελούν πλειοψηφία στην κοινωνία.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω ο Χιτλερ ωπ συγνωμη Aigeas εννοω ... για μια Ελλαδα χωρις χοντρους

-Θα κλεισουμε τα σχολια και θα ανοιξουμε κεντρα αδυνατισματος παντου

-Οσοι χοντροι αντιστεκονται θα γινουν σαπουνια ετσι απλα και δημοκρατικα

-Θα δωσουμε επειδομα 1000 ευρο για να αδυνατισετε σε καθε χοντρο με δεικτη ΒΜ 35 και ανω

-Ολα αυτα ειναι δεσμευση οχι υποσχεση....

Τελος πες μου που εισαι κα τι κανεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...